kdelibs4 - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: The module %1 is disabled.
ne:  %1 मोड्युल अक्षम पारिएकोछ ।

en: The module %1 could not be found.
ne: %1 मोड्युल फेला पार्न सक्दैन ।

en: <qt><p>Either the hardware/software the module configures is not available or the module has been disabled by the administrator.</p></qt>
ne: <qt><p>यात हार्डवेयर/सफ्टवेयर मोड्युल कन्फिगर गर्ने उपलब्ध छैन वा प्रशासकद्वारा मोड्युल अक्षम पारिएकोछ ।</p></qt>

en: The module %1 is not a valid configuration module.
ne: %1 मोड्युल वैध कन्फिगरेसन मोड्युल होइन ।

[ctx: Argument is application name]
en: This configuration section is already opened in %1
ne: यो कन्फिगरेसन खण्ड पहिले नै %1 मा खोलिएकोछ

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Dependency Check
ne: निर्भरता जाँच

en: License:
ne: इजाजतपत्र:
