kabc - en to sl translation catalogue (97 entries)

en: Post Office Box
sl: Poštni predal

en: Extended Address Information
sl: Razširjeni podatki o naslovu

en: Street
sl: Ulica

en: Locality
sl: Ime pošte

en: Region
sl: Območje

en: Postal Code
sl: Poštna številka

en: Country
sl: Država

en: Delivery Label
sl: Oznaka za dostavo

[ctx: Address is in home country]
en: Domestic
sl: Notranji

[ctx: Address is not in home country]
en: International
sl: Mednarodni

[ctx: Address for delivering letters]
en: Postal
sl: Poštni

[ctx: Address for delivering packages]
en: Parcel
sl: Paketni

[ctx: Home Address]
en: Home
sl: Domači

[ctx: Work Address]
en: Work
sl: Službeni

en: Preferred Address
sl: Prednostni naslov

[ctx: another type of address]
en: Other
sl: Drugi

en: Unique Identifier
sl: Edinstven določilnik

en: Name
sl: Ime

en: Formatted Name
sl: Oblikovano ime

en: Family Name
sl: Priimek

en: Given Name
sl: Dano ime

en: Additional Names
sl: Dodatna imena

en: Honorific Prefixes
sl: Častne predpone

en: Honorific Suffixes
sl: Častne pripone

en: Nick Name
sl: Vzdevek

en: Birthday
sl: Rojstni dan

en: Home Address Street
sl: Ulica domačega naslova

en: Home Address Post Office Box
sl: Poštni predal domačega naslova

en: Home Address City
sl: Mesto domačega naslova

en: Home Address State
sl: Zvezna država domačega naslova

en: Home Address Zip Code
sl: Poštna številka domačega naslova

en: Home Address Country
sl: Država domačega naslova

en: Home Address Label
sl: Oznaka domačega naslova

en: Business Address Street
sl: Ulica poslovnega naslova

en: Business Address Post Office Box
sl: Poštni predal poslovnega naslova

en: Business Address City
sl: Mesto poslovnega naslova

en: Business Address State
sl: Zvezna država poslovnega naslova

en: Business Address Zip Code
sl: Poštna številka poslovnega naslova

en: Business Address Country
sl: Država poslovnega naslova

en: Business Address Label
sl: Oznaka poslovnega naslova

en: Home Phone
sl: Domači telefon

en: Business Phone
sl: Poslovni telefon

en: Mobile Phone
sl: Prenosni telefon

en: Home Fax
sl: Domači faks

en: Business Fax
sl: Poslovni faks

en: Car Phone
sl: Avtomobilski telefon

en: Pager
sl: Pozivnik

en: Email Address
sl: E-poštni naslov

en: Mail Client
sl: Poštni odjemalec

en: Time Zone
sl: Časovni pas

en: Geographic Position
sl: Geografski položaj

[ctx: a person's title]
en: Title
sl: Naziv

[ctx: of a person in an organization]
en: Role
sl: Vloga

en: Organization
sl: Organizacija

en: Department
sl: Oddelek

en: Note
sl: Opomba

en: Product Identifier
sl: Določilnik izdelka

en: Revision Date
sl: Datum predelave

en: Sort String
sl: Niz za razvrščanje

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Security Class
sl: Varnostni razred

en: Logo
sl: Logotip

en: Photo
sl: Fotografija

en: Sound
sl: Zvok

en: Miss
sl: Gdč.

en: Mr.
sl: G.

en: Mrs.
sl: Ga.

en: Ms.
sl: Ga./Gdč.

en: Jr.
sl: ml.

en: Sr.
sl: st.

en: Unknown Field
sl: Neznano polje

en: All
sl: Vse

en: Frequent
sl: Pogosto

[ctx: street/postal]
en: Address
sl: Naslov

en: Email
sl: E-pošta

en: Personal
sl: Osebno

en: Custom
sl: Po meri

en: Undefined
sl: Nedoločeno

[ctx: A custom key]
en: Custom
sl: Po meri

[ctx: another type of encryption key]
en: Unknown type
sl: Neznana vrsta

[ctx: Undefined phone type]
en: Telephone number
sl: Telefonska številka

[ctx: Home phone]
en: Home
sl: Domači

[ctx: Work phone]
en: Work
sl: Službeni

en: Messenger
sl: Sporočilnik

[ctx: Preferred phone]
en: Preferred
sl: Prednostni

en: Voice
sl: Glasovna pošta

en: Fax
sl: Faks

[ctx: Mobile Phone]
en: Mobile
sl: Prenosni

en: Mailbox
sl: Poštni predal

[ctx: Car Phone]
en: Car
sl: Avtomobilski

[ctx: another type of phone]
en: Other
sl: Drugo

en: Preferred Number
sl: Prednostna številka

en: Work Fax
sl: Službeni faks

[ctx: access is for everyone]
en: Public
sl: Javen

[ctx: access is by owner only]
en: Private
sl: Zasebni

[ctx: access is by owner and a controlled group]
en: Confidential
sl: Zaupni

[ctx: unknown secrecy type]
en: Unknown type
sl: Neznana vrsta
