kcmutils - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: The module %1 is disabled.
ka: მოდული გამორთულია: %1.

en: The module has been disabled by the system administrator.
ka: მოდული გამორთულია სისტემური ადმინისტრატორის მიერ.

en: Error loading QML file.
ka: QML ფაილის ჩატვირთვის შეცდომა.

en: <qt><p>Possible reasons:<ul><li>An error occurred during your last system upgrade, leaving an orphaned control module behind</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul></p><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
ka: <qt><p>შესაძლო მიზეზები:<ul><li> შეცდომა უკანასკნელი სისტემის განახლებისას, რომელმაც კონტროლის მოდული უყურადღებოდ მიატოვა</li><li> გაქვთ მესამე პირების მიერ დაწერილი მოდულები.</li></ul></p><p> ფრთხილად შეამოწმეთ ეს წერტილები და წაშალეთ მოდული, რომელიც შეცდომის შეტყობინებაშია მოხსენიებული. თუ ამით წარმატებას ვერ მიაღწიეთ, თქვენი დისტრიბუტივის მომწოდებელს დაუკავშირდით.</p></qt>

en: The module %1 could not be found.
ka: მოდულის პოვნა შეუძლებელია: %1.

en: <qt><p>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 could not be found.</p></qt>
ka: <qt><p>დიაგნოზი:<br />სამუშაო მაგიდის ფაილი %1 ნაპოვნი არაა.</p></qt>

en: <qt><p>Either the hardware/software the module configures is not available or the module has been disabled by the administrator.</p></qt>
ka: <qt><p>პროგრამა ან აპარატურა, რომელსაც მოდული აკონფიგურირებს, მიუწვდომელია ან მოდული გამორთულია ადმინისტრატორის მიერ.</p></qt>

en: Error loading config module
ka: კონფიგურაციის მოდულის ჩატვირთვის შეცდომა

en: The module %1 is not a valid configuration module.
ka: %1 კონფიგურაციის სწორ მოდულს არ წარმოადგენს.

en: <qt>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 does not specify a library.</qt>
ka: <qt>დიაგნოზი:<br />სამუშაო დაფის ფაილი %1 ბიბლიოთეკაზე არ მიუთითებს.</qt>

[ctx: Argument is application name]
en: This configuration section is already opened in %1
ka: კონფიგურაციის ეს სექცია უკვე გახსნილია %1-ში

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
ka: მიმდინარე მოდულის პარამეტრები შეიცვალა.
    გნებავთ გადაატაროთ ეს ცვლილებები თუ მოვაშოროთ ისინი?

en: Apply Settings
ka: პარამეტრების გადატარება

en: Configure
ka: მორგება

en: Automatic changes have been performed due to plugin dependencies. Click here for further information
ka: დამატების დამოკიდებულებების გამო განხორციელდა დამატებითი ცვლილებები. დამატებითი ინფორმაციისთვის აქ დააწკაპუნეთ

en: Automatic changes have been performed in order to satisfy plugin dependencies:
ka: დამატების დამოკიდებულებების გამო განხორციელდა დამატებითი ცვლილებები:

en: 
        %1 plugin has been automatically checked because of the dependency of %2 plugin
ka: 
       %1 დამატება ავტომატურად ჩაირთო მასზე %2 დამატების დამოკიდებულების გამო

en: 
        %1 plugin has been automatically unchecked because of its dependency on %2 plugin
ka: 
        %1 დამატება ავტომატურად ამოირთო, მისი %2 დამატებაზე დამოკიდებულების გამო

en: Dependency Check
ka: დამოკიდებულების შემოწმება

en: %1 plugin automatically added due to plugin dependencies | %1 plugins automatically added due to plugin dependencies
ka[0]: ურთიერთდამოკიდებულებების გამო ჩატვირთულია კიდევ %1 დამატება
ka[1]: ურთიერთდამოკიდებულებების გამო ჩატვირთულია კიდევ %1 დამატება

en: %1 plugin automatically removed due to plugin dependencies | %1 plugins automatically removed due to plugin dependencies
ka[0]: ურთიერთდამოკიდებულებების გამო წაშლილია კიდევ %1 დამატება
ka[1]: ურთიერთდამოკიდებულებების გამო წაშლილია კიდევ %1 დამატება

en: Search...
ka: ძებნა...

en: About
ka: შესახებ

en: Enable component
ka: კომპონენტის ჩართვა

[ctx: @info:tooltip]
en: About
ka: შესახებ

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
ka: მორგება...

en: No matches
ka: დათხვევა არ არსებობს

en: No plugins found
ka: დამატებები ნაპოვნი არაა

en: Copyright
ka: საავტორო უფლებები

en: License:
ka: ლიცენზია:

en: Authors
ka: ავტორები

en: Credits
ka: კრედიტები

en: Translators
ka: მთარგმნელები

en: Send an email to %1
ka: %1-სთვის ელფოსტის გაგზავნა
