kde4libs - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: The module %1 could not be found.
sq: Moduli %1 nuk mund të gjendet.

en: The module %1 is not a valid configuration module.
sq: Moduli %1 nuk është një modul i vlefshëm konfigurimi.

[ctx: Argument is application name]
en: This configuration section is already opened in %1
sq: Ky seksion i konfigurimit është i hapur tashmë në %1

en: Configure
sq: Konfiguro

en: License:
sq: Liçensa:
