kcron - en to et translation catalogue (175 entries)

en: No password entry found for uid '%1'
et: Uid '%1' jaoks ei leitud paroolikirjet

[ctx: Generation Message + current date]
en: File generated by KCron the %1.
et: Faili on loonud KCron, %1.

en: <em>No output.</em>
et: <em>Väljund puudub.</em>

en: <em>No error.</em>
et: <em>Vead puuduvad.</em>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Command could not be started</strong>
et: <p><strong>Käsk:</strong> %1</p><strong>Käsu käivitamine nurjus</strong>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Standard Output :</strong><pre>%2</pre><strong>Error Output :</strong><pre>%3</pre>
et: <p><strong>Käsk:</strong> %1</p><strong>Standardväljund:</strong><pre>%2</pre><strong>Veaväljund:</strong><pre>%3</pre>

en: An error occurred while updating crontab.
et: Crontabi värskendamisel tekkis viga.

en: Unable to open crontab file for writing
et: Crontabi avamine kirjutamiseks nurjus

en: The file %1 could not be opened.
et: Faili %1 avamine nurjus.

en: every day
et: iga päev

en: 1st
et: 1.

en: 2nd
et: 2.

en: 3rd
et: 3.

en: 4th
et: 4.

en: 5th
et: 5.

en: 6th
et: 6.

en: 7th
et: 7.

en: 8th
et: 8.

en: 9th
et: 9.

en: 10th
et: 10.

en: 11th
et: 11.

en: 12th
et: 12.

en: 13th
et: 13.

en: 14th
et: 14.

en: 15th
et: 15.

en: 16th
et: 16.

en: 17th
et: 17.

en: 18th
et: 18.

en: 19th
et: 19.

en: 20th
et: 20.

en: 21st
et: 21.

en: 22nd
et: 22.

en: 23rd
et: 23.

en: 24th
et: 24.

en: 25th
et: 25.

en: 26th
et: 26.

en: 27th
et: 27.

en: 28th
et: 28.

en: 29th
et: 29.

en: 30th
et: 30.

en: 31st
et: 31.

en: Mon
et: E

en: Tue
et: T

en: Wed
et: K

en: Thu
et: N

en: Fri
et: R

en: Sat
et: L

en: Sun
et: P

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Sunday
et: Pühapäev

en: No comment
et: Kommentaar puudub

en: You have been blocked from using KCron	                      by either the /etc/cron.allow file or the /etc/cron.deny file.	                      
    
    Check the crontab man page for further details.
et: Sul keelab KCroni kasutada	                      kas fail /etc/cron.allow või fail /etc/cron.deny file.	                      
    
    Täpsemat teavet annab crontab'i manuaalilehekülg.

en: every month
et: iga kuu

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

[ctx: May long]
en: May
et: mai

en: June
et: juuni

[ctx: July long]
en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: At system startup
et: Süsteemi käivitamisel

[ctx: Every 'days of week']
en: every %1
et: iga %1

[ctx: 'Days of month' of 'Months']
en: %1 of %2
et: %1. %2

[ctx: 1:Day of month, 2:Day of week]
en: %1 as well as %2
et: %1 ning %2

en: , and
et:  ja

en:  and
et:  ja

[ctx: Hour::Minute list]
en: At %1
et: Kell %1

en: Every minute | Every %1 minutes
et[0]: Iga minuti järel
et[1]: Iga %1 minuti järel

en: Override default home folder.
et: Vaikimisi kodukataloogi eiramine.

en: Email output to specified account.
et: Rakenduse väljund saadetakse
    näidatud kasutajale e-posti teel.

en: Override default shell.
et: Vaikimisi shelli asemel kasutatav shell.

en: Folders to search for program files.
et: Programmifailide otsingutee.

en: Dynamic libraries location.
et: Dünaamiliste teekide asukoht.

en: Local Variable
et: Kohalik muutuja

en: Scheduled Tasks
et: Ajastatud ülesanded

en: Scheduling
et: Ajastamine

en: Command
et: Käsk

en: Description
et: Kirjeldus

en: Environment Variables
et: Keskkonnamuutujad

en: System Crontab
et: Süsteemne Crontab

en: All Users Crontabs
et: Kõigi kasutajate crontabid

[ctx: Crontab of user login]
en: Crontab of user %1
et: Kasutaja %1 crontab

en: Cron Options
et: Croni valikud

en: Print cron&tab
et: Cron&tabi trükkimine

en: Print &all users
et: Trükitakse k&õigi kasutajate crontabid

en: Show the following Cron:
et: Järgmise croni näitamine:

en: Personal Cron
et: Isiklik cron

en: System Cron
et: Süsteemne cron

en: Task Scheduler
et: Ülesannete ajastaja

en: KDE Task Scheduler
et: KDE ajastatud ülesanded

en: (c) 2008, Nicolas Ternisien
    (c) 1999-2000, Gary Meyer
et: (c) 2008: Nicolas Ternisien
    (c) 1999-2000: Gary Meyer

en: The following error occurred while initializing KCron:
    
    %1
    
    KCron will now exit.
et: KCroni initsialiseerimisel tekkis järgmine viga:
    
    %1
    
    KCron lõpetab nüüd töö.

