kcolorchooser - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: KColorChooser
hi: के-कलरचूज़र

en: KDE Color Chooser
hi: केडीई रंग चयनक

en: (c) 2000, Waldo Bastian
hi: (c) २०००, वाल्दो बास्तियान

en: Waldo Bastian
hi: वाल्दो बास्तियान

en: Hugo Parente Lima
hi: ह्यूगो पेरेंते लिमा

en: KF5 port
hi: केएफ़५ पोर्ट

en: Print the selected color to stdout.
hi: चयनित रंग को एसटीडीआउट में छापें।

en: Set initially selected color.
hi: पहले चुने गये रंग लगाएँ।
