kdelibs4 - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: The module %1 is disabled.
gl: O módulo %1 está desactivado.

en: The module has been disabled by the system administrator.
gl: A persoa administradora do sistema desactivou o módulo.

en: Error loading QML file.
gl: Produciuse un erro ao cargar o ficheiro QML.

en: <qt><p>Possible reasons:<ul><li>An error occurred during your last system upgrade, leaving an orphaned control module behind</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul></p><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
gl: <qt><p>Posíbeis razóns:<ul><li>Produciuse un erro a última vez que se anovou o sistema, deixando atrás un módulo de control orfo</li><li>Hai presentes módulos vellos de terceiros.</li></ul></p><p>Comprobe estes puntos con coidado e intente retirar o módulo mencionado na mensaxe de erro. Se isto falla, considere contactar co seu distribuidor de paquetes.</p></qt>

en: The module %1 could not be found.
gl: Non se puido atopar o módulo %1.

en: <qt><p>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 could not be found.</p></qt>
gl: <qt><p>O diagnóstico é:<br/>Non se puido atopar o ficheiro desktop %1.</p></qt>

en: <qt><p>Either the hardware/software the module configures is not available or the module has been disabled by the administrator.</p></qt>
gl: <qt><p>Ou non está dispoñíbel o soporte físico ou o soporte lóxico que configura o módulo ou o administrador desactivou o módulo.</p></qt>

en: Error loading config module
gl: Erro ao gardar o módulo de configuración

en: The module %1 is not a valid configuration module.
gl: O módulo %1 non é un módulo de configuración correcto.

en: <qt>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 does not specify a library.</qt>
gl: <qt>O diagnóstico é:<br/>O ficheiro desktop %1 non especifica unha biblioteca.</qt>

[ctx: Argument is application name]
en: This configuration section is already opened in %1
gl: Esta sección de configuración xa está aberta en %1

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
gl: Cambiáronse as opcións deste módulo.
    Quere aplicar os cambios ou descartalos?

en: Apply Settings
gl: Aplicar as opcións

en: Configure
gl: Configurar

en: Automatic changes have been performed due to plugin dependencies. Click here for further information
gl: Realizáronse cambios automaticamente debido a dependencias do complemento. Prema aquí para máis información

en: Automatic changes have been performed in order to satisfy plugin dependencies:
gl: Realizáronse cambios automaticamente para satisfacer dependencias do complemento:

en: 
        %1 plugin has been automatically checked because of the dependency of %2 plugin
gl: 
        O complemento %1 marcouse automaticamente debido a que del depende o complemento %2

en: 
        %1 plugin has been automatically unchecked because of its dependency on %2 plugin
gl: 
        Desmarcouse automaticamente o complemento %1 debido a que depende do complemento %2

en: Dependency Check
gl: Comprobación das dependencias

en: %1 plugin automatically added due to plugin dependencies | %1 plugins automatically added due to plugin dependencies
gl[0]: Engadiuse automaticamente %1 complemento debido ás dependencias
gl[1]: Engadíronse automaticamente %1 complementos debido ás dependencias

en: %1 plugin automatically removed due to plugin dependencies | %1 plugins automatically removed due to plugin dependencies
gl[0]: Retirouse automaticamente %1 complemento debido ás dependencias
gl[1]: Retiráronse automaticamente %1 complementos debido a dependencias

en: Search...
gl: Buscar…

en: About
gl: Sobre

en: Enable component
gl: Activar o compoñente

[ctx: @info:tooltip]
en: About
gl: Sobre

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
gl: Configurar…

en: No matches
gl: Non hai coincidencias

en: No plugins found
gl: Non se atopou ningún complemento

en: Copyright
gl: Dereitos de copia

en: License:
gl: Licenza:

en: Authors
gl: Autoría

en: Credits
gl: Recoñecementos

en: Translators
gl: Tradución

en: Send an email to %1
gl: Enviar unha mensaxe de correo electrónico a %1
