kcron - en to ka translation catalogue (186 entries)

[ctx: @title Note: that is an HTML tag]
en: <b>Tasks</b>
ka: <b>ამოცანები</b>

[ctx: @title Note: that is an HTML tag]
en: <b>Environment Variables</b>
ka: <b>გარემოს ცვლადები</b>

[ctx: @title:column]
en: Scheduling
ka: დაგეგმილი

[ctx: @title:column]
en: Command
ka: ბრძანება

[ctx: @title:column]
en: Description
ka: აღწერა

[ctx: @title:column]
en: Variable
ka: ცვლადი

[ctx: @title:column]
en: Value
ka: მნიშვნელობა

[ctx: @title:column]
en: Comment
ka: კომენტარი

[ctx: @title]
en: System Crontab
ka: სისტემური Crontab

[ctx: @title]
en: Crontab of user %1
ka: %1 მომხმარებლის crontab

en: No password entry found for uid '%1'
ka: პაროლის ჩანაწერი uid '%1'-სთვის არ არსებობს

[ctx: Generation Message + current date]
en: File generated by KCron the %1.
ka: ფაილი გენერირებულია KCron %1-ის მიერ.

en: <em>No output.</em>
ka: <em>გამოტანის გარეშე.</em>

en: <em>No error.</em>
ka: <em>შეცდომების გარეშე.</em>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Command could not be started</strong>
ka: <p><strong>ბრძანება:</strong> %1</p><strong>ბრძანების გაშვების შეცდომა</strong>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Standard Output :</strong><pre>%2</pre><strong>Error Output :</strong><pre>%3</pre>
ka: <p><strong>ბრძანება:</strong> %1</p><strong>სტანდარტული გამოტანა:</strong><pre>%2</pre><strong>გამოტანილი შეცდომები:</strong><pre>%3</pre>

en: An error occurred while updating crontab.
ka: შეცდომა Crontab-ს განახლებისას.

en: Unable to open crontab file for writing
ka: Crontab ფაილის ჩასაწერად გახსნის შეცდომა

en: The file %1 could not be opened.
ka: ფაილის გახსნის შეცდომა: %1.

en: KAuth::ExecuteJob Error
ka: KAuth::ExecuteJob -ის შეცდომა

en: every day
ka: ყოველდღე

en: 1st
ka: პირველი

en: 2nd
ka: მეორე

en: 3rd
ka: მესამე

en: 4th
ka: მეოთხე

en: 5th
ka: მეხუთე

en: 6th
ka: მეექვსე

en: 7th
ka: მეშვიდე

en: 8th
ka: მერვე

en: 9th
ka: მეცხრე

en: 10th
ka: მეათე

en: 11th
ka: მეთერთმეტე

en: 12th
ka: მეთორმეტე

en: 13th
ka: 13-ე

en: 14th
ka: 14-ე

en: 15th
ka: 15-ე

en: 16th
ka: 16-ე

en: 17th
ka: 17-ე

en: 18th
ka: 18-ე

en: 19th
ka: 19-ე

en: 20th
ka: 20-ე

en: 21st
ka: 21-ე

en: 22nd
ka: 22-ე

en: 23rd
ka: 23-ე

en: 24th
ka: 24-ე

en: 25th
ka: 25-ე

en: 26th
ka: 26-ე

en: 27th
ka: 27-ე

en: 28th
ka: 28-ე

en: 29th
ka: 29-ე

en: 30th
ka: 30-ე

en: 31st
ka: 31-ე

en: Mon
ka: მოუ

en: Tue
ka: სამ

en: Wed
ka: ოთხ

en: Thu
ka: ხუთ

en: Fri
ka: პარ

en: Sat
ka: შაბ

en: Sun
ka: კვი

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Sunday
ka: კვირა

en: No comment
ka: კომენტარის გარეშე

en: You have been blocked from using KCron	                      by either the /etc/cron.allow file or the /etc/cron.deny file.	                      
    
    Check the crontab man page for further details.
ka: თქვენ დაბლოკილი ბრძანდებით KCron-დან 	                      ან /etc/cron.allow ფაილით, ან /etc/cron.deny ფაილით.	                      
    
