kcmutils5 - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: The module %1 is disabled.
uk: Модуль %1 вимкнений.

en: The module has been disabled by the system administrator.
uk: Модуль було вимкнено адміністратором системи.

en: Error loading QML file.
uk: Помилка під час завантаження файла QML.

en: <qt><p>Possible reasons:<ul><li>An error occurred during your last system upgrade, leaving an orphaned control module behind</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul></p><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
uk: <qt><p>Можливі причини:<ul><li>Трапилась помилка при останньому поновленні системи, яка залишила осиротілий модуль керування</li><li>Встановлено старі модулі, які не є частиною типового KDE.</li></ul></p><p>Перевірте ці варіанти та спробуйте витерти вказаний модуль. Якщо це не спрацювало, зверніться до авторів вашого дистрибутива чи пакунків.</p></qt>

en: The module %1 could not be found.
uk: Не вдалось знайти модуль %1.

en: <qt><p>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 could not be found.</p></qt>
uk: <qt><p>Діагностика:<br />Не вдалось знайти файл стільниці %1.</p></qt>

en: <qt><p>Either the hardware/software the module configures is not available or the module has been disabled by the administrator.</p></qt>
uk: <qt><p>Модуль недоступний апаратно, або програмно, або його було вимкнено адміністратором.</p></qt>

en: Error loading config module
uk: Помилка під час завантаження модуля налаштовування

en: The module %1 is not a valid configuration module.
uk: Модуль %1 не є коректним модулем налаштування.

en: <qt>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 does not specify a library.</qt>
uk: <qt>Діагностика:<br />Файл стільниці %1 не вказує бібліотеку.</qt>

[ctx: Argument is application name]
en: This configuration section is already opened in %1
uk: Цей розділ вже відкритий у %1

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
uk: Параметри активного модуля було змінено.
    Застосувати зміни чи відкинути їх?

en: Apply Settings
uk: Застосувати параметри

en: Configure
uk: Налаштування

en: Automatic changes have been performed due to plugin dependencies. Click here for further information
uk: Було зроблено автоматичні зміни, щоб задовольнити залежності додатка. Натисніть тут, щоб дізнатися більше.

en: Automatic changes have been performed in order to satisfy plugin dependencies:
uk: Було зроблено автоматичні зміни, щоб задовольнити залежності додатка:

en: 
        %1 plugin has been automatically checked because of the dependency of %2 plugin
uk: 
        додаток %1 було позначено автоматично, оскільки від нього залежить робота додатка %2

en: 
        %1 plugin has been automatically unchecked because of its dependency on %2 plugin
uk: 
        позначку додатка %1 було автоматично знято, оскільки його робота залежить від додатка %2

en: Dependency Check
uk: Перевірка залежностей

en: %1 plugin automatically added due to plugin dependencies | %1 plugins automatically added due to plugin dependencies
uk[0]: %1 додаток автоматично додано, щоб задовольнити залежності
uk[1]: %1 додатки автоматично додано, щоб задовольнити залежності
uk[2]: %1 додатків автоматично додано, щоб задовольнити залежності
uk[3]: %1 додаток автоматично додано, щоб задовольнити залежності

en: %1 plugin automatically removed due to plugin dependencies | %1 plugins automatically removed due to plugin dependencies
uk[0]: %1 додаток автоматично вилучено, щоб задовольнити залежності
uk[1]: %1 додатки автоматично вилучено, щоб задовольнити залежності
uk[2]: %1 додатків автоматично вилучено, щоб задовольнити залежності
uk[3]: %1 додаток автоматично вилучено, щоб задовольнити залежності

en: Search...
uk: Шукати…

en: About
uk: Відомості

en: Enable component
uk: Увімкнути компонент

[ctx: @info:tooltip]
en: About
uk: Відомості

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
uk: Налаштувати…

en: No matches
uk: Немає відповідників

en: No plugins found
uk: Додатків не знайдено

en: Copyright
uk: Авторські права

en: License:
uk: Ліцензування:

en: Authors
uk: Автори

en: Credits
uk: Подяки

en: Translators
uk: Перекладачі

en: Send an email to %1
uk: Надіслати повідомлення ел. пошти до %1
