KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (174 entries)

en: No password entry found for uid '%1'
hu: Nincs jelszóbejegyzés a(z) "%1" azonosítóhoz (UID-hez)

en: <em>No output.</em>
hu: <em>Nincs kimenet.</em>

en: <em>No error.</em>
hu: <em>Nincs hiba.</em>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Command could not be started</strong>
hu: <p><strong>Parancs:</strong> %1</p><strong>A parancs nem indítható</strong>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Standard Output :</strong><pre>%2</pre><strong>Error Output :</strong><pre>%3</pre>
hu: <p><strong>Parancs:</strong> %1</p><strong>Standard kimenet:</strong><pre>%2</pre><strong>Hibakimenet:</strong><pre>%3</pre>

en: An error occurred while updating crontab.
hu: Hiba történt a crontab fájl frissítése közben.

en: Unable to open crontab file for writing
hu: Nem sikerült megnyitni írásra egy Cron-fájlt

en: The file %1 could not be opened.
hu: Nem sikerült megnyitni ezt a fájlt: %1.

en: every day
hu: mindennap

en: 1st
hu: 1

en: 2nd
hu: 2

en: 3rd
hu: 3

en: 4th
hu: 4

en: 5th
hu: 5

en: 6th
hu: 6

en: 7th
hu: 7

en: 8th
hu: 8

en: 9th
hu: 9

en: 10th
hu: 10

en: 11th
hu: 11

en: 12th
hu: 12

en: 13th
hu: 13

en: 14th
hu: 14

en: 15th
hu: 15

en: 16th
hu: 16

en: 17th
hu: 17

en: 18th
hu: 18

en: 19th
hu: 19

en: 20th
hu: 20

en: 21st
hu: 21

en: 22nd
hu: 22

en: 23rd
hu: 23

en: 24th
hu: 24

en: 25th
hu: 25

en: 26th
hu: 26

en: 27th
hu: 27

en: 28th
hu: 28

en: 29th
hu: 29

en: 30th
hu: 30

en: 31st
hu: 31

en: Mon
hu: H

en: Tue
hu: K

en: Wed
hu: Sze

en: Thu
hu: Cs

en: Fri
hu: P

en: Sat
hu: Szo

en: Sun
hu: V

en: Monday
hu: H

en: Tuesday
hu: K

en: Wednesday
hu: Sze

en: Thursday
hu: Cs

en: Friday
hu: P

en: Saturday
hu: Szo

en: Sunday
hu: V

en: No comment
hu: Nincs megjegyzés

en: You have been blocked from using KCron	                      by either the /etc/cron.allow file or the /etc/cron.deny file.	                      
    
    Check the crontab man page for further details.
hu: Nincs jogosultsága a KCron használatához	 az /etc/cron.allow vagy /etc/cron.deny fájl alapján.	                      
    
    A crontab man-oldalon részletes leírás található a jogosultságokról.

en: every month
hu: minden hónap

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: April
hu: április

[ctx: May long]
en: May
hu: május

en: June
hu: június

[ctx: July long]
en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: At system startup
hu: Rendszerindításkor

[ctx: Every 'days of week']
en: every %1
hu: minden %1

[ctx: 'Days of month' of 'Months']
en: %1 of %2
hu: %2 %1

[ctx: 1:Day of month, 2:Day of week]
en: %1 as well as %2
hu: %1 és %2

[ctx: 1:Hour, 2:Minute]
en: %1:%2
hu: %1.%2

en: , and
hu: , és

en:  and
hu:  és

[ctx: Hour::Minute list]
en: At %1
hu: Ekkor: %1

en: Every minute | Every %1 minutes
hu[0]: Percenként
hu[1]: %1 percenként

en: Override default home folder.
hu: Az alapértelmezett saját könyvtár felülbírálása.

en: Email output to specified account.
hu: A kimenet elküldése e-mail-ben a megadott címre.

en: Override default shell.
hu: Az alapértelmezett parancsértelmező felülbírálása.

en: Folders to search for program files.
hu: Azok a könyvtárak, ahol a programfájlokat keresni kell.

en: Dynamic libraries location.
hu: Az osztott programkönyvtárak helye.

en: Local Variable
hu: Helyi változó

en: Scheduled Tasks
hu: Időzített feladatok

en: Scheduling
hu: Időzítés

en: Command
hu: Parancs

en: Description
hu: Leírás

en: Environment Variables
hu: Környezeti változók

en: System Crontab
hu: Rendszerfeladatok

en: All Users Crontabs
hu: Felhasználói feladatok

[ctx: Crontab of user login]
en: Crontab of user %1
hu: %1 feladatai

en: Cron Options
hu: Cron-beállítások

en: Print cron&tab
hu: A fe&ladatfájl kinyomtatása

en: Print &all users
hu: Az összes fel&használó kinyomtatása

en: Show the following Cron:
hu: A megjelenített Cron:

en: Personal Cron
hu: Saját feladatok

en: System Cron
hu: Rendszerfeladatok

en: Task Scheduler
hu: Időzített feladatok

en: KDE Task Scheduler
hu: KDE feladatidőzítő

en: (c) 2008, Nicolas Ternisien
    (c) 1999-2000, Gary Meyer
hu: (c) Nicolas Ternisien, 2008.
    (c) Gary Meyer, 1999-2000.

en: The following error occurred while initializing KCron:
    
