kdelibs4 - en to lb translation catalogue (5 entries)

en: The module %1 could not be found.
lb: De Modul %1 ass net fonnt ginn.

en: The module %1 is not a valid configuration module.
lb: De Modul %1 ass kee gültege Configuratiounsmodul.

[ctx: Argument is application name]
en: This configuration section is already opened in %1
lb: Dëss Configuratioun ass schonn am %1 opgemaach

en: Configure
lb: Configuréieren

en: License:
lb: Lizenz:
