kdelibs4 - en to fy translation catalogue (65 entries)

en: You are not allowed to save the configuration
fy: It is jo op it stuit net tastean dizze konfiguraasje te bewarjen

[ctx: Encodings menu]
en: Default
fy: Standert

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
fy: Auto-ûntdekke

en: No Entries
fy: Gjin ynfier

en: Clear List
fy: List opskjinje

[ctx: go back]
en: &Back
fy: &Werom

[ctx: go forward]
en: &Forward
fy: &Folgjende

[ctx: home page]
en: &Home
fy: T&hús

en: Show Menubar<p>Shows the menubar again after it has been hidden</p>
fy: Menubalke sjen litte<p>Lit de menubalke sjen as dizze ferburgen is</p>

en: &New
fy: &Nij

en: &Open...
fy: &Iepenje...

en: Open &Recent
fy: &Resint iepene

en: &Save
fy: &Bewarje

en: Save &As...
fy: Bewarje &as...

en: Re&vert
fy: Begjinwear&de

en: &Close
fy: S&lúte

en: &Print...
fy: &Printsje...

en: Print Previe&w
fy: Prin&talyk

en: &Mail...
fy: &Ferstjoere...

en: &Quit
fy: &Ofslúte

en: Quit application
fy: Applikaasje slúte

en: &Undo
fy: &Ungedien meitsje

en: Re&do
fy: Op 'e n&ij

en: Cu&t
fy: Kni&ppe

en: &Copy
fy: &Kopiearje

en: &Paste
fy: P&lakken

en: C&lear
fy: &Begjinwearde

en: Select &All
fy: &Alles selektearje

en: Dese&lect
fy: Untse&lektearje

en: &Find...
fy: &Sykje...

en: Find &Next
fy: Sykje fie&rder

en: Find Pre&vious
fy: Foa&rige sykje

en: &Replace...
fy: &Ferfange...

en: &Fit to Page
fy: &Passend op blêdside

en: Fit to Page &Width
fy: Passend yn blêd&breedte

en: Fit to Page &Height
fy: Passend yn blêd&hichte

en: Zoom &In
fy: &Ynzoome

en: Zoom &Out
fy: &Utzoome

en: &Zoom...
fy: &Zoome...

en: &Up
fy: &Omheech

en: &Previous Page
fy: &Foarige side

en: &Next Page
fy: F&olgjende side

en: &Go To...
fy: &Gean nei...

en: &Go to Page...
fy: &Gean nei side...

en: &Go to Line...
fy: &Gean nei rigel...

en: &First Page
fy: &Earste side

en: &Last Page
fy: &Lêste side

en: &Back
fy: &Foarige

en: &Add Bookmark
fy: Blêdwizer &taheakje

en: &Edit Bookmarks...
fy: Blêdwizers &bewurkje...

en: &Spelling...
fy: &Stavering...

en: Show &Menubar
fy: &Menubalke sjen litte

en: Show &Toolbar
fy: &Arkbalke sjen litte

en: Show St&atusbar
fy: T&astânbalke sjen litte

en: F&ull Screen Mode
fy: Folslein sker&m

en: &Save Settings
fy: Ynstellings bewa&rje

en: &Configure %1...
fy: %1 &ynstelle...

en: Configure Tool&bars...
fy: Ark&balken ynstelle...

en: Configure &Notifications...
fy: &Notifikaasjes ynstelle...

en: %1 &Handbook
fy: %1 &hânboek

en: What's &This?
fy: Wat is di&t?

en: Tip of the &Day
fy: Tip fan de &dei

en: &Report Bug...
fy: Bug &rapportearje...

en: &About %1
fy: Ynfo &oer %1

en: About &KDE
fy: Ynfo oer &KDE
