KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: KDE Color Chooser
hu: KDE színválasztó

en: (c) 2000, Waldo Bastian
hu: (C) Waldo Bastian, 2000.

en: KF5 port
hu: KF5 verzió

en: Print the selected color to stdout.
hu: A kijelölt szín kiírása a standard kimenetre.

en: Set initially selected color.
hu: Kezdeti kijelölt szín beállítása.
