kdelibs4 - en to or translation catalogue (8 entries)

en: The module %1 is disabled.
or: ଏକକାଂଶ %1 ଟି ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଅଟେ।

en: The module %1 could not be found.
or: ଏକକାଂଶ %1 ଟି ମିଳୁନାହିଁ।

en: The module %1 is not a valid configuration module.
or: ଏକକାଂଶ %1 ଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ ବିନ୍ୟାସ ଏକକାଂଶ ନୁହଁ।

[ctx: Argument is application name]
en: This configuration section is already opened in %1
or: ଏହି ବିନ୍ୟାସିତ ଅଂଶଟି %1ରେ ପୂର୍ବରୁ ଖୋଲାଅଛି

en: Configure
or: ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ

en: Dependency Check
or: ନିର୍ଭରକ ଯାଞ୍ଚ

en: Enable component
or: ଉପାଦାନକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: License:
or: ଅନୁମତି ପତ୍ର:
