kdelibs4 - en to uz translation catalogue (61 entries)

[ctx: Encodings menu]
en: Default
uz: Andoza

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
uz: Avto-aniqlash

[ctx: go back]
en: &Back
uz: O&rqaga

[ctx: go forward]
en: &Forward
uz: Ol&dinga

[ctx: show help]
en: &Help
uz: &Yordam

en: &New
uz: &Yangi

en: &Open...
uz: &Ochish...

en: Open &Recent
uz: &Yaqinda foydalanilganni ochish

en: &Save
uz: &Saqlash

en: Save &As...
uz: ...sifatida s&aqlash

en: Re&vert
uz: &Teskarisi

en: &Close
uz: Yo&pish

en: &Print...
uz: &Bosib chiqarish

en: &Mail...
uz: Xatga ilova qilib &joʻnatish

en: &Quit
uz: Chi&qish

en: Quit application
uz: Dasturdan chiqish

en: &Undo
uz: &Bekor qilish

en: Re&do
uz: Qay&tarish

en: Cu&t
uz: &Kesish

en: &Copy
uz: &Nusxa olish

en: &Paste
uz: &Qoʻyish

en: C&lear
uz: T&ozalash

en: Select &All
uz: &Hammasini tanlash

en: Dese&lect
uz: Tan&lashni bekor qilish

en: &Find...
uz: &Qidirish

en: Find &Next
uz: &Keyingini qidirish

en: Find Pre&vious
uz: &Oldingini qidirish

en: &Replace...
uz: &Almashtirish...

en: &Fit to Page
uz: &Betga moslash

en: Fit to Page &Width
uz: Betning &eniga moslash

en: Fit to Page &Height
uz: Betning &uzunligiga moslash

en: Zoom &In
uz: K&attalashtirish

en: Zoom &Out
uz: K&ichiklashtirish

en: &Zoom...
uz: &Kattalashtirish

en: &Up
uz: &Yuqoriga

en: &Previous Page
uz: &Oldingi bet

en: &Next Page
uz: &Keyingi bet

en: &Go To...
uz: Oʻ&tish...

en: &Go to Page...
uz: &Betga oʻtish...

en: &Go to Line...
uz: &Satrga oʻtish...

en: &First Page
uz: &Birinchi bet

en: &Last Page
uz: &Oxirgi bet

en: &Back
uz: O&rqaga

en: &Add Bookmark
uz: Xatchoʻplarga &qoʻshish

en: &Edit Bookmarks...
uz: Xatchoʻplarni &tahrirlash

en: &Spelling...
uz: &Imlo...

en: Show &Menubar
uz: &Menyular panelini koʻrsatish

en: Show &Toolbar
uz: &Asboblar panelini koʻrsatish

en: Show St&atusbar
uz: &Holat panelini koʻrsatish

en: F&ull Screen Mode
uz: Butun &ekranga

en: &Save Settings
uz: Moslamalarni &saqlash

en: &Configure %1...
uz: %1 &moslamasi

en: Configure Tool&bars...
uz: Asboblar &panelini moslash

en: Configure &Notifications...
uz: &Xabar berishni moslash

en: %1 &Handbook
uz: %1 uchun qoʻllan&ma

en: What's &This?
uz: &Bu nima?

en: Tip of the &Day
uz: &Kun maslahati

en: &Report Bug...
uz: &Xato haqida xabar qilish

en: &About %1
uz: %1 h&aqida

en: About &KDE
uz: &KDE haqida

en: &Delete
uz: Oʻ&chirish
