kdelibs4 - en to ps translation catalogue (63 entries)

[ctx: Encodings menu]
en: Default
ps: تلواله

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
ps: خپله اوچتول

[ctx: go back]
en: &Back
ps: شاته

[ctx: go forward]
en: &Forward
ps: مخکې

[ctx: home page]
en: &Home
ps: کور

[ctx: show help]
en: &Help
ps: مرسته

en: Show Menubar<p>Shows the menubar again after it has been hidden</p>
ps: غورنۍ پټه ښودل<p>د پټولو نه وروسته بېرته غورنۍ پټه ښکاره کوي</p>

en: &New
ps: نوی

en: &Open...
ps: ...پرانيستل

en: Open &Recent
ps: اوسني &پرانيستل

en: &Save
ps: ساتل

en: Save &As...
ps: ...ساتل &په

en: Re&vert
ps: ب&ېرته

en: &Close
ps: بندول

en: &Print...
ps: ...چاپول

en: Print Previe&w
ps: چاپ مخلي_د

en: &Mail...
ps: ...ليک

en: &Quit
ps: وتل

en: Quit application
ps: کاريال بندول

en: &Undo
ps: ناکړ

en: Re&do
ps: بي&اکړ

en: Cu&t
ps: سکڼ_ل

en: &Copy
ps: لمېسل

en: &Paste
ps: سرېښل

en: C&lear
ps: پ&اکول

en: Select &All
ps: ټول &ټاکل

en: Dese&lect
ps: ناټا&کل

en: &Find...
ps: ...لټول

en: Find &Next
ps: راتلونکی لټول

en: Find Pre&vious
ps: مخ&کنی لټول

en: &Replace...
ps: ...ځاېناستول

en: &Fit to Page
ps: مخ سره برابرول

en: Fit to Page &Width
ps: د &مخ پلنوالي سره برابرول

en: Fit to Page &Height
ps: د مخ &اوږدوالي سره برابرول

en: Zoom &In
ps: لوډېرول

en: Zoom &Out
ps: لو&کمول

en: &Zoom...
ps: ...لويول

en: &Up
ps: پاس

en: &Previous Page
ps: مخکنی مخ

en: &Next Page
ps: راتلونکی مخ

en: &Go To...
ps: ته ورتګ

en: &Go to Page...
ps: ...مخ ته ورتلل

en: &Go to Line...
ps: ...ليکې ته ورتلل

en: &First Page
ps: لومړی مخ

en: &Last Page
ps: وروستی مخ

en: &Back
ps: شاته

en: &Add Bookmark
ps: ليکنښه &زياتول

en: &Spelling...
ps: ...ليکدود

en: Show &Menubar
ps: غورنۍ پټه ښودل

en: Show &Toolbar
ps: توکپټه &ښودل

en: Show St&atusbar
ps: ان&کړپټه ښودل

en: F&ull Screen Mode
ps: ټ&وله پرده اکر

en: &Save Settings
ps: امستنې ساتل

en: &Configure %1...
ps: ...سازول %1

en: Configure Tool&bars...
ps: ...توک&پټې سازول

en: Configure &Notifications...
ps: ...يادښتونه &سازول

en: %1 &Handbook
ps: لاسکتاب %1

en: What's &This?
ps: دا &څه دي؟

en: Tip of the &Day
ps: د &ورځې نکته

en: &Report Bug...
ps: کړاو راپورول

en: &About %1
ps: په اړه %1 د

en: About &KDE
ps: د &کډي په اړه

en: &Delete
ps: ړنګول
