kdelibs4 - en to ne translation catalogue (61 entries)

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
ne: स्वत:पत्ता लगाउनुहोस्

[ctx: go back]
en: &Back
ne: पछाडि

[ctx: go forward]
en: &Forward
ne: अगाडि

[ctx: home page]
en: &Home
ne: गृह

[ctx: show help]
en: &Help
ne: मद्दत

en: Show Menubar<p>Shows the menubar again after it has been hidden</p>
ne: मेनुपट्टी देखाउनुहोस्<p>यो लुकेपछि फेरि मेनुपट्टी देखाउँदछ</p>

en: &New
ne: नयाँ

en: &Open...
ne: खोल्नुहोस्...

en: Open &Recent
ne: हालैको खोल्नुहोस्

en: &Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Save &As...
ne: यस रूपमा बचत गर्नुहोस्...

en: Re&vert
ne: उल्टाउनुहोस्

en: &Close
ne: बन्द गर्नुहोस्

en: &Print...
ne: मुद्रण गर्नुहोस्...

en: &Mail...
ne: पत्र...

en: &Quit
ne: अन्त्य गर्नुहोस्

en: Quit application
ne: अनुप्रयोग अन्त्य गर्नुहोस्

en: &Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुहोस्

en: Re&do
ne: रिडू गर्नुहोस्

en: Cu&t
ne: काट्नुहोस्

en: &Copy
ne: प्रतिलिपि बनाउनुहोस्

en: &Paste
ne: टाँस्नुहोस्

en: C&lear
ne: खाली गर्नुहोस्

en: Select &All
ne: सबै चयन गर्नुहोस्

en: Dese&lect
ne: चयनबाट हटाउनुहोस्

en: &Find...
ne: फेला पार्नुहोस्...

en: Find &Next
ne: पछिल्लो फेला पार्नुहोस्

en: Find Pre&vious
ne: अघिल्लो फेला पार्नुहोस्

en: &Replace...
ne: बदल्नुहोस्...

en: &Fit to Page
ne: पृष्ठलाई मिलाउनुहोस्

en: Fit to Page &Width
ne: पृष्ठ चौडाइलाई मिलाउनुहोस्

en: Fit to Page &Height
ne: पृष्ठ उचाइलाई मिलाउनुहोस्

en: Zoom &In
ne: जुम बढाउनुहोस्

en: Zoom &Out
ne: जुम घटाउनुहोस्

en: &Zoom...
ne: जुम गर्नुहोस्...

en: &Up
ne: माथि

en: &Previous Page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: &Next Page
ne: पछिल्लो पृष्ठ

en: &Go To...
ne: यसमा जानुहोस्...

en: &Go to Page...
ne: पृष्ठमा जानुहोस्...

en: &Go to Line...
ne: रेखामा जानुहोस्...

en: &First Page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: &Last Page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: &Back
ne: पछाडि

en: &Add Bookmark
ne: पुस्तकचिनो थप्नुहोस्

en: &Spelling...
ne: हिज्जे...

en: Show &Menubar
ne: मेनुपट्टी देखाउनुहोस्

en: Show &Toolbar
ne: उपकरणपट्टी देखाउनुहोस्

en: Show St&atusbar
ne: स्थितिपट्टी देखाउनुहोस्

en: F&ull Screen Mode
ne: पूरा पर्दा मोड

en: &Save Settings
ne: सेटिङ बचत गर्नुहोस्

en: &Configure %1...
ne: %1 कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: Configure Tool&bars...
ne: उपकरणपट्टी कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: Configure &Notifications...
ne: सूचना कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: %1 &Handbook
ne: %1 हातेपुस्तक

en: What's &This?
ne: यो के हो ?

en: Tip of the &Day
ne: आजको टिप

en: &Report Bug...
ne: बग प्रतिवेदन गर्नुहोस्...

en: &About %1
ne: %1 का बारेमा

en: About &KDE
ne: केडीईका बारेमा

en: &Delete
ne: मेट्नुहोस्
