kdelibs4 - en to csb translation catalogue (64 entries)

[ctx: Encodings menu]
en: Default
csb: Domëszlné

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
csb: Aùtomatné wëkrëwanié

en: No Entries
csb: Bez wprowadzeniô

en: Clear List
csb: Wëczëszczë lëstã

[ctx: go back]
en: &Back
csb: &Nazôd

[ctx: go forward]
en: &Forward
csb: &W przódk

[ctx: home page]
en: &Home
csb: &Domôcô starna

[ctx: show help]
en: &Help
csb: Pòmò&c

en: Show Menubar<p>Shows the menubar again after it has been hidden</p>
csb: Pòkôżë menu<p>Pòkazëje jesz rôz zataconą listew menu</p>

en: &New
csb: &Nowi

en: &Open...
csb: Ò&temkni...

en: Open &Recent
csb: Òtemkni wcza&sniészi

en: &Save
csb: &Zapiszë

en: Save &As...
csb: Zapiszë j&akno...

en: Re&vert
csb: &Doprowôdzë nazôd

en: &Close
csb: Z&amkni

en: &Print...
csb: &Drëkùjë...

en: Print Previe&w
csb: Pòdzérk &wëdrëkù

en: &Mail...
csb: &Wëslë...

en: &Quit
csb: Za&kùńczë

en: Quit application
csb: Zakùńczë programã

en: &Undo
csb: &Copni

en: Re&do
csb: &Doprowôdzë nazôd

en: Cu&t
csb: Wë&tni

en: &Copy
csb: &Kòpérëjë

en: &Paste
csb: &Wlepi

en: C&lear
csb: Wë&czëszczë

en: Select &All
csb: Zaznaczë &wszëtkò

en: Dese&lect
csb: &Rëmôj zaznaczenié

en: &Find...
csb: N&alezë...

en: Find &Next
csb: &Nalezë zôstne

en: Find Pre&vious
csb: Nalezë pòp&rzedni

en: &Replace...
csb: &Zastãpi...

en: &Fit to Page
csb: &Dopasëjë do starnë

en: Fit to Page &Width
csb: Dopasëjë do &szérzë starnë

en: Fit to Page &Height
csb: Dopasëjë do &wiżë starnë

en: Zoom &In
csb: Z&wikszë

en: Zoom &Out
csb: Z&miészë

en: &Zoom...
csb: &Zwikszenié...

en: &Up
csb: W &górã

en: &Previous Page
csb: &Pòprzédnô starna

en: &Next Page
csb: &Zôstnô starna

en: &Go To...
csb: &Biéj do...

en: &Go to Page...
csb: &Biéj do starnë...

en: &Go to Line...
csb: &Biéj do réżczi...

en: &First Page
csb: &Pierszô starna

en: &Last Page
csb: &Slédnô starna

en: &Back
csb: &Nazôd

en: &Add Bookmark
csb: Dodôj z&ałóżkã

en: &Spelling...
csb: &Bezzmiłkòwòsc pisënkù...

en: Show &Menubar
csb: Pòkôżë listew &menu

en: Show &Toolbar
csb: Pòkôżë listew &nôrzãdzów

en: Show St&atusbar
csb: Pòk&ôżë listew stónu

en: F&ull Screen Mode
csb: Fùl&ekranowi trib

en: &Save Settings
csb: &Zapiszë nastôwë

en: &Configure %1...
csb: &Kònfigùracëjô %1...

en: Configure Tool&bars...
csb: Kònfigùracëjô listwów nô&rzãdzy...

en: Configure &Notifications...
csb: Kònfigùrëjë ò&dkazë...

en: %1 &Handbook
csb: Ùcz&bòwnik %1

en: What's &This?
csb: Co &to je?

en: Tip of the &Day
csb: Pòrada &dnia

en: &Report Bug...
csb: &Rapòrt ò felë...

en: &About %1
csb: Ò pro&gramie %1

en: About &KDE
csb: Wëdowiédzô ò &KDE
