kdelibs4 - en to crh translation catalogue (61 entries)

[ctx: Encodings menu]
en: Default
crh: Ög-belgilengen

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
crh: Avto-tanıma

[ctx: go back]
en: &Back
crh: &Keri

[ctx: go forward]
en: &Forward
crh: &İleri

[ctx: home page]
en: &Home
crh: &Ev

[ctx: show help]
en: &Help
crh: &Yardım

en: Show Menubar<p>Shows the menubar again after it has been hidden</p>
crh: &Menü Çubuğını Köster<p>Menü çubuğı gizlengenden soñ onı tekrar köstere</p>

en: &New
crh: &Yañı

en: &Open...
crh: &Aç...

en: Open &Recent
crh: &Deminkini Aç

en: &Save
crh: &Saqla

en: Save &As...
crh: Şö&yle Saqla...

en: Re&vert
crh: Keri &qaytar

en: &Close
crh: &Qapat

en: &Print...
crh: &Bastır...

en: Print Previe&w
crh: &Bastıruv Ög-baquv

en: &Mail...
crh: &Poçta...

en: &Quit
crh: &Terk et

en: Quit application
crh: Uyğulamadan çıq

en: &Undo
crh: &Keri yap

en: Re&do
crh: Kene &Yap

en: Cu&t
crh: Ke&s

en: &Copy
crh: K&opiyala

en: &Paste
crh: Ya&pıştır

en: C&lear
crh: &Temizle

en: Select &All
crh: &Episini Sayla

en: Dese&lect
crh: &Ğayrı Sayla

en: &Find...
crh: &Tap...

en: Find &Next
crh: &Soñrakisini Tap

en: Find Pre&vious
crh: &Evelkisini Tap

en: &Replace...
crh: &Deñiştir...

en: &Fit to Page
crh: Saifege &Sığdır

en: Fit to Page &Width
crh: Saifeniñ &Kenişligine Sığdır

en: Fit to Page &Height
crh: Saifeniñ &Yüksekligine Sığdır

en: Zoom &In
crh: &Yaqınlaştır

en: Zoom &Out
crh: &Uzaqlaştır

en: &Zoom...
crh: &Miqyas...

en: &Up
crh: &Yuqarı

en: &Previous Page
crh: &Evelki Saife

en: &Next Page
crh: &Soñraki Saife

en: &Go To...
crh: &Bar...

en: &Go to Page...
crh: &Saifege Bar...

en: &Go to Line...
crh: &Satırğa Bar...

en: &First Page
crh: &İlk Saife

en: &Last Page
crh: &Soñki Saife

en: &Add Bookmark
crh: Saife-imi &Ekle

en: &Spelling...
crh: &İmlâ...

en: Show &Menubar
crh: &Menü Çubuğını Köster

en: Show &Toolbar
crh: &Alet Çubuğını Köster

en: Show St&atusbar
crh: &Durum Çubuğını Köster

en: F&ull Screen Mode
crh: &Tam Ekran Nizamı

en: &Save Settings
crh: Tesbitlerni &Saqla

en: &Configure %1...
crh: %1 &Ayarlaması...

en: Configure Tool&bars...
crh: Alet &Çubuqlarını Ayarla...

en: Configure &Notifications...
crh: &Bildirmelerni Ayarla...

en: %1 &Handbook
crh: %1 &El Kitabı

en: What's &This?
crh: &Bu nedir?

en: Tip of the &Day
crh: &Künniñ Qaranesi

en: &Report Bug...
crh: Arızanı &Bildir...

en: &About %1
crh: %1 H&aqqında

en: About &KDE
crh: &KDE Aqqında
