kcron - en to ca translation catalogue (186 entries)

[ctx: @title Note: that is an HTML tag]
en: <b>Tasks</b>
ca: <b>Tasques</b>

[ctx: @title Note: that is an HTML tag]
en: <b>Environment Variables</b>
ca: <b>Variables d'entorn</b>

[ctx: @title:column]
en: Scheduling
ca: Planificació

[ctx: @title:column]
en: Command
ca: Ordre

[ctx: @title:column]
en: Description
ca: Descripció

[ctx: @title:column]
en: Value
ca: Valor

[ctx: @title:column]
en: Comment
ca: Comentari

[ctx: @title]
en: System Crontab
ca: «Crontab» del sistema

[ctx: @title]
en: Crontab of user %1
ca: «Crontab» de l'usuari %1

en: No password entry found for uid '%1'
ca: No es troba la contrasenya per a l'UID «%1»

[ctx: Generation Message + current date]
en: File generated by KCron the %1.
ca: Fitxer generat pel KCron el %1.

en: <em>No output.</em>
ca: <em>Sense sortida.</em>

en: <em>No error.</em>
ca: <em>Sense error.</em>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Command could not be started</strong>
ca: <p><strong>Ordre:</strong> %1</p><strong>No s'ha pogut iniciar l'ordre</strong>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Standard Output :</strong><pre>%2</pre><strong>Error Output :</strong><pre>%3</pre>
ca: <p><strong>Ordre:</strong> %1</p><strong>Sortida estàndard:</strong><pre>%2</pre><strong>Sortida d'error:</strong><pre>%3</pre>

en: An error occurred while updating crontab.
ca: S'ha produït un error quan s'actualitzava el «crontab».

en: Unable to open crontab file for writing
ca: No s'ha pogut obrir el fitxer «crontab» per a escriptura

en: The file %1 could not be opened.
ca: No s'ha pogut obrir el fitxer %1.

en: KAuth::ExecuteJob Error
ca: Error «KAuth::ExecuteJob»

en: every day
ca: cada dia

en: 1st
ca: 1r

en: 2nd
ca: 2n

en: 3rd
ca: 3r

en: 4th
ca: 4t

en: 5th
ca: 5è

en: 6th
ca: 6è

en: 7th
ca: 7è

en: 8th
ca: 8è

en: 9th
ca: 9è

en: 10th
ca: 10è

en: 11th
ca: 11è

en: 12th
ca: 12è

en: 13th
ca: 13è

en: 14th
ca: 14è

en: 15th
ca: 15è

en: 16th
ca: 16è

en: 17th
ca: 17è

en: 18th
ca: 18è

en: 19th
ca: 19è

en: 20th
ca: 20è

en: 21st
ca: 21è

en: 22nd
ca: 22è

en: 23rd
ca: 23è

en: 24th
ca: 24è

en: 25th
ca: 25è

en: 26th
ca: 26è

en: 27th
ca: 27è

en: 28th
ca: 28è

en: 29th
ca: 29è

en: 30th
ca: 30è

en: 31st
ca: 31è

en: Mon
ca: dl.

en: Tue
ca: dt.

en: Wed
ca: dc.

en: Thu
ca: dj.

en: Fri
ca: dv.

en: Sat
ca: ds.

en: Sun
ca: dg.

en: Monday
ca: Dilluns

en: Tuesday
ca: Dimarts

en: Wednesday
ca: Dimecres

en: Thursday
ca: Dijous

en: Friday
ca: Divendres

en: Saturday
ca: Dissabte

en: Sunday
ca: Diumenge

en: No comment
ca: Sense comentari

en: You have been blocked from using KCron	                      by either the /etc/cron.allow file or the /etc/cron.deny file.	                      
    
    Check the crontab man page for further details.
ca: Heu estat bloquejat d'usar el KCron,	                      pel fitxer /etc/cron.allow o el fitxer /etc/cron.deny.	                      
    
