kcron - en to hne translation catalogue (165 entries)

en: No password entry found for uid '%1'
hne: यूआईडी '%1' बर कोनो पासवर्ड प्रविस्टि नइ मिलिस

en: <em>No output.</em>
hne: <em> कोई आउटपुट नइ.</em>

en: <em>No error.</em>
hne: <em>कोई गलती नइ.</em>

en: An error occurred while updating crontab.
hne: क्रानटैब अपडेट करे के समय एक गलती होइस.

en: every day
hne: हर दिन

en: 1st
hne: 1हला

en: 2nd
hne: 2रा

en: 3rd
hne: 3रा

en: 4th
hne: 4था

en: 5th
hne: 5वाँ

en: 6th
hne: 6ठा

en: 7th
hne: 7वाँ

en: 8th
hne: 8वाँ

en: 9th
hne: 9वाँ

en: 10th
hne: 10वाँ

en: 11th
hne: 11वाँ

en: 12th
hne: 12वाँ

en: 13th
hne: 13वाँ

en: 14th
hne: 14वाँ

en: 15th
hne: 15वाँ

en: 16th
hne: 16वाँ

en: 17th
hne: 17वाँ

en: 18th
hne: 18वाँ

en: 19th
hne: 19वाँ

en: 20th
hne: 20वाँ

en: 21st
hne: 21वाँ

en: 22nd
hne: 22वाँ

en: 23rd
hne: 23वाँ

en: 24th
hne: 24वाँ

en: 25th
hne: 25वाँ

en: 26th
hne: 26वाँ

en: 27th
hne: 27वाँ

en: 28th
hne: 28वाँ

en: 29th
hne: 29वाँ

en: 30th
hne: 30वाँ

en: 31st
hne: 31वाँ

en: Mon
hne: सोम

en: Tue
hne: मंगल

en: Wed
hne: बुध

en: Thu
hne: गुरू

en: Fri
hne: सुक्र

en: Sat
hne: सनि

en: Sun
hne: रवि

en: Monday
hne: सोमवार

en: Tuesday
hne: मंगलवार

en: Wednesday
hne: बुधवार

en: Thursday
hne: बिरसपतवार

en: Friday
hne: सुकरवार

en: Saturday
hne: सनिवार

en: Sunday
hne: इतवार

en: No comment
hne: कोई टिप्पनी नइ

en: every month
hne: हर महिना

en: January
hne: जनवरी

en: February
hne: फरवरी

en: March
hne: मार्च

en: April
hne: अपरेल

[ctx: May long]
en: May
hne: मई

en: June
hne: जून

[ctx: July long]
en: July
hne: जुलाई

en: August
hne: अगस्त

en: September
hne: सितमबर

en: October
hne: अकटूबर

en: November
hne: नवम्बर

en: December
hne: दिसम्बर

en: At system startup
hne: जब कम्प्यूटर चालू हो

[ctx: Every 'days of week']
en: every %1
hne: हर %1

[ctx: 'Days of month' of 'Months']
en: %1 of %2
hne: %2 मं से %1

[ctx: 1:Day of month, 2:Day of week]
en: %1 as well as %2
hne: %1 अउ %2 घलोक

en: , and
hne: , और

en:  and
hne: और

[ctx: Hour::Minute list]
en: At %1
hne: पर %1

en: Override default home folder.
hne: डिफाल्ट होम फोल्डर ल बदलव.

en: Email output to specified account.
hne: आउटपुट ल निरधारित एकाउन्ट ल ईमेल करव

en: Override default shell.
hne: डिफाल्ट सेल ल बदलव.

en: Folders to search for program files.
hne: प्रोग्राम फाइल मन ल खोजे बर फोल्डर.

en: Dynamic libraries location.
hne: डायनामिक लाइब्रेरीज लोकेसन.

en: Local Variable
hne: लोकल वेरिएबल

en: Scheduled Tasks
hne: नियोजित काम

en: Command
hne: कमांड

en: Description
hne: वर्नन

en: Environment Variables
hne: एनवायनमेंट वेरिएबल

en: System Crontab
hne: तंत्र क्रानटैब

en: All Users Crontabs
hne: सब्बो कमइया क्रानटैब

en: Cron Options
hne: क्रान विकल्प

en: Print cron&tab
hne: क्रान-टैब छापव (&t)

en: Print &all users
hne: सब्बो कमइया छापव (&a)

en: Show the following Cron:
hne: नीचे वाले क्रान देखाव:

en: Personal Cron
hne: निजी क्रान

en: System Cron
hne: तंत्र क्रान

en: Task Scheduler
hne: काम जमइया

en: KDE Task Scheduler
hne: केडीई काम जमइया

en: (c) 2008, Nicolas Ternisien
    (c) 1999-2000, Gary Meyer
hne: (c) 2008, निकोलस टर्नीसिएन
    (c) 1999-2000, गेरी मेयर

en: Nicolas Ternisien
hne: निकोलस टेरनीसिएन

en: Gary Meyer
hne: गेरी मेयर

en: Robert Berry
hne: राबर्ट बेरी

en: James Ots
hne: जेम्स ओट्स

en: Alberto G. Hierro
hne: अल्बर्टो जी हिएरो

en: The following error occurred while initializing KCron:
    
    %1
    
    KCron will now exit.
hne: के-क्रान चालू करे मं नीचे वाले गलती हूई:
    
    %1
    
    के-क्रान अब बाहिर होही.

