kdelibs4 - en to lb translation catalogue (58 entries)

[ctx: go back]
en: &Back
lb: &Zeréck

[ctx: go forward]
en: &Forward
lb: &No Vir

[ctx: show help]
en: &Help
lb: &Hëllef

en: &New
lb: &Nei

en: &Open...
lb: &Opmaachen...

en: Open &Recent
lb: &Viru kuerzem opgemaachen Dateien

en: &Save
lb: &Späicheren

en: Save &As...
lb: Späicheren &Als...

en: Re&vert
lb: &Zerécksetzen

en: &Close
lb: &Zoumaachen

en: &Print...
lb: &Drécken...

en: &Mail...
lb: Ver&schécken...

en: &Quit
lb: O&phalen

en: Quit application
lb: Programm zoumaachen

en: &Undo
lb: &Réckgängeg

en: Re&do
lb: Nees &zeréck

en: Cu&t
lb: Schnei&den

en: &Copy
lb: &Kopéieren

en: &Paste
lb: &Peschen

en: C&lear
lb: Eidelmaa&chen

en: Select &All
lb: &Alles auswielen

en: Dese&lect
lb: Of&wielen

en: &Find...
lb: &Sichen...

en: Find &Next
lb: &Weidersichen

en: Find Pre&vious
lb: Vir&dru sichen

en: &Replace...
lb: E&rsetzen...

en: &Fit to Page
lb: &Un d'Säit upassen

en: Fit to Page &Width
lb: Un d'&Breet vun der Säit upassen

en: Fit to Page &Height
lb: Un d'&Héicht vun der Säit upassen

en: Zoom &In
lb: Er&azoomen

en: Zoom &Out
lb: Era&uszoomen

en: &Up
lb: &Erop

en: &Previous Page
lb: Säit &virdrunn

en: &Next Page
lb: &Nächst Säit

en: &Go To...
lb: &Goen...

en: &Go to Page...
lb: Op d'Säit &goen...

en: &Go to Line...
lb: Op d'Zeil &goen...

en: &First Page
lb: &Éischt Säit

en: &Last Page
lb: &Lescht Säit

en: &Back
lb: &Zeréck

en: &Add Bookmark
lb: Lieszeechen &dobäimaachen

en: &Edit Bookmarks...
lb: Lieszeechen ä&nneren...

en: &Spelling...
lb: &Rechtschreiwung...

en: Show &Menubar
lb: &Menübar weisen

en: Show &Toolbar
lb: &Toolbar weisen

en: Show St&atusbar
lb: St&atusbar weisen

en: F&ull Screen Mode
lb: &Vollbildmodus

en: &Save Settings
lb: Astellunge &späicheren

en: &Configure %1...
lb: %1 &configuréieren...

en: Configure Tool&bars...
lb: Tool&bare configuréieren...

en: Configure &Notifications...
lb: &Norichte configuréieren...

en: %1 &Handbook
lb: %1-&Handbuch

en: What's &This?
lb: Wat ass &dat?

en: Tip of the &Day
lb: &Rotschlag vum Dag

en: &Report Bug...
lb: E Käfer &mellen...

en: &About %1
lb: &Iwwer %1

en: About &KDE
lb: Iwwer &KDE

en: &Delete
lb: &Läschen
