kdelibs4 - en to ku translation catalogue (66 entries)

en: You are not allowed to save the configuration
ku: Tu nikarî veavakirinan tomar bikî

[ctx: Encodings menu]
en: Default
ku: Standard

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
ku: Xweber bibîne

en: No Entries
ku: Ketan Tune

en: Clear List
ku: Lîstê Paqij Bike

[ctx: go back]
en: &Back
ku: &Paşve

[ctx: go forward]
en: &Forward
ku: &Pêşve

[ctx: home page]
en: &Home
ku: &Mal

[ctx: show help]
en: &Help
ku: &Alîkarî

en: Show Menubar<p>Shows the menubar again after it has been hidden</p>
ku: Darikê Pêşekê Nîşan bide<p>Darikê amûran yê naxuye nîşan bide</p>

en: &New
ku: &Nû

en: &Open...
ku: &Veke...

en: Open &Recent
ku: &Ya herî dawî hatiye bikaranîn veke

en: &Save
ku: &Tomar bike

en: Save &As...
ku: Cuda &Tomarkirin...

en: Re&vert
ku: Vegere &Halê Tomarkirî

en: &Close
ku: &Bigire

en: &Print...
ku: &Çap bike...

en: Print Previe&w
ku: Pêşdîtina Ça&pkirinê

en: &Mail...
ku: &E-peyam...

en: &Quit
ku: &Derkeve

en: Quit application
ku: Ji sepanê derkeve

en: &Undo
ku: &Vegerîne

en: Re&do
ku: Ve&ger

en: Cu&t
ku: &Jê bike

en: &Copy
ku: &Ji ber bigire

en: &Paste
ku: &Pê ve bike

en: C&lear
ku: &Paqij Bike

en: Select &All
ku: Tevî &Hilbijêre

en: Dese&lect
ku: Yekê &Hilnejêre

en: &Find...
ku: &Bibîne...

en: Find &Next
ku: &Ya Dû Re Bibîne

en: Find Pre&vious
ku: &Ya Berê Bibîne

en: &Replace...
ku: &Biguherîne...

en: &Fit to Page
ku: &Here rûpelekî

en: Fit to Page &Width
ku: Lihevkirina &firehiya rûpel

en: Fit to Page &Height
ku: Lihevkirina &bilindahiya rûpel

en: Zoom &In
ku: &Mezinkirin

en: Zoom &Out
ku: Biçûk&kirin

en: &Zoom...
ku: &Mezin/biçûkirin...

en: &Up
ku: &Jor

en: &Previous Page
ku: &Rûpelê berê

en: &Next Page
ku: &Rûpelê Pişt re

en: &Go To...
ku: &Biçe...

en: &Go to Page...
ku: &Biçe Rûpel...

en: &Go to Line...
ku: &Biçe Rêzikê...

en: &First Page
ku: &Rûpelê Pêşîn

en: &Last Page
ku: &Rûpelê Dawîn

en: &Back
ku: &Paşve

en: &Add Bookmark
ku: &Bijareyekê Lê Zêde Bike

en: &Edit Bookmarks...
ku: Bijareyan &Sererast Bike...

en: &Spelling...
ku: &Rastnivîs...

en: Show &Menubar
ku: Darîkê &Pêşekê Nîşan Bide

en: Show &Toolbar
ku: Darikê &Amûran Nîşan Bide

en: Show St&atusbar
ku: &Darikê Rewşê Nîşan Bide

en: F&ull Screen Mode
ku: Moda Dîmender &Tije

en: &Save Settings
ku: &Mîhengan Tomar Bike

en: &Configure %1...
ku: Bernameya %1 S&ererast Bike...

en: Configure Tool&bars...
ku: &Darikê Amûran Veava Bike...

en: Configure &Notifications...
ku: &Hişyariyan Veava Bike...

en: %1 &Handbook
ku: %1 &Pirtûka Destan

en: What's &This?
ku: &Ev Çi Ye?

en: Tip of the &Day
ku: Mijara &rojê

en: &Report Bug...
ku: &Raporekê Çêbike...

en: &About %1
ku: &Der barê %1 de

en: About &KDE
ku: Der barê &KDE de
