kdelibs4 - en to si translation catalogue (66 entries)

[ctx: Encodings menu]
en: Default
si: ප්‍රකෘතිය

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
si: ස්වයංහැදිනුම

en: No Entries
si: ඇතුළත් කිරීම් නැත

en: Clear List
si: ලැයිස්තුව මකන්න

[ctx: go back]
en: &Back
si: පසුපසට (&B)

[ctx: go forward]
en: &Forward
si: ඉදිරියට (&F)

[ctx: home page]
en: &Home
si: නිවස (&H)

[ctx: show help]
en: &Help
si: උදව් (&H)

en: Show Menubar<p>Shows the menubar again after it has been hidden</p>
si: මෙනුබාරය පෙන්වන්න<p>මෙනුතීරුව සැඟවූ පසු යළි පෙන්වීම</p>

en: &New
si: නව (&N)

en: &Open...
si: විවෘත කරන්න... (&O)

en: Open &Recent
si: මෑතකදි භාවිතා කළ දැ විවෘත කරන්න (&R)

en: &Save
si: සුරකින්න &S

en: Save &As...
si: සුරකින අයුර... &A

en: Re&vert
si: පෙර තත්ව්යට (&v)

en: &Close
si: වසන්න (&C)

en: &Print...
si: මුද්‍රණය... (&P)

en: Print Previe&w
si: මුද්‍රණ පූර්‍වදසුන (&w)

en: &Mail...
si: තැපැල්... (&M)

en: &Quit
si: ඉවත් වන්න (&Q)

en: Quit application
si: යෙදුමෙන් ඉවත් වන්න

en: &Undo
si: අහෝසි කරන්න (&U)

en: Re&do
si: යළි කරන්න (&d)

en: Cu&t
si: කපන්න (&t)

en: &Copy
si: පිටපත් කරන්න (&C)

en: &Paste
si: අලවන්න (&P)

en: C&lear
si: පැහැදිලි කරන්න (&l)

en: Select &All
si: සියල්ල තෝරන්න (&A)

en: Dese&lect
si: තෝරන්න ඒපා (&l)

en: &Find...
si: සොයන්න... (&F)

en: Find &Next
si: මීළඟ සෙවුම (&N)

en: Find Pre&vious
si: පෙර සෙවුම (&v)

en: &Replace...
si: ආදේශය... (&R)

en: &Fit to Page
si: පිටුවට ගලපන්න (&F)

en: Fit to Page &Width
si: පිටුවේ පළලට ගලපන්න (&W)

en: Fit to Page &Height
si: පිටුවේ උසට ගලපන්න (&H)

en: Zoom &In
si: විශාල කරන්න (&I)

en: Zoom &Out
si: කුඩා කරන්න (&O)

en: &Zoom...
si: විශාලනය... (&Z)

en: &Up
si: ඉහළ (&U)

en: &Previous Page
si: පෙර පිටුව (&P)

en: &Next Page
si: මීළඟ පිටුව (&N)

en: &Go To...
si: යායුත්තේ... (&G)

en: &Go to Page...
si: පිටුවට යන්න... (&G)

en: &Go to Line...
si: පේළියට යන්න... (&G)

en: &First Page
si: පළමු පිටුව (&F)

en: &Last Page
si: අවසන් පිටුව (&L)

en: &Back
si: පිටු පසට (&B)

en: &Add Bookmark
si: පිටු සලකුණු එක් කරන්න (&A)

en: &Edit Bookmarks...
si: පිටු සලකුණු සකසන්න... (&E)

en: &Spelling...
si: අක්‍ෂර වින්‍යාසය... (&S)

en: Show &Menubar
si: මෙනුතීරුව පෙන්වන්න (&M)

en: Show &Toolbar
si: මෙවලම් තීරුව පෙන්වන්න

en: Show St&atusbar
si: තත්ත්ව තීරුව පෙන්වන්න(&a)

en: F&ull Screen Mode
si: පූර්‍ණතිර ආකාරය (&u)

en: &Save Settings
si: සැකසුම් සුරකින්න (&S)

en: &Configure %1...
si: %1 මානකරණය... (&C)

en: Configure Tool&bars...
si: මෙවලම් තීරු මානකරණය... (&b)

en: Configure &Notifications...
si: දැනුම් දීම් මානකරණය... (&N)

en: %1 &Handbook
si: %1 අත්පොත (&H)

en: What's &This?
si: මේ කුමක්ඳ? (&T)

en: Tip of the &Day
si: දවසේ ඉඟිය (&D)

en: &Report Bug...
si: දෝෂ වාර්තා කරන්න... (&R)

en: &About %1
si: %1 පිළිබඳ (&A)

en: About &KDE
si: &KDE පිළිබඳ

en: &Delete
si: මකන්න (&D)