    %1
    
    KCron will now exit.
hu: Az alábbi hiba történt a KCron inicializálása közben:
    
    %1
    
    Kilépés...

en: You can use this application to schedule programs to run in the background.
    To schedule a new task now, click on the Tasks folder and select Edit/New from the menu.
hu: Ezzel az alkalmazással megadott időpontokban lehet háttérfeladatokat indítani.
    Új időzített feladat létrehozásához kattintson a Feladatok mappára és válassza a Szerkesztés/Új menüpontot.

en: Welcome to the Task Scheduler
hu: Üdvözöljük a Feladatidőzítőben!

en: Add or modify a scheduled task
hu: Időzített feladat létrehozása vagy módosítása

en: <i>This task will be executed at the specified intervals.</i>
hu: <i>A feladat a megadott időközönként fog lefutni.</i>

en: &Command:
hu: &Parancs:

en: &Run as:
hu: &Név:

en: Co&mment:
hu: &Megjegyzés:

en: &Enable this task
hu: &Engedélyezve

en: Run at system &bootup
hu: Futtatás &rendszerindításkor

en: Run &every day
hu: Futtatás na&ponta

en: Days of Month
hu: A hónap napjai

en: Months
hu: Hónapok

en: Days of Week
hu: A hét napjai

en: Minutes
hu: Perc

en: Preselection:
hu: Előkiválasztás:

en: Clear selection
hu: A kijelölés megszüntetése

en: Custom selection
hu: Egyedi kijelölés

en: Each minute
hu: Percenként

en: Every 2 minutes
hu: 2 percenként

en: Every 5 minutes
hu: 5 percenként

en: Every 10 minutes
hu: 10 percenként

en: Every 15 minutes
hu: 15 percenként

en: Every 20 minutes
hu: 20 percenként

en: Every 30 minutes
hu: 30 percenként

en: Hours
hu: Óra

en: AM:
hu: de.

en: PM:
hu: du.

en: <i>Please type a valid command line...</i>
hu: <i>Adja meg a parancsot...</i>

en: <i>Please select an executable program...</i>
hu: <i>Válasszon ki egy programfájlt...</i>

en: <i>Please browse for a program to execute...</i>
hu: <i>Válassza ki a futtatni kívánt programot...</i>

en: <i>This task is disabled.</i>
hu: <i>A feladat le van tiltva.</i>

en: <i>This task will be run on system bootup.</i>
hu: <i>A feladat rendszerindításkor fog lefutni.</i>

en: <i>Please select from the 'Months' section...</i>
hu: <i>Válasszon ki hónapokat...</i>

en: <i>Please select from either the 'Days of Month' or the 'Days of Week' section...</i>
hu: <i>Válasszon ki napokat a "Napok" vagy "A hét napjai" részből...</i>

en: <i>Please select from the 'Hours' section...</i>
hu: <i>Válassza ki az órákat...</i>

en: <i>Please select from the 'Minutes' section...</i>
hu: <i>Válassza ki a perceket...</i>

en: Set All
hu: Minden

en: Clear All
hu: Teljes törlés

en: <b>Scheduled Tasks</b>
hu: <b>Időzített feladatok</b>

[ctx: Do not use any quote characters (') in this string]
en: End of script execution. Type Enter or Ctrl+C to exit.
hu: A szkript befejeződött, kilépés: Enter vagy Ctrl+C.

en: New Task
hu: Új feladatok

en: Modify Task
hu: Feladat módosítása

en: User
hu: Felhasználó

en: Status
hu: Állapot

en: Scheduling Details
hu: Időzítési beállítások

[ctx: Adds a new task]
en: New &Task...
hu: Ú&j feladat...

en: Create a new task.
hu: Új feladat létrehozása.

en: M&odify...
hu: Mó&dosítás...

en: Modify the selected task.
hu: A kijelölt feladat módosítása.

en: &Delete
hu: &Törlés

en: Delete the selected task.
hu: A kijelölt feladat törlése.

en: &Run Now
hu: &Futtatás most

en: Run the selected task now.
hu: A kijelölt feladat indítása most.

en: Enabled
hu: Bekapcsolva

en: Disabled
hu: Kikapcsolva

en: Add or modify a variable
hu: Változó létrehozása vagy módosítása

[ctx: The environmental variable name ie HOME, MAILTO etc]
en: &Variable:
hu: &Változó:

en: Va&lue:
hu: É&rték:

en: &Enable this variable
hu: A változó &engedélyezése

en: <i>This variable will be used by scheduled tasks.</i>
hu: <i>Ezt a változót használhatják feladatok.</i>

en: <i>This variable is disabled.</i>
hu: <i>A változó le van tiltva.</i>

en: <i>Please enter the variable name...</i>
hu: <i>Adja meg a változó nevét...</i>

en: <i>Please enter the variable value ...</i>
hu: <i>Adja meg a változó értékét...</i>

en: Modify Variable
hu: Változó módosítása

en: New Variable
hu: Új változó

en: Variable
hu: Változó

en: Value
hu: Érték

en: Comment
hu: Megjegyzés

[ctx: Adds a new variable]
en: New &Variable...
hu: Ú&j változó...

en: Create a new variable.
hu: Új változó létrehozása.

en: Modify the selected variable.
hu: A kijelölt változó módosítása.

en: Delete the selected variable.
hu: A kijelölt változó törlése.
