kdelibs4 - en to hsb translation catalogue (61 entries)

[ctx: Encodings menu]
en: Default
hsb: Standard

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
hsb: Awtomatiske pytanje

[ctx: go back]
en: &Back
hsb: &Wróćo

[ctx: go forward]
en: &Forward
hsb: &Doprědka

[ctx: home page]
en: &Home
hsb: &Domjacy zapisk

[ctx: show help]
en: &Help
hsb: Po&moc

en: Show Menubar<p>Shows the menubar again after it has been hidden</p>
hsb: Pokaž meni <p>Pokazuje meni po tym, zo je so schował</p>

en: &New
hsb: &Stworić

en: &Open...
hsb: W&očiń ...

en: Open &Recent
hsb: &Njedawno wočinjene wočinić

en: &Save
hsb: Zawě&sćić

en: Save &As...
hsb: Z&awěsćić jako...

en: Re&vert
hsb: &Wróćo na prěnjotny staw

en: &Close
hsb: &Začinić

en: &Print...
hsb: Ć&išćeć ...

en: Print Previe&w
hsb: Přeh&ladku za ćišć pokazać

en: &Mail...
hsb: &Póštu pósłać...

en: &Quit
hsb: Kón&c

en: Quit application
hsb: Program wopušćić

en: &Undo
hsb: W&róćo

en: Re&do
hsb: &Znowa činić

en: Cu&t
hsb: Wu&třihać

en: &Copy
hsb: &Kopěrować

en: &Paste
hsb: &Zasunyć

en: C&lear
hsb: &Wuprózdnić

en: Select &All
hsb: &Wšitko wubrać

en: Dese&lect
hsb: Wubraće z&běhnyć

en: &Find...
hsb: Na&makać

en: Find &Next
hsb: Přicho&dny namakać

en: Find Pre&vious
hsb: Pře&dchadny namakać

en: &Replace...
hsb: &Narunać

en: &Fit to Page
hsb: Na &stronu připrawić

en: Fit to Page &Width
hsb: Na šě&rokosć strony připrawić

en: Fit to Page &Height
hsb: Na wy&sokosć strony připrawić

en: Zoom &In
hsb: Po&wjetšić

en: Zoom &Out
hsb: Po&mjeńšić

en: &Up
hsb: &Horje

en: &Previous Page
hsb: &Předchadna strona

en: &Next Page
hsb: Při&chodna strona

en: &Go To...
hsb: &Dźi na ...

en: &Go to Page...
hsb: &Dźi na stronu ...

en: &Go to Line...
hsb: &Dźi na linku...

en: &First Page
hsb: &Prěnja strona

en: &Last Page
hsb: &Poslednja strona

en: &Back
hsb: &Wróćo

en: &Add Bookmark
hsb: &Dodaj k lubuškam

en: &Spelling...
hsb: &Pismikowanje

en: Show &Menubar
hsb: &Meni pokazać

en: Show &Toolbar
hsb: &Nastrojowy pas pokazać

en: Show St&atusbar
hsb: Pokaž &statusowy pask

en: F&ull Screen Mode
hsb: &Cyła wobrazowka

en: &Save Settings
hsb: Konfiguraciju zawě&sćić

en: &Configure %1...
hsb: %1 &konfigurować ...

en: Configure Tool&bars...
hsb: Konfiguracija &nastrojoweho paska ...

en: Configure &Notifications...
hsb: Ko&nfiguracija zdźělenkow...

en: %1 &Handbook
hsb: &Přiručka za %1

en: What's &This?
hsb: Što &to je?

en: Tip of the &Day
hsb: Pokiw &dnja

en: &Report Bug...
hsb: &Rozprawić wo zmylku

en: &About %1
hsb: W&o %1

en: About &KDE
hsb: Wo &KDE
