kcolorchooser - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: KDE Color Chooser
ar: مختار اللون لكِيدِي

en: (c) 2000, Waldo Bastian
ar: حقوق النسخ محفوظة 2000 (c)  ل Waldo Bastian

en: KF5 port
ar: النقل إلى KF5

en: Print the selected color to stdout.
ar: إطبع اللون المختار على stdout

en: Set initially selected color.
ar: ضع بشكل مبدئي اللون المختار.