    მეტი დეტალებისტვის იხილეთ crontab-ის man გვერდი.

en: every month
ka: ყოველ თვე

en: January
ka: იანვარი

en: February
ka: თებერვალი

en: March
ka: მარტი

en: April
ka: აპრილი

[ctx: May long]
en: May
ka: მაისი

en: June
ka: ივნისი

[ctx: July long]
en: July
ka: ივლისი

en: August
ka: აგვისტო

en: September
ka: სექტემბერი

en: October
ka: ოქტომბერი

en: November
ka: ნოემბერი

en: December
ka: დეკემბერი

en: At system startup
ka: სისტემის გაშვებისას

[ctx: Every 'days of week']
en: every %1
ka: ყოველი %1

[ctx: 'Days of month' of 'Months']
en: %1 of %2
ka: %1 %2-დან

[ctx: 1:Day of month, 2:Day of week]
en: %1 as well as %2
ka: %1 და %2

en: , and
ka: , და

en:  and
ka:  და

[ctx: Hour::Minute list]
en: At %1
ka: %1

en: Every minute | Every %1 minutes
ka[0]: ყოველ წუთს
ka[1]: ყოველ %1 წუთში

en: Override default home folder.
ka: ნაგულისხმები საწყისი საქაღალდის გადაფარვა.

en: Email output to specified account.
ka: გამოტანილი ინფორმაციის მითითებული მომხმარებლისთვის ელფოსტაზე გაგზავნა.

en: Override default shell.
ka: ნაგულისხმები გარსის გადაფარვა.

en: Folders to search for program files.
ka: გამშვები ფაილების მოსაძებნი საქაღალდეები.

en: Dynamic libraries location.
ka: დინამიური ბიბლიოთეკების მდებარეობა.

en: Local Variable
ka: ლოკალური ცვლადი

[ctx: Do not use any quote characters (') in this string]
en: End of script execution. Type Enter or Ctrl+C to exit.
ka: სკრიპტის შესრულების დასასრული. გასასვლელად დააჭირეთ Enter-ს ან Ctrl+C.

[ctx: @info]
en: <message>Choose a program to run</message>
ka: <message>აირჩიეთ პროგრამა გასაშვებად</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please type a valid command line</message>
ka: <message>შეიყვანეთ სწორი ბრძანების სტრიქონი</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select an executable program</message>
ka: <message>აირჩიეთ გამშვები პროგრამა</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Months</b> section</message>
ka: <message>აირჩიეთ <b>თვეების</b> სექციიდან</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from either the <b>Days of Month</b> or the <b>Days of Week</b> section</message>
ka: <message>აირჩიეთ ან <b>თვის დღეების</b> ან <b>კვირის დღეების</b> სექციიდან</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Hours</b> section</message>
ka: <message>აირჩიეთ <b>საათების</b> სექციიდან</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Minutes</b> section</message>
ka: <message>აირჩიეთ <b>წუთების</b> სექციიდან</message>

[ctx: @text]
en: Show:
ka: ჩვენება:

[ctx: @title:tab]
en: User Schedule
ka: მომხმარებლის განრიგი

[ctx: @title:tab]
en: System Schedule
ka: სისტემის განრიგი

[ctx: @action:button]
en: Print Summary…
ka: შეჯამების დაბეჭდვა…

en: Welcome to Task Scheduler!
ka: მოგესალმებით ამოცანების დამგეგმავში!

[ctx: @info]
en: Schedule programs to run in the background. Set tasks to run on a fixed schedule and automate repetitive tasks like downloading files or sending emails. <link url='%1'>Learn more</link>
ka: დაგეგმეთ პროგრამები ფონურად გასაშვებად. გაუშვით ამოცანები გარკვეული გრაფიკით და გააკეთეთ განმეორებადი ამოცანების, როგორიცაა ფაილების გადმოწერა ან ელფოსტების გაგზავნა, ავტომატიზაცია. <link url='%1'>გაიგეთ მეტი</link>

[ctx: @action:button]
en: Go to Dashboard
ka: სამუშაო მაგიდაზე გადასვლა

[ctx: @title]
en: Edit Task
ka: ამოცანის ჩასწორება

[ctx: @title]
en: New Task
ka: ახალი ამოცანა

[ctx: @action:button]
en: Edit Task
ka: ამოცანის ჩასწორება

[ctx: @action:button accessible]
en: Edit Task
ka: ამოცანის ჩასწორება

[ctx: @action:button]
en: New Task
ka: ახალი ამოცანა

[ctx: @action:button accessible]
en: New Task
ka: ახალი ამოცანა

[ctx: @label:textbox]
en: Command:
ka: ბრძანება:

[ctx: @action:button]
en: Browse the Program
ka: პროგრამის მოძებნა

[ctx: @label:checkbox]
en: Enable this task
ka: ამ დავალების ჩართვა

[ctx: @label:listbox]
en: User:
ka: მომხმარებელი:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
ka: კომენტარი:

[ctx: @label:checkbox]
en: Run:
ka: გაშვება:

