kcolorchooser - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: KColorChooser
sv: Kcolorchooser

en: KDE Color Chooser
sv: KDE färgväljare

en: (c) 2000, Waldo Bastian
sv: © 2000, Waldo Bastian

en: KF5 port
sv: Konvertering till KF5

en: Print the selected color to stdout.
sv: Skriv vald färg till standardutmatningen.

en: Set initially selected color.
sv: Ange ursprunglig markerad färg.
