kcron - en to cs translation catalogue (185 entries)

[ctx: @title Note: that is an HTML tag]
en: <b>Tasks</b>
cs: <b>Úlohy</b>

[ctx: @title Note: that is an HTML tag]
en: <b>Environment Variables</b>
cs: <b>Proměnné prostředí</b>

[ctx: @title:column]
en: Scheduling
cs: Plánování

[ctx: @title:column]
en: Command
cs: Příkaz

[ctx: @title:column]
en: Description
cs: Popis

[ctx: @title:column]
en: Variable
cs: Proměnná

[ctx: @title:column]
en: Value
cs: Hodnota

[ctx: @title:column]
en: Comment
cs: Komentář

[ctx: @title]
en: System Crontab
cs: Systémový Crontab

[ctx: @title]
en: Crontab of user %1
cs: Crontab uživatele %1

en: No password entry found for uid '%1'
cs: Nebyla nalezena položka s heslem pro UID '%1'

[ctx: Generation Message + current date]
en: File generated by KCron the %1.
cs: Soubor vygenerován aplikací KCron %1.

en: <em>No output.</em>
cs: <em>Žádný výstup.</em>

en: <em>No error.</em>
cs: <em>Žádná chyba.</em>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Command could not be started</strong>
cs: <p><strong>Příkaz:</strong> %1</p><strong>Příkaz nemohl být spuštěn</strong>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Standard Output :</strong><pre>%2</pre><strong>Error Output :</strong><pre>%3</pre>
cs: <p><strong>Příkaz</strong> %1</p><strong>Standardní výstup :</strong><pre>%2</pre><strong>Chybový výstup :</strong><pre>%3</pre>

en: An error occurred while updating crontab.
cs: Nastala chyba při aktualizaci crontab.

en: Unable to open crontab file for writing
cs: Nelze otevřít crontab soubor pro zápis

en: The file %1 could not be opened.
cs: Soubor %1 nelze otevřít.

en: every day
cs: každý den

en: 1st
cs: 1.

en: 2nd
cs: 2.

en: 3rd
cs: 3.

en: 4th
cs: 4.

en: 5th
cs: 5.

en: 6th
cs: 6.

en: 7th
cs: 7.

en: 8th
cs: 8.

en: 9th
cs: 9.

en: 10th
cs: 10.

en: 11th
cs: 11.

en: 12th
cs: 12.

en: 13th
cs: 13.

en: 14th
cs: 14.

en: 15th
cs: 15.

en: 16th
cs: 16.

en: 17th
cs: 17.

en: 18th
cs: 18.

en: 19th
cs: 19.

en: 20th
cs: 20.

en: 21st
cs: 21.

en: 22nd
cs: 22.

en: 23rd
cs: 23.

en: 24th
cs: 24.

en: 25th
cs: 25.

en: 26th
cs: 26.

en: 27th
cs: 27.

en: 28th
cs: 28.

en: 29th
cs: 29.

en: 30th
cs: 30.

en: 31st
cs: 31.

en: Mon
cs: Po

en: Tue
cs: Út

en: Wed
cs: St

en: Thu
cs: Čt

en: Fri
cs: Pá

en: Sat
cs: So

en: Sun
cs: Ne

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Sunday
cs: Neděle

en: No comment
cs: Bez komentáře

en: You have been blocked from using KCron	                      by either the /etc/cron.allow file or the /etc/cron.deny file.	                      
    
    Check the crontab man page for further details.
cs: Používání aplikace KCron vámi je blokováno	 buď souborem /etc/cron.allow, nebo souborem etc/cron.deny.	                      
    
