kcolorchooser - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: KDE Color Chooser
uk: Вибір кольорів в KDE

en: (c) 2000, Waldo Bastian
uk: © 2000, Waldo Bastian

en: KF5 port
uk: Портування на KF5

en: Print the selected color to stdout.
uk: Надрукувати вибраний колір до stdout.

en: Set initially selected color.
uk: Встановити початковий позначений колір.
