kcron - en to fa translation catalogue (69 entries)

en: No password entry found for uid '%1'
fa: مدخل اسم رمز برای شناسه کاربر »%1« یافت نشد

en: An error occurred while updating crontab.
fa: هنگام به‌روزرسانی crontab خطایی رخ داد.

en: every day
fa: هر روز

en: 1st
fa: یکم

en: 2nd
fa: دوم

en: 3rd
fa: سوم

en: 4th
fa: چهارم

en: 5th
fa: پنجم

en: 6th
fa: ششم

en: 7th
fa: هفتم

en: 8th
fa: هشتم

en: 9th
fa: نهم

en: 10th
fa: دهم

en: 11th
fa: یازدهم

en: 12th
fa: دوازدهم

en: 13th
fa: سیزدهم

en: 14th
fa: چهاردهم

en: 15th
fa: پانزدهم

en: 16th
fa: شانزدهم

en: 17th
fa: هفدهم

en: 18th
fa: هجدهم

en: 19th
fa: نوزدهم

en: 20th
fa: بیستم

en: 21st
fa: بیست و یکم

en: 22nd
fa: بیست و دوم

en: 23rd
fa: بیست و سوم

en: 24th
fa: بیست و چهارم

en: 25th
fa: بیست و پنجم

en: 26th
fa: بیست و ششم

en: 27th
fa: بیست و هفتم

en: 28th
fa: بیست و هشتم

en: 29th
fa: بیست و نهم

en: 30th
fa: سی‌ام

en: 31st
fa: سی و یکم

en: Mon
fa: دوشنبه

en: Tue
fa: سه‌شنبه

en: Wed
fa: چهارشنبه

en: Thu
fa: پنجشنبه

en: Fri
fa: جمعه

en: Sat
fa: شنبه

en: Sun
fa: یکشنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنجشنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Sunday
fa: یکشنبه

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

[ctx: May long]
en: May
fa: مه

en: June
fa: ژوئن

[ctx: July long]
en: July
fa: ژوئیه

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

en: At system startup
fa: در راه‌اندازی سیستم

en: , and
fa: ، و

en:  and
fa:  و

en: ,
fa: ،

en: ,
fa: ،

en: Override default home folder.
fa: لغو پوشه آغازه پیش‌فرض.

en: Email output to specified account.
fa: خروجی رایانامه برای حساب مشخص‌‌شده.

en: Override default shell.
fa: لغو پوسته پیش‌فرض.

en: Folders to search for program files.
fa: پوشه‌هایی برای جستجوی پرونده‌های برنامه.
