kdelibs4 - en to hy translation catalogue (85 entries)

en: You will be asked to authenticate before saving
hy: Նախքան կարգավորումների պահպանումը պետք է հաստատել մուտքը դեպի համակարգ

en: You are not allowed to save the configuration
hy: Դուք չունեք իրավունք այս կարգավորումները փոխելու համար

[ctx: Encodings menu]
en: Default
hy: Լռելյայն

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
hy: Ավտոմատ որոշում

en: No Entries
hy: Չկա գրանցումներ

en: Clear List
hy: Մաքրել ցանկը

[ctx: go back]
en: &Back
hy: &Հետ

[ctx: go forward]
en: &Forward
hy: &Առաջ

[ctx: home page]
en: &Home
hy: &Տուն

[ctx: show help]
en: &Help
hy: &Տեղեկություն

en: Show Menubar<p>Shows the menubar again after it has been hidden</p>
hy: Պատկերել մենյուն<p>Կրկին պատկերել մենյուն, այն թաքցնելուց հետո</p>

en: &New
hy: &Նոր

en: Create new document
hy: Նոր հղում:

en: &Open...
hy: &Բացել...

en: Open &Recent
hy: &Վերջի նիշքերը

en: &Save
hy: &Պահպանել

en: Save document
hy: Պահպանել փասթաթուղթը

en: Save &As...
hy: &Պահպանել ինչպես...

en: Re&vert
hy: &Վերականգնել

en: &Close
hy: &Փակել

en: Close document
hy: Փակել

en: &Print...
hy: &Տպել...

en: Print document
hy: Տպել

en: Print Previe&w
hy: &Նախնական դիտում

en: &Mail...
hy: &Էլ-փոստ...

en: &Quit
hy: &Ելք

en: Quit application
hy: Դուրս գալ ծրագրից

en: &Undo
hy: &Չեղյալ համարել

en: Re&do
hy: &կրկնել

en: Redo last undone action
hy: Կատարել հանգանակություն

en: Cu&t
hy: &Կտրել

en: &Copy
hy: &Կրկնօրինակել

en: &Paste
hy: &Տեղադրել

en: Paste clipboard content
hy: Նյութերի վերբեռնում դեպի սերվեր

en: C&lear
hy: &Մաքրել

en: Select &All
hy: &Նշել ամբողջը

en: Dese&lect
hy: &Հանել նշվածը

en: &Find...
hy: &Որոնել...

en: Find &Next
hy: &Գտնել հաջորդը

en: Find Pre&vious
hy: &Գտնել նախորդը

en: &Replace...
hy: &Փոխել...

en: &Fit to Page
hy: &Տեղավորել ամբողջ էջը

en: Fit to Page &Width
hy: &Էջի լայնությամբ

en: Fit to Page &Height
hy: &Էջի բարձրությամբ

en: Zoom &In
hy: &Մեծացնել

en: Zoom &Out
hy: &Փոքրացնել

en: &Zoom...
hy: &Մասշտաբ...

en: Select zoom level
hy: Ընտրել շաբաթը

en: &Up
hy: &Վերև

en: &Previous Page
hy: &Նախորդ էջ

en: Go to previous page
hy: &Նախորդ էջ

en: &Next Page
hy: &Հաջորդ էջ

en: Go to next page
hy: Անցնել մյուս էջին

en: &Go To...
hy: &Անցնել...

en: &Go to Page...
hy: &Անցնել էջով...

en: &Go to Line...
hy: &Անցնել տողով...

en: &First Page
hy: &Առաջի էջ

en: Go to first page
hy: Անցնել առաջի էջին

en: &Last Page
hy: &Վերջի էջ

en: Go to last page
hy: Անցնել վերջի էջին

en: &Back
hy: &Հետ

en: Go back in document
hy: &Գնալ հետ

en: &Forward
hy: &Առաջ

en: Go forward in document
hy: &Գնալ առաջ

en: &Add Bookmark
hy: &Ավելացնել պահոցի մեջ

en: &Edit Bookmarks...
hy: &Փոփոխել պահոցը...

en: &Spelling...
hy: &Ուղղագրության ստուգում...

en: Check spelling in document
hy: Ստուգել ուղղագրությունը

en: Show &Menubar
hy: &Պատկերել մենյուն

en: Show or hide menubar
hy: &Պատկերել մենյուն

en: Show &Toolbar
hy: &Պատկերել գործիքների վահանակը

en: Show or hide toolbar
hy: Պատկերել գործիքների վահանակը

en: Show St&atusbar
hy: &Պատկերել իրավիճակի վահանակը

en: Show or hide statusbar
hy: Պատկերել իրավիճակի վահանակը

en: F&ull Screen Mode
hy: &Լրիվ էկրանի ռեժիմ

en: &Save Settings
hy: &Պահպանել կարգավորումները

en: &Configure %1...
hy: &Կարգավորել %1...

en: Configure Tool&bars...
hy: &Գործիքների վահանակ...

en: Configure &Notifications...
hy: &Կարգավորել ծանուցունմերը...

en: %1 &Handbook
hy: &Օգտվողի ուղեցույց %1

en: What's &This?
hy: &Ի՞նչ է սա

en: Tip of the &Day
hy: &Օրվա խորհուրդը

en: &Report Bug...
hy: &Տեղեկացնել սխալի մասին...

en: &About %1
hy: %1 &ծրագրի մասին

en: About &KDE
hy: &KDE-ի մասին