en: You can use this application to schedule programs to run in the background.
    To schedule a new task now, click on the Tasks folder and select Edit/New from the menu.
hne: आप ए अनुपरयोग के उपयोग प्रोग्रामों ल पिछोत अंगना मं चलाय बर सारनीबद्ध करे बर कर सकथो .
    एक नवा काम सारिनीबद्ध करे बर टास्क फोल्डर मं किलिक करव अउ मेन्यू मं से चुनव संपादन/नवा.

en: Welcome to the Task Scheduler
hne: टास्क सेड्यूलर मं आप मन के स्वागत हे

en: Add or modify a scheduled task
hne: निरधारित काम जोड़व या सुधारव

en: &Command:
hne: कमांड: (&C)

en: &Run as:
hne: अइसन चलाव: (&R)

en: Co&mment:
hne: टिप्पनीः (&m)

en: &Enable this task
hne: ए काम ल सक्छम करव (&E)

en: Run at system &bootup
hne: सिसटम बूट अप के समय चलाव (&b)

en: Run &every day
hne: रोज चलाव (&e)

en: Days of Month
hne: महिना के दिन

en: Months
hne: महिना

en: Days of Week
hne: हफ्ता के दिन

en: Minutes
hne: मिनट्स

en: Preselection:
hne: प्रीसलेक्सन:

en: Clear selection
hne: चयन हटाव

en: Custom selection
hne: मनमाफिक चयन

en: Each minute
hne: हर मिनट

en: Every 2 minutes
hne: हर २ मिनट

en: Every 5 minutes
hne: हर ५ मिनट

en: Every 10 minutes
hne: हर १० मिनट

en: Every 15 minutes
hne: हर १५ मिनट

en: Every 20 minutes
hne: हर २० मिनट

en: Every 30 minutes
hne: हर ३० मिनट

en: Hours
hne: घंटे

en: AM:
hne: बिहिनियाँ:

en: PM:
hne: मंझनियाँ:

en: <i>Please type a valid command line...</i>
hne: <i>किरपा करके, वैध कमांड लाइन टाइप करव...</i>

en: <i>Please select an executable program...</i>
hne: <i>किरपा करके, कोनो चलाय जा सके प्रोग्राम चुनव ...</i>

en: <i>Please browse for a program to execute...</i>
hne: <i>प्रोग्राम ल चलाय बर ब्राउज करव ...</i>

en: <i>This task is disabled.</i>
hne: <i>ये काम अक्छम करे गे हे.</i>

en: <i>This task will be run on system bootup.</i>
hne: <i>ये काम सिसटम बूटअप मं चलही.</i>

en: <i>Please select from the 'Months' section...</i>
hne: <i>किरपा करके, 'महिना' खन्ड मं से चुनव ...</i>

en: <i>Please select from either the 'Days of Month' or the 'Days of Week' section...</i>
hne: <i>किरपा करके, या तो 'महिना के दिन' या 'हफ्ता के दिन' खन्ड चुनव ...</i>

en: <i>Please select from the 'Hours' section...</i>
hne: <i>किरपा करके, 'घंटा' खन्ड मं से चुनव ...</i>

en: <i>Please select from the 'Minutes' section...</i>
hne: <i>किरपा करके, 'मिनट' खन्ड मं से चुनव ...</i>

en: Set All
hne: सब्बो सेट करव

en: Clear All
hne: सब्बो साफ करव

en: <b>Scheduled Tasks</b>
hne: <b>नियोजित काम</b>

en: New Task
hne: नवा काम

en: Modify Task
hne: काम सुधारव

en: Status
hne: स्थिति

en: Scheduling Details
hne: सेड्यूलिंग विवरन

[ctx: Adds a new task]
en: New &Task...
hne: नवा काम... (&T)

en: Create a new task.
hne: नवा काम नाव

en: M&odify...
hne: सुधारव... (&o)

en: Modify the selected task.
hne: चुने गे काम सुधारव

en: &Delete
hne: मेटाव (&D)

en: Delete the selected task.
hne: चुने गे काम ल मेटाव.

en: &Run Now
hne: अभी चलाव (&R)

en: Run the selected task now.
hne: चुने गे काम अभी चलाव.

en: Enabled
hne: सक्छम

en: Disabled
hne: अक्छम

en: Add or modify a variable
hne: परिवर्तनीय जोड़व या सुधारव

[ctx: The environmental variable name ie HOME, MAILTO etc]
en: &Variable:
hne: वेरिएबलः (&V)

en: Va&lue:
hne: मूल्यः (&l)

en: <i>Please enter the variable name...</i>
hne: <i>किरपा करके, परिवर्तनीय (वेरिएबल) नाम भरव ...</i>

en: <i>Please enter the variable value ...</i>
hne: <i>किरपा करके, परिवर्तनीय (वेरिएबल) मूल्यम भरव ...</i>

en: <b>Environment Variables</b>
hne: <b>एनवायनमेंट वेरिएबल</b>

en: Modify Variable
hne: वेरिएबल सुधारव

en: New Variable
hne: नवा वेरिएबल

en: Variable
hne: वेरिएबल

en: Value
hne: मान

en: Comment
hne: टिप्पनी

[ctx: Adds a new variable]
en: New &Variable...
hne: नवा वेरिएबल... (&V)

en: Create a new variable.
hne: नवा वेरिएबल बनाव.

en: Modify the selected variable.
hne: चुने गे वेरिएबल के संपादन करव.

en: Delete the selected variable.
hne: चुने गे वेरिएबल मेटाव
