kcolorchooser - en to sr@latin translation catalogue (8 entries)

en: KDE Color Chooser
sr@latin: Birač boja za KDE

en: KColorChooser
sr@latin: K‑birač‑boja

en: (c) 2000, Waldo Bastian
sr@latin: © 2000, Valdo Bastijan

en: Waldo Bastian
sr@latin: Valdo Bastijan

en: Hugo Parente Lima
sr@latin: Ugo Parente Lima

en: KF5 port
sr@latin: Prenos na KF5

en: Print the selected color to stdout.
sr@latin: Ispisuje izabranu boju na standardni izlaz.

en: Set initially selected color.
sr@latin: Postavlja isprva izabranu boju.
