kcron - en to he translation catalogue (123 entries)

en: No password entry found for uid '%1'
he: לא נמצאה רשומת ססמה עבור זיהוי המשתמש "%1"

en: <em>No output.</em>
he: <em>אין פלט.</em>

en: <em>No error.</em>
he: <em>אין תקלות.</em>

en: An error occurred while updating crontab.
he: אירעה שגיאה במהלך עדכון ה־crontab.

en: Unable to open crontab file for writing
he: לא יכול לפתוח את קובץ הcrontab לכתיבה

en: The file %1 could not be opened.
he: הקובץ %1 לא יכול להפתח.

en: every day
he: כל יום

en: 1st
he: הראשון

en: 2nd
he: השני

en: 3rd
he: השלישי

en: 4th
he: הרביעי

en: 5th
he: החמישי

en: 6th
he: השישי

en: 7th
he: השביעי

en: 8th
he: השמיני

en: 9th
he: התשיעי

en: 10th
he: העשירי

en: 11th
he: ה־11

en: 12th
he: ה־12

en: 13th
he: ה־13

en: 14th
he: ה־14

en: 15th
he: ה־15

en: 16th
he: ה־16

en: 17th
he: ה־17

en: 18th
he: ה־18

en: 19th
he: ה־19

en: 20th
he: ה־20

en: 21st
he: ה־21

en: 22nd
he: ה־22

en: 23rd
he: ה־23

en: 24th
he: ה־24

en: 25th
he: ה־25

en: 26th
he: ה־26

en: 27th
he: ה־27

en: 28th
he: ה־28

en: 29th
he: ה־29

en: 30th
he: ה־30

en: 31st
he: ה־31

en: Mon
he: ב'

en: Tue
he: ג'

en: Wed
he: ד'

en: Thu
he: ה'

en: Fri
he: ו'

en: Sat
he: ז'

en: Sun
he: א'

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Sunday
he: ראשון

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

[ctx: May long]
en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: At system startup
he: בהפעלת המערכת

[ctx: Every 'days of week']
en: every %1
he: כל %1

[ctx: 'Days of month' of 'Months']
en: %1 of %2
he: %1 של %2

[ctx: 1:Day of month, 2:Day of week]
en: %1 as well as %2
he: %1 בנוסף ל %2

en: , and
he: , ו

en:  and
he:  ו

[ctx: Hour::Minute list]
en: At %1
he: ב%1

en: Override default home folder.
he: עקוף את ברירת המחדל של תיקיית הבית.

en: Email output to specified account.
he: שלח בדוא"ל את הפלט לחשבון המצוין.

en: Override default shell.
he: עקוף את ברירת המחדל של המעטפת.

en: Folders to search for program files.
he: תיקיות לחיפוש קבצי תכניות.

en: Scheduling
he: תזמון

en: Description
he: תיאור

en: Cron Options
he: אפשרויות תזמון

en: Print cron&tab
he: הדפס את &קובץ התזמון

en: Print &all users
he: הדפס את &כל המשתמשים

en: Show the following Cron:
he: הראה את המשימות הבאות:

en: Personal Cron
he: משימות אישיות

en: Task Scheduler
he: מתזמן המשימות

en: KDE Task Scheduler
he: מתזמן המשימות של KDE

en: The following error occurred while initializing KCron:
    
    %1
    
    KCron will now exit.
he: השגיאה הבאה אירעה במהלך אתחול KCron:
    
    %1
    
    KCron ייצא כעת.

en: You can use this application to schedule programs to run in the background.
    To schedule a new task now, click on the Tasks folder and select Edit/New from the menu.
he: באפשרותך להשתמש ביישום זה כדי לתזמן הפעלה של תוכניות ברקע.
    כדי לתזמן משימה חדשה עכשיו, לחץ על תיקיית המשימות ובחר בעריכה\חדש מתוך התפריט.

en: Welcome to the Task Scheduler
he: ברוכים הבאים אל מתזמן המשימות

en: <i>This task will be executed at the specified intervals.</i>
he: <i>משימה זו תבוצע בפרקי זמן מוגדרים.</i>

en: &Run as:
he: הפעל בתו&ר:

en: Co&mment:
he: &הערה:

en: &Enable this task
he: אפשר משימה זו

en: Run at system &bootup
he: הרץ בהפעלת המערכת

en: Days of Month
he: ימים בחודש

en: Months
he: חודשים

en: Days of Week
he: ימים בשבוע

en: Minutes
he: דקות

en: Clear selection
he: נקה בחירה

en: Custom selection
he: בחירה מותאמת אישית

en: Each minute
he: כל דקה

en: Every 2 minutes
he: כל 2 דקות

en: Every 5 minutes
he: כל 5 דקות

en: Every 10 minutes
he: כל 10 דקות

en: Every 15 minutes
he: כל רבע שעה

en: Every 20 minutes
he: כל 20 דקות

en: Every 30 minutes
he: כל חצי שעה

en: Hours
he: שעות

en: <i>Please browse for a program to execute...</i>
he: <i>דפדפף לתוכנה להרצה...</i>

en: <i>This task is disabled.</i>
he: <i>משימה זו מבוטלת</i>

en: <i>This task will be run on system bootup.</i>
he: <i>משימה זו תרוץ בעליית המערכת.</i>

en: <i>Please select from either the 'Days of Month' or the 'Days of Week' section...</i>
he: <i>בחר או 'יום בחודש' או יום בשבוע'</i>

en: Set All
he: קבע הכל

[ctx: Do not use any quote characters (') in this string]
en: End of script execution. Type Enter or Ctrl+C to exit.
he: הסקריפט הסתיים. לחץ אנטר או Ctrl+C בשביל לצאת

en: Modify Task
he: שינוי משימה

en: User
he: משתמש

en: M&odify...
he: &שינוי...

en: &Delete
he: מחק

en: &Run Now
he: &הפעל עכשיו

en: Run the selected task now.
he: הפעלת המשימה הנבחרת עכשיו.

en: Va&lue:
he: &ערך:

en: &Enable this variable
he: אפשר משתנה זה

en: <i>This variable will be used by scheduled tasks.</i>
he: <i>משתנה זה ישומש למשימה מתוזמנת</i>

en: <i>This variable is disabled.</i>
he: <i>המשתנה מושבת</i>

en: Modify Variable
he: שינוי משתנה

en: Value
he: ערך
