kdelibs4 - en to uz@cyrillic translation catalogue (62 entries)

[ctx: Encodings menu]
en: Default
uz@cyrillic: Андоза

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
uz@cyrillic: Авто-аниқлаш

[ctx: go back]
en: &Back
uz@cyrillic: О&рқага

[ctx: go forward]
en: &Forward
uz@cyrillic: Ол&динга

[ctx: show help]
en: &Help
uz@cyrillic: &Ёрдам

en: Show Menubar<p>Shows the menubar again after it has been hidden</p>
uz@cyrillic: Менюлар панелини кўрсатиш<p>Бекитилган менюлар панелини кўрсатиш</p>

en: &New
uz@cyrillic: &Янги

en: &Open...
uz@cyrillic: &Очиш...

en: Open &Recent
uz@cyrillic: &Яқинда фойдаланилганни очиш

en: &Save
uz@cyrillic: &Сақлаш

en: Save &As...
uz@cyrillic: ...сифатида с&ақлаш

en: Re&vert
uz@cyrillic: &Тескариси

en: &Close
uz@cyrillic: Ё&пиш

en: &Print...
uz@cyrillic: &Босиб чиқариш

en: &Mail...
uz@cyrillic: Хатга илова қилиб &жўнатиш

en: &Quit
uz@cyrillic: Чи&қиш

en: Quit application
uz@cyrillic: Дастурдан чиқиш

en: &Undo
uz@cyrillic: &Бекор қилиш

en: Re&do
uz@cyrillic: Қай&тариш

en: Cu&t
uz@cyrillic: &Кесиш

en: &Copy
uz@cyrillic: &Нусха олиш

en: &Paste
uz@cyrillic: &Қўйиш

en: C&lear
uz@cyrillic: Т&озалаш

en: Select &All
uz@cyrillic: &Ҳаммасини танлаш

en: Dese&lect
uz@cyrillic: Тан&лашни бекор қилиш

en: &Find...
uz@cyrillic: &Қидириш

en: Find &Next
uz@cyrillic: &Кейингини қидириш

en: Find Pre&vious
uz@cyrillic: &Олдингини қидириш

en: &Replace...
uz@cyrillic: &Алмаштириш...

en: &Fit to Page
uz@cyrillic: &Бетга мослаш

en: Fit to Page &Width
uz@cyrillic: Бетнинг &энига мослаш

en: Fit to Page &Height
uz@cyrillic: Бетнинг &узунлигига мослаш

en: Zoom &In
uz@cyrillic: К&атталаштириш

en: Zoom &Out
uz@cyrillic: К&ичиклаштириш

en: &Zoom...
uz@cyrillic: &Катталаштириш

en: &Up
uz@cyrillic: &Юқорига

en: &Previous Page
uz@cyrillic: &Олдинги бет

en: &Next Page
uz@cyrillic: &Кейинги бет

en: &Go To...
uz@cyrillic: Ў&тиш...

en: &Go to Page...
uz@cyrillic: &Бетга ўтиш...

en: &Go to Line...
uz@cyrillic: &Сатрга ўтиш...

en: &First Page
uz@cyrillic: &Биринчи бет

en: &Last Page
uz@cyrillic: &Охирги бет

en: &Back
uz@cyrillic: О&рқага

en: &Add Bookmark
uz@cyrillic: Хатчўпларга &қўшиш

en: &Edit Bookmarks...
uz@cyrillic: Хатчўпларни &таҳрирлаш

en: &Spelling...
uz@cyrillic: &Имло...

en: Show &Menubar
uz@cyrillic: &Менюлар панелини кўрсатиш

en: Show &Toolbar
uz@cyrillic: &Асбоблар панелини кўрсатиш

en: Show St&atusbar
uz@cyrillic: &Ҳолат панелини кўрсатиш

en: F&ull Screen Mode
uz@cyrillic: Бутун &экранга

en: &Save Settings
uz@cyrillic: Мосламаларни &сақлаш

en: &Configure %1...
uz@cyrillic: %1 &мосламаси

en: Configure Tool&bars...
uz@cyrillic: Асбоблар &панелини мослаш

en: Configure &Notifications...
uz@cyrillic: &Хабар беришни мослаш

en: %1 &Handbook
uz@cyrillic: %1 учун қўллан&ма

en: What's &This?
uz@cyrillic: &Бу нима?

en: Tip of the &Day
uz@cyrillic: &Кун маслаҳати

en: &Report Bug...
uz@cyrillic: &Хато ҳақида хабар қилиш

en: &About %1
uz@cyrillic: %1 ҳ&ақида

en: About &KDE
uz@cyrillic: &KDE ҳақида

en: &Delete
uz@cyrillic: Ў&чириш
