kcolorchooser - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: KDE Color Chooser
sl: Izbirnik barv za KDE

en: (c) 2000, Waldo Bastian
sl: © 2000, Waldo Bastian

en: KF5 port
sl: Predelava za KF5

en: Print the selected color to stdout.
sl: Izpiši izbrano barvo na standardni izhod.

en: Set initially selected color.
sl: Nastavi na začetku izbrano barvo.