    Pro více informací si přečtěte manuálovou stránku crontab.

en: every month
cs: každý měsíc

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

[ctx: May long]
en: May
cs: Květen

en: June
cs: Červen

[ctx: July long]
en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: root
cs: kořen

en: At system startup
cs: Při spuštění systému

[ctx: Every 'days of week']
en: every %1
cs: každý %1

[ctx: 'Days of month' of 'Months']
en: %1 of %2
cs: %1 z %2

[ctx: 1:Day of month, 2:Day of week]
en: %1 as well as %2
cs: %1 stejně jako %2

en: , and
cs: , a

en:  and
cs:  a

[ctx: Hour::Minute list]
en: At %1
cs: V %1

en: Every minute | Every %1 minutes
cs[0]: Každou minutu
cs[1]: Každé %1 minuty
cs[2]: Každých %1 minut

en: Override default home folder.
cs: Potlačit výchozí domovskou složku.

en: Email output to specified account.
cs: Výstup poslat e-mailem na stanovený účet.

en: Override default shell.
cs: Potlačit výchozí shell.

en: Folders to search for program files.
cs: Ve kterých složkách hledat programové soubory.

en: Dynamic libraries location.
cs: Umístění dynamických knihoven.

en: Local Variable
cs: Lokální proměnné

[ctx: Do not use any quote characters (') in this string]
en: End of script execution. Type Enter or Ctrl+C to exit.
cs: Konec běhu skriptu. Stiskněte Enter, nebo Ctrl+C pro ukončení.

[ctx: @info]
en: <message>Choose a program to run</message>
cs: <message>Vyberte program, který si přejete spustit</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please type a valid command line</message>
cs: <message>Prosím, napište platný příkazový řádek</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select an executable program</message>
cs: <message>Prosím, vyberte spustitelný program</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Months</b> section</message>
cs: <message>Prosím, vyberte ze sekce <b>Měsíce</b></message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from either the <b>Days of Month</b> or the <b>Days of Week</b> section</message>
cs: <message>Prosím vyberte buďto ze sekce <b>Dny měsíce</b> nebo <b>Dny týdne</b>.</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Hours</b> section</message>
cs: <message>Prosím, vyberte ze sekce <b>Hodiny</b>...</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Minutes</b> section</message>
cs: <message>Prosím, vyberte ze sekce <b>Minuty</b>...</message>

[ctx: @text]
en: Show:
cs: Zobrazit:

[ctx: @title:tab]
en: User Schedule
cs: Plán uživatele

[ctx: @title:tab]
en: System Schedule
cs: Plán systému

[ctx: @action:button]
en: Print Summary…
cs: Vypsat shrnutí...

en: Welcome to Task Scheduler!
cs: Vítejte v Plánovači úloh.

[ctx: @action:button]
en: Go to Dashboard
cs: Přejít na přístrojovou desku

[ctx: @title]
en: Edit Task
cs: Upravit úlohu

[ctx: @title]
en: New Task
cs: Nová úloha

[ctx: @action:button]
en: Edit Task
cs: Upravit úlohu

[ctx: @action:button accessible]
en: Edit Task
cs: Upravit úlohu

[ctx: @action:button]
en: New Task
cs: Nová úloha

[ctx: @action:button accessible]
en: New Task
cs: Nová úloha

[ctx: @label:textbox]
en: Command:
cs: Příkaz:

[ctx: @action:button]
en: Browse the Program
cs: Procházet program

[ctx: @label:checkbox]
en: Enable this task
cs: Povolit tuto úlohu

[ctx: @label:listbox]
en: User:
cs: Uživatel:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
cs: Komentář:

[ctx: @label:checkbox]
en: Run:
cs: Spustit:

