kcmutils5 - en to he translation catalogue (34 entries)

en: The module %1 is disabled.
he: המודול %1 מושבת.

en: The module has been disabled by the system administrator.
he: המודול הושבת על ידי הנהלת המערכת.

en: Error loading QML file.
he: שגיאה בטעינת קובץ QML.

en: <qt><p>Possible reasons:<ul><li>An error occurred during your last system upgrade, leaving an orphaned control module behind</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul></p><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
he: <qt><p>סיבות אפשריות:<ul><li>אירעה שגיאה במהלך שדרוג המערכת האחרון שלך, בעקבותיה נותרו כמה מודולי בקרה יתומים</li><li>יש לך מודולים ישנים מגורמי צד־שלישי פזורים להם.</li></ul></p><p>יש לבדוק את הנקודות האלה בקפידה ולנסות להסיר את המודול שצוין בהודעת השגיאה. אם זה כדאי ליצור קשר עם מי שהפיץ את החבילה או את מערכת ההפעלה.</p></qt>

en: The module %1 could not be found.
he: אי אפשר למצוא את המודול %1.

en: <qt><p>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 could not be found.</p></qt>
he: <qt><p>האבחנה היא:<br />אי אפשר למצוא את קובץ שולחן העבודה %1.</p></qt>

en: <qt><p>Either the hardware/software the module configures is not available or the module has been disabled by the administrator.</p></qt>
he: <qt><p>החומרה או התוכנה שהמודול קובע את הגדרותיה אינה זמינה או שהמודול הושבת על ידי ההנהלה.</p></qt>

en: Error loading config module
he: שגיאה בטעינת מודול הגדרות

en: The module %1 is not a valid configuration module.
he: המודול %1 אינו מודול הגדרות תקף.

en: <qt>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 does not specify a library.</qt>
he: <qt>האבחנה היא:<br />קיצור הדרך %1 לא מציין ספרייה.</qt>

[ctx: Argument is application name]
en: This configuration section is already opened in %1
he: סעיף הגדרות זה כבר פתוח בתוכנית %1

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
he: ההגדרות של המודול הנוכחי שונו.
    להחיל את השינויים או לשכוח מהם?

en: Apply Settings
he: החלת הגדרות

en: Configure
he: הגדרות

en: Automatic changes have been performed due to plugin dependencies. Click here for further information
he: בוצעו שינויים אוטומטיים בעקבות תלויות בין תוספים. לחיצה כאן תוביל אותך למידע נוסף

en: Automatic changes have been performed in order to satisfy plugin dependencies:
he: בוצעו שינויים אוטומטיים כדי לספק תלויות של תוספים:

en: 
        %1 plugin has been automatically checked because of the dependency of %2 plugin
he: 
        התוסף %1 סומן אוטומטית עקב התלות בתוסף %2

en: 
        %1 plugin has been automatically unchecked because of its dependency on %2 plugin
he: 
        סימון התוסף %1 בוטל אוטומטית כיוון שהוא תלוי בתוסף %2

en: Dependency Check
he: בדיקת תלויות

en: %1 plugin automatically added due to plugin dependencies | %1 plugins automatically added due to plugin dependencies
he[0]: התוסף %1 נוסף אוטומטית בגלל תלויות של תוספים
he[1]: %1 תוספים נוספו אוטומטית בגלל תלויות של תוספים

en: %1 plugin automatically removed due to plugin dependencies | %1 plugins automatically removed due to plugin dependencies
he[0]: התוסף %1 הוסר אוטומטית בגלל תלויות של תוספים
he[1]: %1 תוספים הוסרו אוטומטית בגלל תלויות של תוספים

en: Search...
he: חיפוש…

en: About
he: על אודות

en: Enable component
he: הפעלת רכיב

[ctx: @info:tooltip]
en: About
he: על אודות

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
he: הגדרה…

en: No matches
he: אין תוצאות

en: No plugins found
he: לא נמצאו תוספים

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: License:
he: רישיון:

en: Authors
he: יוצרים

en: Credits
he: תודות

en: Translators
he: מתרגמים

en: Send an email to %1
he: שליחת דוא״ל אל %1
