kdelibs4_as - en to as translation catalogue (61 entries)

[ctx: Encodings menu]
en: Default
as: অবিকল্পিত মান

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
as: স্বয়ংক্ৰিয় চিনাক্তকৰণ

[ctx: go back]
en: &Back
as: পূৰ্ববৰ্তী (&B)

[ctx: go forward]
en: &Forward
as: পৰবৰ্তী পদক্ষেপ (&F)

[ctx: home page]
en: &Home
as: প্ৰথম পৃষ্ঠা (&H)

[ctx: show help]
en: &Help
as: সহায় (&H)

en: &New
as: নতুন (&N)

en: &Open...
as: খোলক...(&O)

en: Open &Recent
as: সম্প্ৰতি ব্যৱহৃত খোলক (&R)

en: &Save
as: সংৰক্ষণ কৰক (&S)

en: Save &As...
as: নতুন ৰূপে সংৰক্ষণ...(&A)

en: Re&vert
as: পূৰ্বাবস্থা (&v)

en: &Close
as: বন্ধ কৰক (&C)

en: &Print...
as: মূদ্ৰণ কৰক...(&P)

en: Print Previe&w
as: মূদ্ৰণৰ পূৰ্বৰূপ (&w)

en: &Mail...
as: ডাক...(&M)

en: &Quit
as: প্ৰস্থান (&Q)

en: Quit application
as: অনুপ্ৰয়োগৰ পৰা প্ৰস্থান কৰক

en: &Undo
as: পূৰ্বাবস্থা (&U)

en: Re&do
as: পুনৰাবৃত্তি (&d)

en: Cu&t
as: কাটক (&t)

en: &Copy
as: নকল কৰক (&C)

en: &Paste
as: আঠা লগাওক (&P)

en: C&lear
as: পৰিশ্ৰুত কৰক (&l)

en: Select &All
as: সমগ্ৰ নিৰ্ব্বাচন কৰক (&A)

en: Dese&lect
as: নিৰ্ব্বাচন বাতিল (&l)

en: &Find...
as: অনুসন্ধান...(&F)

en: Find &Next
as: পৰবৰ্তী উপস্থিতি অনুসন্ধান (&N)

en: Find Pre&vious
as: পূৰ্ববৰ্তী উপস্থিতি অনুসন্ধান (&v)

en: &Replace...
as: প্ৰতিস্থাপন...(&R)

en: &Fit to Page
as: পৃষ্ঠা অনুযায়ী মাপ নিৰ্ধাৰণ (&F)

en: Fit to Page &Width
as: পৃষ্ঠাৰ প্ৰস্থ অনুযায়ী মাপ নিৰ্ধাৰণ (&W)

en: Fit to Page &Height
as: পৃষ্ঠাৰ দৈৰ্ঘ্য অনুযায়ী মাপ নিৰ্ধাৰণ (&H)

en: Zoom &In
as: ডাঙৰকৈ প্ৰদৰ্শন (&I)

en: Zoom &Out
as: সৰুকৈ প্ৰদৰ্শন (&O)

en: &Zoom...
as: প্ৰদৰ্শনৰ মাপ...(&Z)

en: &Up
as: ওপৰত (&U)

en: &Previous Page
as: পূৰ্ববৰ্তী পৃষ্ঠা (&P)

en: &Next Page
as: পৰবৰ্তী পৃষ্ঠা (&N)

en: &Go To...
as: -লৈ যাওক...(&G)

en: &Go to Page...
as: - পৃষ্ঠালৈ যাওক...(&G)

en: &Go to Line...
as: -পংক্তিলৈ যাওক...(&G)

en: &First Page
as: প্ৰথম পৃষ্ঠা (&F)

en: &Last Page
as: অন্তিম পৃষ্ঠা (&L)

en: &Back
as: পূৰ্ববৰ্তী (&B)

en: &Add Bookmark
as: পত্ৰচিহ্ন যোগ কৰক (&A)

en: &Spelling...
as: বানান...(&S)

en: Show &Menubar
as: তালিকাৰ বাৰ প্ৰদৰ্শন (&M)

en: Show &Toolbar
as: টুলবাৰ প্ৰদৰ্শন (&T)

en: Show St&atusbar
as: অৱস্থাৰ বাৰ প্ৰদৰ্শন (&a)

en: F&ull Screen Mode
as: সম্পূৰ্ণ পৰ্দ্দাত প্ৰদৰ্শন (&u)

en: &Save Settings
as: বৈশিষ্ট্য সংৰক্ষণ কৰক (&S)

en: &Configure %1...
as: %1 বিন্যাস কৰক...(&C)

en: Configure Tool&bars...
as: টুলবাৰ বিন্যাস কৰক... (&b)

en: Configure &Notifications...
as: সূচনাবাৰ্তা বিন্যাস কৰক... (&N)

en: %1 &Handbook
as: %1 হাতপুথি (&H)

en: What's &This?
as: এইটো কি ? (&T)

en: Tip of the &Day
as: দিনৰ উপদেশ (&D)

en: &Report Bug...
as: বাগ প্ৰতিবেদন কৰক...(&R)

en: &About %1
as: %1 বিষয়ে (&A)

en: About &KDE
as: KDE বিষয়ে (&K)
