kdelibs4 - en to ha translation catalogue (5 entries)

[ctx: show help]
en: &Help
ha: &Agaji

en: &Close
ha: &Rufe

en: Configure &Notifications...
ha: Haɗawa &Sanerwa

en: &About %1
ha: &Bayani akan %1

en: About &KDE
ha: Bayani akan &KDE
