kdelibs4 - en to ms translation catalogue (63 entries)

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
ms: Autokesan

en: No Entries
ms: Tiada Masukan

en: Clear List
ms: Kosongkan Senarai

[ctx: go back]
en: &Back
ms: Kem&bali

[ctx: go forward]
en: &Forward
ms: &Maju

[ctx: home page]
en: &Home
ms: Ruma&h

[ctx: show help]
en: &Help
ms: &Bantuan

en: Show Menubar<p>Shows the menubar again after it has been hidden</p>
ms: Papar Bar Menu<p>Memaparkan bar menu kembali selepas ia disembunyikan</p>

en: &New
ms: &Baru

en: &Open...
ms: &Buka.

en: Open &Recent
ms: Buka &Terkini

en: &Save
ms: &Simpan

en: Save &As...
ms: Simp&an sebagai..

en: Re&vert
ms: &Patah Balik

en: &Close
ms: &Tutup

en: &Print...
ms: Ce&tak.

en: Print Previe&w
ms: &Prapapar Cetakan

en: &Mail...
ms: &Mel...

en: &Quit
ms: &Keluar

en: Quit application
ms: Keluar aplikasi

en: &Undo
ms: &Nyahcara

en: Re&do
ms: &Buat Semula

en: Cu&t
ms: &Potong

en: &Copy
ms: &Salin

en: &Paste
ms: &Tepek

en: C&lear
ms: Bersi&hkan

en: Select &All
ms: Pilih &Semua

en: Dese&lect
ms: &Nyahpilih

en: &Find...
ms: &Cari...

en: Find &Next
ms: Cari &Seterusnya

en: Find Pre&vious
ms: Cari &Sebelumnya

en: &Replace...
ms: Gan&ti...

en: &Fit to Page
ms: &Muat Halaman

en: Fit to Page &Width
ms: Muat &Lebar Halaman

en: Fit to Page &Height
ms: Muat &Ketinggian Halaman

en: Zoom &In
ms: Zum &Masuk

en: Zoom &Out
ms: Zum &Keluar

en: &Up
ms: A&tas

en: &Previous Page
ms: Halaman &Sebelumnya

en: &Next Page
ms: Halaman &Berikutnya

en: &Go To...
ms: &Pergi Ke...

en: &Go to Page...
ms: &Pergi ke Halaman...

en: &Go to Line...
ms: &Pergi ke Baris...

en: &First Page
ms: Halaman &Pertama

en: &Last Page
ms: Halaman &Terakhir

en: &Back
ms: Kem&bali

en: &Add Bookmark
ms: T&ambah

en: &Edit Bookmarks...
ms: &Sunting Tandalaman...

en: &Spelling...
ms: E&jaan...

en: Show &Menubar
ms: Papar Bar &Menu

en: Show &Toolbar
ms: Papar Bar Ala&tan

en: Show St&atusbar
ms: P&apar Bar Status

en: F&ull Screen Mode
ms: Mod Skrin Pen&uh

en: &Save Settings
ms: &Simpan Seting

en: &Configure %1...
ms: &Konfigur %1...

en: Configure Tool&bars...
ms: Konfigur &Bar Alat...

en: Configure &Notifications...
ms: Konfigur &Pemberitahuan...

en: %1 &Handbook
ms: %1 &Manual

en: What's &This?
ms: Apakah &Ini?

en: Tip of the &Day
ms: Petua &Hari Ini

en: &Report Bug...
ms: Lapor &Pepijat...

en: &About %1
ms: Perih&al %1

en: About &KDE
ms: Perihal &KDE
