kcolorchooser - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: KColorChooser
ro: Selector culori

en: KDE Color Chooser
ro: Selector de culori KDE

en: KF5 port
ro: Portare KF5

en: Print the selected color to stdout.
ro: Tipărește culoarea alesă la ieșirea standard.

en: Set initially selected color.
ro: Stabilește culoarea aleasă inițial.
