kabc5 - en to sk translation catalogue (91 entries)

en: Post Office Box
sk: Poštová schránka

en: Extended Address Information
sk: Rozšírené adresové informácie

en: Street
sk: Ulica

en: Locality
sk: Lokalita

en: Region
sk: Región

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Country
sk: Krajina

en: Delivery Label
sk: Návestie doručenia

[ctx: Address is in home country]
en: Domestic
sk: Domáci

[ctx: Address is not in home country]
en: International
sk: Medzinárodný

[ctx: Address for delivering letters]
en: Postal
sk: Poštový

[ctx: Address for delivering packages]
en: Parcel
sk: Balík

[ctx: Home Address]
en: Home
sk: Doma

[ctx: Work Address]
en: Work
sk: Práca

en: Preferred Address
sk: Preferovaná adresa

[ctx: another type of address]
en: Other
sk: Ostatné

en: Unique Identifier
sk: Jedinečný identifikátor

en: Name
sk: Názov

en: Formatted Name
sk: Formátované meno

en: Family Name
sk: Priezvisko

en: Given Name
sk: Krstné meno

en: Additional Names
sk: Ďalšie mená

en: Honorific Prefixes
sk: Titul pred menom

en: Honorific Suffixes
sk: Titul za menom

en: Nick Name
sk: Prezývka

en: Birthday
sk: Narodeniny

en: Home Address Street
sk: Adresa domov - ulica

en: Home Address Post Office Box
sk: Poštová schránka domácej adresy

en: Home Address City
sk: Adresa domov - mesto

en: Home Address State
sk: Adresa domov - štát

en: Home Address Zip Code
sk: Adresa domov - PSČ

en: Home Address Country
sk: Adresa domov - krajina

en: Home Address Label
sk: Návestie adresy domov

en: Business Address Street
sk: Adresa  - ulica

en: Business Address Post Office Box
sk: Poštová schránka pracovnej adresy

en: Business Address City
sk: Adresa do zamestnania - mesto

en: Business Address State
sk: Adresa do zamestnania - štát

en: Business Address Zip Code
sk: Adresa do zamestnania - PSČ

en: Business Address Country
sk: Adresa do zamestnania - krajina

en: Business Address Label
sk: Návestie adresy do zamestnania

en: Home Phone
sk: Telefón domov

en: Business Phone
sk: Telefón do práce

en: Mobile Phone
sk: Mobilný telefón

en: Home Fax
sk: Fax domov

en: Business Fax
sk: Fax do práce

en: Car Phone
sk: Telefón v aute

en: Email Address
sk: E-mailová adresa

en: Mail Client
sk: Poštový klient

en: Time Zone
sk: Časové pásmo

en: Geographic Position
sk: Geografická pozícia

[ctx: a person's title]
en: Title
sk: Titul

[ctx: of a person in an organization]
en: Role
sk: Funkcia

en: Organization
sk: Organizácia

en: Department
sk: Oddelenie

en: Note
sk: Poznámka

en: Product Identifier
sk: Identifikátor produktu

en: Revision Date
sk: Dátum revízie

en: Sort String
sk: Zoradiť reťazec

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Security Class
sk: Trieda bezpečnosti

en: Photo
sk: Fotka

en: Sound
sk: Zvuk

en: Miss
sk: Slečna

en: Mr.
sk: Pán

en: Mrs.
sk: Pani

en: Ms.
sk: Slečna

en: Unknown Field
sk: Neznáme pole

en: All
sk: Všetko

en: Frequent
sk: Častý

[ctx: street/postal]
en: Address
sk: Adresa

en: Email
sk: E-mail

en: Personal
sk: Osobné

en: Custom
sk: Vlastné

en: Undefined
sk: Nedefinované

[ctx: A custom key]
en: Custom
sk: Vlastné

[ctx: another type of encryption key]
en: Unknown type
sk: Neznámy typ

[ctx: Undefined phone type]
en: Telephone number
sk: Telefóne číslo

[ctx: Home phone]
en: Home
sk: Domov

[ctx: Work phone]
en: Work
sk: Práca

en: Messenger
sk: Doručovateľ

[ctx: Preferred phone]
en: Preferred
sk: Uprednostňovaný

en: Voice
sk: Hlas

[ctx: Mobile Phone]
en: Mobile
sk: Mobil

[ctx: Car Phone]
en: Car
sk: Auto

[ctx: another type of phone]
en: Other
sk: Ostatné

en: Preferred Number
sk: Uprednostňované číslo

en: Work Fax
sk: Fax do práce

[ctx: access is for everyone]
en: Public
sk: Verejný

[ctx: access is by owner only]
en: Private
sk: Súkromný

[ctx: access is by owner and a controlled group]
en: Confidential
sk: Dôverné

[ctx: unknown secrecy type]
en: Unknown type
sk: Neznámy typ
