kcolorchooser - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: KDE Color Chooser
fi: KDE:n värivalitsin

en: (c) 2000, Waldo Bastian
fi: © 2000 Waldo Bastian

en: KF5 port
fi: KF5-sovitus

en: Print the selected color to stdout.
fi: Tulosta valittu väri standarditulosteeseen.

en: Set initially selected color.
fi: Aseta aluksi valittu väri.