    Consulteu la pàgina man del «crontab» per als detalls addicionals.

en: every month
ca: cada mes

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

[ctx: May long]
en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

[ctx: July long]
en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: At system startup
ca: En engegar el sistema

[ctx: Every 'days of week']
en: every %1
ca: cada %1

[ctx: 'Days of month' of 'Months']
en: %1 of %2
ca: %1 de %2

[ctx: 1:Day of month, 2:Day of week]
en: %1 as well as %2
ca: %1 i també %2

en: , and
ca: , i

en:  and
ca:  i

[ctx: Hour::Minute list]
en: At %1
ca: A %1

en: Every minute | Every %1 minutes
ca[0]: Cada minut
ca[1]: Cada %1 minuts

en: Override default home folder.
ca: Sobreescriu la carpeta d'inici per omissió.

en: Email output to specified account.
ca: Correu amb l'eixida al compte especificat.

en: Override default shell.
ca: Substitueix l'intèrpret d'ordres per omissió.

en: Folders to search for program files.
ca: Carpetes per a cercar fitxers de programa.

en: Dynamic libraries location.
ca: Ubicació de les biblioteques dinàmiques.

en: Local Variable
ca: Variable local

[ctx: Do not use any quote characters (') in this string]
en: End of script execution. Type Enter or Ctrl+C to exit.
ca: Final de l'execució de l'script. Teclegeu Retorn o Ctrl+C per a sortir.

[ctx: @info]
en: <message>Choose a program to run</message>
ca: <message>Trieu un programa a executar</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please type a valid command line</message>
ca: <message>Introduïu una línia d'ordres vàlida</message>

[ctx: @info]
en: <message>File exists but is not executable: <filename>%1</filename></message>
ca: <message>El fitxer existeix però no és executable: <filename>%1</filename></message>

[ctx: @info]
en: <message>File not found: <filename>%1</filename></message>
ca: <message>No s'ha trobat el fitxer: <filename>%1</filename></message>

[ctx: @info]
en: <message>Command not found: <command>%1</command></message>
ca: <message>No s'ha trobat l'ordre: <command>%1</command></message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Months</b> section</message>
ca: <message>Seleccioneu des de la secció <b>Mesos</b></message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from either the <b>Days of Month</b> or the <b>Days of Week</b> section</message>
ca: <message>Seleccioneu des de la secció <b>Dies del mes</b> o <b>Dies de la setmana</b></message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Hours</b> section</message>
ca: <message>Seleccioneu des de la secció <b>Hores</b></message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Minutes</b> section</message>
ca: <message>Seleccioneu des de la secció <b>Minuts</b></message>

[ctx: @text]
en: Show:
ca: Mostra:

[ctx: @title:tab]
en: User Schedule
ca: Planificació de l'usuari

[ctx: @title:tab]
en: System Schedule
ca: Planificació del sistema

[ctx: @action:button]
en: Print Summary…
ca: Imprimeix un resum…

en: Welcome to Task Scheduler!
ca: Us donem la benvinguda al planificador de tasques!

[ctx: @info]
en: Schedule programs to run in the background. Set tasks to run on a fixed schedule and automate repetitive tasks like downloading files or sending emails. <link url='%1'>Learn more</link>
ca: Programes planificats a executar en segon pla. Estableix les tasques a executar segons una planificació fixada i automatitza les tasques repetitives com la baixada de fitxers o l'enviament de correus electrònics. <link url='%1'>Més informació</link>

[ctx: @action:button]
en: Go to Dashboard
ca: Ves al tauler

[ctx: @title]
en: Edit Task
ca: Edició de tasca

[ctx: @title]
en: New Task
ca: Tasca nova

[ctx: @action:button]
en: Save
ca: Desa

[ctx: @action:button accessible]
en: Save
ca: Desa

[ctx: @action:button]
en: Create
ca: Crea

[ctx: @action:button accessible]
en: Create
ca: Crea

[ctx: @label:textbox]
en: Command:
ca: Ordre:

[ctx: @action:button]
en: Browse the Program
ca: Navega al programa

[ctx: @label:checkbox]
en: Enable this task
ca: Activa aquesta tasca

[ctx: @label:listbox]
en: User:
ca: Usuari:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
ca: Comentari:

[ctx: @label:checkbox]
en: Run:
ca: Executa:

[ctx: @label:checkbox]
en: When system starts
ca: En engegar el sistema

[ctx: @label:checkbox]
en: Every day
ca: Cada dia

[ctx: @title:group]
en: Months
ca: Mesos

[ctx: @title:group]
en: Days of Month
ca: Dies del mes

[ctx: @title:group]
en: Days of Week
ca: Dies de la setmana

[ctx: @title:group]
en: Hours
ca: Hores

[ctx: @title:group]
en: Minutes
ca: Minuts

[ctx: @label:listbox]
en: Selection:
ca: Selecció:

en: Custom selection
ca: Selecció personalitzada

en: Each minute
ca: Cada minut

en: Every 2 minutes
ca: Cada 2 minuts

en: Every 5 minutes
ca: Cada 5 minuts

en: Every 10 minutes
ca: Cada 10 minuts

en: Every 15 minutes
ca: Cada 15 minuts

en: Every 20 minutes
ca: Cada 20 minuts

en: Every 30 minutes
ca: Cada 30 minuts

[ctx: @action:button]
en: January
ca: gener

[ctx: @action:button]
en: February
ca: febrer

[ctx: @action:button]
en: March
ca: març

[ctx: @action:button]
en: April
ca: abril

[ctx: @action:button]
en: May
ca: maig

[ctx: @action:button]
en: June
ca: juny

[ctx: @action:button]
en: July
ca: juliol

[ctx: @action:button]
en: August
ca: agost

[ctx: @action:button]
en: September
ca: setembre

[ctx: @action:button]
en: October
ca: octubre

[ctx: @action:button]
en: November
ca: novembre

[ctx: @action:button]
en: December
ca: desembre

[ctx: @action:button]
en: Monday
ca: dilluns

[ctx: @action:button]
en: Tuesday
ca: dimarts

[ctx: @action:button]
en: Wednesday
ca: dimecres

[ctx: @action:button]
en: Thursday
ca: dijous

[ctx: @action:button]
en: Friday
ca: divendres

[ctx: @action:button]
en: Saturday
ca: dissabte

[ctx: @action:button]
en: Sunday
ca: diumenge

[ctx: @title:group]
en: Scheduled Tasks
ca: Tasques planificades

[ctx: @title:column]
en: User
ca: Usuari

[ctx: @title:column]
en: Scheduling Details
ca: Detalls de la planificació

[ctx: @action:button]
en: Add Task…
ca: Afegeix una tasca…

[ctx: @action:button]
en: Edit Task…
ca: Edita la tasca…

[ctx: @action:button]
en: Select All
ca: Selecciona-ho tot

[ctx: @action:button]
en: Copy
ca: Copia

[ctx: @action:button]
en: Cut
ca: Retalla

[ctx: @action:button]
en: Paste
ca: Enganxa

[ctx: @action:button]
en: Delete
ca: Suprimeix

[ctx: @action:button]
en: Run task
ca: Executa la tasca

[ctx: @action:button]
en: Add…
ca: Afegeix…

[ctx: @action:button]
en: Edit…
ca: Edita…

[ctx: @action:button]
en: Run
ca: Executa

[ctx: @label:checkbox]
en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

[ctx: @title]
en: Edit Variable
ca: Edició de variable

[ctx: @title]
en: New Variable
ca: Variable nova

[ctx: @action:button]
en: Edit Variable
ca: Edita la variable

[ctx: @action:button accessible]
en: Edit Variable
ca: Edita la variable

[ctx: @action:button]
en: New Variable
ca: Variable nova

[ctx: @action:button accessible]
en: New Variable
ca: Variable nova

[ctx: @info]
en: <message>Please enter the variable name</message>
ca: <message>Introduïu el nom de la variable</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please enter the variable value</message>
ca: <message>Introduïu el valor de la variable</message>

[ctx: @label:textbox]
en: Value:
ca: Valor:

[ctx: @label:checkbox]
en: Enable this variable
ca: Activa aquesta variable

[ctx: @title:group]
en: Environment Variables
ca: Variables d'entorn

[ctx: @action:button]
en: Add Variable…
ca: Afegeix una variable…

[ctx: @action:button]
en: Edit Variable…
ca: Edita la variable…