en: You can use this application to schedule programs to run in the background.
    To schedule a new task now, click on the Tasks folder and select Edit/New from the menu.
et: Selle rakenduse abil saab koostada taustal käivitatavate ülesannete ajakava.
    Uue ülesande lisamiseks klõpsa kaustal "Ülesanded" ning vali menüüst "Muuda" või "Uus".

en: Welcome to the Task Scheduler
et: Tere tulemast kasutama ülesannete ajastajat

en: Add or modify a scheduled task
et: Ajastatud ülesande lisamine või muutmine

en: <i>This task will be executed at the specified intervals.</i>
et: <i>See ülesanne käivitatakse määratud ajavahemiku järel.</i>

en: &Command:
et: &Käsk:

en: &Run as:
et: Käi&vitamine kasutajana:

en: Co&mment:
et: Ko&mmentaar:

en: &Enable this task
et: Ül&esande lubamine

en: Run at system &bootup
et: Käivitamine süsteemi al&glaadimisel

en: Run &every day
et: Käivitamine iga &päev

en: Days of Month
et: Kuupäevad

en: Months
et: Kuud

en: Days of Week
et: Nädalapäevad

en: Minutes
et: Minutid

en: Preselection:
et: Eelvalik::

en: Clear selection
et: Puhasta valik

en: Custom selection
et: Kohandatud valik

en: Each minute
et: iga minut

en: Every 2 minutes
et: iga 2 minuti järel

en: Every 5 minutes
et: iga 5 minuti järel

en: Every 10 minutes
et: iga 10 minuti järel

en: Every 15 minutes
et: iga 15 minuti järel

en: Every 20 minutes
et: iga 20 minuti järel

en: Every 30 minutes
et: iga 30 minuti järel

en: Hours
et: Tunnid

en: AM:
et: Enne lõunat:

en: PM:
et: Pärast lõunat:

en: <i>Please type a valid command line...</i>
et: <i>Palun sisesta korrektne käsk...</i>

en: <i>Please select an executable program...</i>
et: <i>Palun vali käivitatav programm...</i>

en: <i>Please browse for a program to execute...</i>
et: <i>Palun otsi üles käivitatav programm...</i>

en: <i>This task is disabled.</i>
et: <i>See ülesanne on keelatud.</i>

en: <i>This task will be run on system bootup.</i>
et: <i>See ülesanne käivitatakse süsteemi alglaadimisel.</i>

en: <i>Please select from the 'Months' section...</i>
et: <i>Palun vali sektsioonist 'Kuud'...</i>

en: <i>Please select from either the 'Days of Month' or the 'Days of Week' section...</i>
et: <i>Palun vali sektsioonist 'Kuupäev' või 'Nädalapäev'...</i>

en: <i>Please select from the 'Hours' section...</i>
et: <i>Palun vali sektsioonist 'Tunnid'...</i>

en: <i>Please select from the 'Minutes' section...</i>
et: <i>Palun vali sektsioonist 'Minutid'...</i>

en: Set All
et: Määra kõik

en: Clear All
et: Puhasta kõik

en: <b>Scheduled Tasks</b>
et: <b>Ajastatud ülesanded</b>

[ctx: Do not use any quote characters (') in this string]
en: End of script execution. Type Enter or Ctrl+C to exit.
et: Skripti täitmise lõpp. Väljumiseks vajuta Enter või Ctrl+C.

en: New Task
et: Uus ülesanne

en: Modify Task
et: Ülesande muutmine

en: User
et: Kasutaja

en: Status
et: Olek

en: Scheduling Details
et: Ajastamise üksikasjad

[ctx: Adds a new task]
en: New &Task...
et: &Uus ülesanne...

en: Create a new task.
et: Uue ülesande loomine.

en: M&odify...
et: Muu&da...

en: Modify the selected task.
et: Valitud ülesande muutmine.

en: &Delete
et: &Kustuta

en: Delete the selected task.
et: Valitud ülesande kustutamine.

en: &Run Now
et: &Käivita kohe

en: Run the selected task now.
et: Valitud ülesande kohene käivitamine.

en: Enabled
et: Lubatud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Add or modify a variable
et: Muutuja lisamine või muutmine

[ctx: The environmental variable name ie HOME, MAILTO etc]
en: &Variable:
et: &Muutuja:

en: Va&lue:
et: V&äärtus:

en: &Enable this variable
et: M&uutuja lubamine

en: <i>This variable will be used by scheduled tasks.</i>
et: <i>Seda muutujat kasutatakse ajastatud ülesannete puhul.</i>

en: <i>This variable is disabled.</i>
et: <i>See muutuja on keelatud.</i>

en: <i>Please enter the variable name...</i>
et: <i>Palun sisesta muutuja nimi...</i>

en: <i>Please enter the variable value ...</i>
et: <i>Palun sisesta muutuja väärtus...</i>

en: <b>Environment Variables</b>
et: <b>Keskkonnamuutujad</b>

en: Modify Variable
et: Muutuja muutmine

en: New Variable
et: Uus muutuja

en: Variable
et: Muutuja

en: Value
et: Väärtus

en: Comment
et: Kommentaar

[ctx: Adds a new variable]
en: New &Variable...
et: &Uus muutuja...

en: Create a new variable.
et: Uue muutuja loomine.

en: Modify the selected variable.
et: Valitud muutuja muutmine.

en: Delete the selected variable.
et: Valitud muutuja kustutamine.
