kcolorchooser - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: KDE Color Chooser
gl: Selector de cores de KDE

en: (c) 2000, Waldo Bastian
gl: © 2000, Waldo Bastian

en: KF5 port
gl: Adaptación a KF5.

en: Print the selected color to stdout.
gl: Imprimir a cor escollida pola saída estándar.

en: Set initially selected color.
gl: Configurar a cor escollida inicialmente.
