kdelibs4-1.1 - en to br translation catalogue (59 entries)

[ctx: go back]
en: &Back
br: War-gil

[ctx: go forward]
en: &Forward
br: War-raok

[ctx: show help]
en: &Help
br: &Skoazell

en: &New
br: &Nevez

en: &Open...
br: &Digeriñ ...

en: Open &Recent
br: Digeriñ &nevezig

en: &Save
br: &Enrollañ

en: Save &As...
br: Enrollañ e ...

en: Re&vert
br: Le&mel

en: &Close
br: &Serriñ

en: &Print...
br: &Moulañ ...

en: &Mail...
br: &Skrivañ ...

en: &Quit
br: &Kuit

en: Quit application
br: Kuitaat ar meziant

en: &Undo
br: &Dizober

en: Re&do
br: &Adober

en: Cu&t
br: &Troc'hañ

en: &Copy
br: &Eilañ

en: &Paste
br: &Pegañ

en: C&lear
br: &Goullonderiñ

en: Select &All
br: Dibabit an &holl re

en: Dese&lect
br: Andi&bab

en: &Find...
br: &Klask ...

en: Find &Next
br: Klask an dra a &heul

en: Find Pre&vious
br: Kavout dia&raok

en: &Replace...
br: &Erlec'hiañ ...

en: &Fit to Page
br: &Adaozañ hervez ar bajenn

en: Fit to Page &Width
br: Adaozañ hervez &ledander ar bajenn

en: Fit to Page &Height
br: Adaozañ hervez &uhelder ar bajenn

en: Zoom &In
br: &Tostoc'h

en: Zoom &Out
br: &Pelloc'h

en: &Zoom...
br: &Zoom ...

en: &Up
br: &Huel

en: &Previous Page
br: &Pajenn diaraok

en: &Next Page
br: Pajenn a &heul

en: &Go To...
br: &Mont da ...

en: &Go to Page...
br: &Mont d'ar bajenn ...

en: &Go to Line...
br: &Mont d'al linenn ...

en: &First Page
br: &Pajenn kentañ

en: &Last Page
br: Pajenn &diwezhañ

en: &Back
br: &War-gil

en: &Add Bookmark
br: &Ouzhpennañ ur sined

en: &Edit Bookmarks...
br: &Aozañ ar sinedoù ...

en: &Spelling...
br: &Reizhskrivadur ...

en: Show &Menubar
br: Diskouez &barenn al lañser

en: Show &Toolbar
br: Disko&uez barrennoù ostilhoù

en: Show St&atusbar
br: Diskouez ar b&arrenn a stad

en: F&ull Screen Mode
br: M&od skramm leun

en: &Save Settings
br: &Enrollañ an dibarzhoù

en: &Configure %1...
br: &Kefluniañ %1 ...

en: Configure Tool&bars...
br: Kefluniañ barrennoù an ostilhoù ...

en: Configure &Notifications...
br: Kefluniañ ar &c'hemennadenn ...

en: %1 &Handbook
br: Levr-dorn evit %1

en: What's &This?
br: Petra zo an &Dra-se ?

en: Tip of the &Day
br: Lagadenn an &deiz

en: &Report Bug...
br: &Reiñ da c'houzout ur gudenn ...

en: &About %1
br: &Diwar-benn %1

en: About &KDE
br: Diwar-benn &KDE

en: &Delete
br: &Distruj