[ctx: @label:checkbox]
en: When system starts
ka: სისტემის გაშვებისას

[ctx: @label:checkbox]
en: Every day
ka: ყოველდღე

[ctx: @title:group]
en: Months
ka: თვე

[ctx: @title:group]
en: Days of Month
ka: თვის დღეები

[ctx: @title:group]
en: Days of Week
ka: კვირის დღეები

[ctx: @title:group]
en: Hours
ka: საათი

[ctx: @title:group]
en: Minutes
ka: წუთი

[ctx: @label:listbox]
en: Selection:
ka: არჩევანი:

en: Custom selection
ka: ხელით მითითება

en: Each minute
ka: ყოველ წუთს

en: Every 2 minutes
ka: ყოველ 2 წუთში

en: Every 5 minutes
ka: ყოველ 5 წუთში

en: Every 10 minutes
ka: ყოველ 10 წუთში

en: Every 15 minutes
ka: ყოველ 15 წუთში

en: Every 20 minutes
ka: ყოველ 20 წუთში

en: Every 30 minutes
ka: ყოველ 30 წუთში

[ctx: @action:button]
en: January
ka: იანვარი

[ctx: @action:button]
en: February
ka: თებერვალი

[ctx: @action:button]
en: March
ka: მარტი

[ctx: @action:button]
en: April
ka: აპრილი

[ctx: @action:button]
en: May
ka: მაისი

[ctx: @action:button]
en: June
ka: ივნისი

[ctx: @action:button]
en: July
ka: ივლისი

[ctx: @action:button]
en: August
ka: აგვისტო

[ctx: @action:button]
en: September
ka: სექტემბერი

[ctx: @action:button]
en: October
ka: ოქტომბერი

[ctx: @action:button]
en: November
ka: ნოემბერი

[ctx: @action:button]
en: December
ka: დეკემბერი

[ctx: @action:button]
en: Monday
ka: ორშაბათი

[ctx: @action:button]
en: Tuesday
ka: სამშაბათი

[ctx: @action:button]
en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

[ctx: @action:button]
en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

[ctx: @action:button]
en: Friday
ka: პარასკევი

[ctx: @action:button]
en: Saturday
ka: შაბათი

[ctx: @action:button]
en: Sunday
ka: კვირა

[ctx: @title:group]
en: Scheduled Tasks
ka: დაგეგმილი ამოცანები

[ctx: @title:column]
en: User
ka: მომხმარებელი

[ctx: @title:column]
en: Scheduling Details
ka: დაგეგმვის დეტალები

[ctx: @action:button]
en: Add Task…
ka: ამოცანის დამატება…

[ctx: @action:button]
en: Edit Task…
ka: ამოცანის ჩასწორება…

[ctx: @action:button]
en: Select All
ka: ყველას მონიშვნა

[ctx: @action:button]
en: Copy
ka: კოპირება

[ctx: @action:button]
en: Cut
ka: ამოჭრა

[ctx: @action:button]
en: Paste
ka: ჩასმა

[ctx: @action:button]
en: Delete
ka: წაშლა

[ctx: @action:button]
en: Run task
ka: ამოცანის გაშვება

[ctx: @action:button]
en: Add…
ka: დამატება…

[ctx: @action:button]
en: Edit…
ka: ჩასწორება…

[ctx: @action:button]
en: Run
ka: გაშვება

[ctx: @label:checkbox]
en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

[ctx: @title]
en: Edit Variable
ka: ცვლადის ჩასწორება

[ctx: @title]
en: New Variable
ka: ახალი ცვლადი

[ctx: @action:button]
en: Edit Variable
ka: ცვლადის ჩასწორება

[ctx: @action:button accessible]
en: Edit Variable
ka: ცვლადის ჩასწორება

[ctx: @action:button]
en: New Variable
ka: ახალი ცვლადი

[ctx: @action:button accessible]
en: New Variable
ka: ახალი ცვლადი

[ctx: @info]
en: <message>Please enter the variable name</message>
ka: <message>შეიყვანეთ ცვლადის სახელი</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please enter the variable value</message>
ka: <message>შეიყვანეთ ცვლადის მნიშვნელობა</message>

[ctx: @label:listbox]
en: Variable:
ka: ცვლადი:

[ctx: @label:textbox]
en: Value:
ka: მნიშვნელობა:

[ctx: @label:checkbox]
en: Enable this variable
ka: ამ ცვლადის ჩართვა

[ctx: @title:group]
en: Environment Variables
ka: გარემოს ცვლადები

[ctx: @action:button]
en: Add Variable…
ka: ცვლადის დამატება…

[ctx: @action:button]
en: Edit Variable…
ka: ცვლადის ჩასწორება…
