kcolorchooser - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: KDE Color Chooser
ru: Выбор цвета от KDE

en: (c) 2000, Waldo Bastian
ru: © Waldo Bastian, 2000

en: KF5 port
ru: Перенос на KF5

en: Print the selected color to stdout.
ru: Напечатать выбранный цвет в стандартный поток вывода.

en: Set initially selected color.
ru: Задать цвет, выбираемый при запуске.