[ctx: @label:checkbox]
en: When system starts
cs: Při spuštění systému

[ctx: @label:checkbox]
en: Every day
cs: Každý den

[ctx: @title:group]
en: Months
cs: Měsíce

[ctx: @title:group]
en: Days of Month
cs: Dny měsíce

[ctx: @title:group]
en: Days of Week
cs: Dny týdne

[ctx: @title:group]
en: Hours
cs: Hodiny

[ctx: @title:group]
en: Minutes
cs: Minuty

[ctx: @label:listbox]
en: Selection:
cs: Výběr:

en: Custom selection
cs: Vlastní výběr

en: Each minute
cs: Každou minutu

en: Every 2 minutes
cs: Každé 2 minuty

en: Every 5 minutes
cs: Každých 5 minut

en: Every 10 minutes
cs: Každých 10 minut

en: Every 15 minutes
cs: Každých 15 minut

en: Every 20 minutes
cs: Každých 20 minut

en: Every 30 minutes
cs: Každých 30 minut

[ctx: @action:button]
en: January
cs: Leden

[ctx: @action:button]
en: February
cs: Únor

[ctx: @action:button]
en: March
cs: Březen

[ctx: @action:button]
en: April
cs: Duben

[ctx: @action:button]
en: May
cs: Květen

[ctx: @action:button]
en: June
cs: Červen

[ctx: @action:button]
en: July
cs: Červenec

[ctx: @action:button]
en: August
cs: Srpen

[ctx: @action:button]
en: September
cs: Září

[ctx: @action:button]
en: October
cs: Říjen

[ctx: @action:button]
en: November
cs: Listopad

[ctx: @action:button]
en: December
cs: Prosinec

[ctx: @action:button]
en: Monday
cs: Pondělí

[ctx: @action:button]
en: Tuesday
cs: Úterý

[ctx: @action:button]
en: Wednesday
cs: Středa

[ctx: @action:button]
en: Thursday
cs: Čtvrtek

[ctx: @action:button]
en: Friday
cs: Pátek

[ctx: @action:button]
en: Saturday
cs: Sobota

[ctx: @action:button]
en: Sunday
cs: Neděle

[ctx: @title:group]
en: Scheduled Tasks
cs: Naplánované úlohy

[ctx: @title:column]
en: User
cs: Uživatel

[ctx: @title:column]
en: Scheduling Details
cs: Podrobnosti plánování

[ctx: @action:button]
en: Add Task…
cs: Přidat úlohu…

[ctx: @action:button]
en: Edit Task…
cs: Upravit úlohu…

[ctx: @action:button]
en: Select All
cs: Vybrat vše

[ctx: @action:button]
en: Copy
cs: Kopírovat

[ctx: @action:button]
en: Cut
cs: Vyjmout

[ctx: @action:button]
en: Paste
cs: Vložit

[ctx: @action:button]
en: Delete
cs: Smazat

[ctx: @action:button]
en: Run task
cs: Spustit úlohu

[ctx: @action:button]
en: Add…
cs: Přidat…

[ctx: @action:button]
en: Edit…
cs: Upravit…

[ctx: @action:button]
en: Run
cs: Spustit

[ctx: @label:checkbox]
en: Select all
cs: Vybrat vše

[ctx: @title]
en: Edit Variable
cs: Upravit proměnnou

[ctx: @title]
en: New Variable
cs: Nová proměnná

[ctx: @action:button]
en: Edit Variable
cs: Upravit proměnnou

[ctx: @action:button accessible]
en: Edit Variable
cs: Upravit proměnnou

[ctx: @action:button]
en: New Variable
cs: Nová proměnná

[ctx: @action:button accessible]
en: New Variable
cs: Nová proměnná

[ctx: @info]
en: <message>Please enter the variable name</message>
cs: <message>Prosím, zadejte název proměnné...</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please enter the variable value</message>
cs: <message>Prosím, zadejte hodnotu proměnné</message>

[ctx: @label:listbox]
en: Variable:
cs: Proměnná:

[ctx: @label:textbox]
en: Value:
cs: hodnota:

[ctx: @label:checkbox]
en: Enable this variable
cs: Povolit tuto proměnnou

[ctx: @title:group]
en: Environment Variables
cs: Proměnné prostředí

[ctx: @action:button]
en: Add Variable…
cs: Přidat proměnnou…

[ctx: @action:button]
en: Edit Variable…
cs: Upravit proměnnou…
