kcolorchooser - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: KDE Color Chooser
ka: KDE-ში ფერების ამრჩევი

en: (c) 2000, Waldo Bastian
ka: (c) 2000, Waldo Bastian, ყველა უფლება დაცულია

en: KF5 port
ka: KF5-ზე პორტი

en: Print the selected color to stdout.
ka: მონიშნულ ფერის stdout-ზე გამოტანა.

en: Set initially selected color.
ka: თავიდან არჩეული ფერის დაყენება.
