kcron - en to kk translation catalogue (174 entries)

en: No password entry found for uid '%1'
kk: UID '%1' пайдаланушының паролінің жазуы табылмады

[ctx: Generation Message + current date]
en: File generated by KCron the %1.
kk: %1 KCron жазған файл

en: <em>No output.</em>
kk: <em>Шығысы жоқ.</em>

en: <em>No error.</em>
kk: <em>Қате жоқ.</em>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Command could not be started</strong>
kk: <p><strong>Команда:</strong> %1</p><strong>Команда орындалмады</strong>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Standard Output :</strong><pre>%2</pre><strong>Error Output :</strong><pre>%3</pre>
kk: <p><strong>Команда:</strong> %1</p><strong>Стандартты шығысы :</strong><pre>%2</pre><strong>Қатенің шығысы :</strong><pre>%3</pre>

en: An error occurred while updating crontab.
kk: Crontab-ты жаңарту кезінде қате пайда болды.

en: Unable to open crontab file for writing
kk: crontab файлы жазу үшін ашылмады

en: The file %1 could not be opened.
kk: %1 файлы ашылмады

en: every day
kk: күн сайын

en: 1st
kk: 1-інде

en: 2nd
kk: 2-сінде

en: 3rd
kk: 3-інде

en: 4th
kk: 4-інде

en: 5th
kk: 5-інде

en: 6th
kk: 6-сында

en: 7th
kk: 7-сінде

en: 8th
kk: 8-інде

en: 9th
kk: 9-ында

en: 10th
kk: 10-ында

en: 11th
kk: 11-інде

en: 12th
kk: 12-сінде

en: 13th
kk: 13-інде

en: 14th
kk: 14-інде

en: 15th
kk: 15-інде

en: 16th
kk: 16-сында

en: 17th
kk: 17-сінде

en: 18th
kk: 18-інде

en: 19th
kk: 19-ында

en: 20th
kk: 20-сында

en: 21st
kk: 21-інде

en: 22nd
kk: 22-сінде

en: 23rd
kk: 23-інде

en: 24th
kk: 24-інде

en: 25th
kk: 25-інде

en: 26th
kk: 26-сында

en: 27th
kk: 27-сінде

en: 28th
kk: 28-інде

en: 29th
kk: 29-ында

en: 30th
kk: 30-ында

en: 31st
kk: 31-інде

en: Mon
kk: Дүйсенбі

en: Tue
kk: Сейсенбі

en: Wed
kk: Сәрсенбі

en: Thu
kk: Бейсенбі

en: Fri
kk: Жұма

en: Sat
kk: Сенбі

en: Sun
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: No comment
kk: Түсініктемесі жоқ

en: You have been blocked from using KCron	                      by either the /etc/cron.allow file or the /etc/cron.deny file.	                      
    
    Check the crontab man page for further details.
kk: Сіз үшін KCron бұғаталған	                      немесе /etc/cron.allow немесе /etc/cron.deny файл арқылы.	                      
    
    Егжей-тегжейін 'man crontab' деп біліңіз.

en: every month
kk: ай сайын

en: January
kk: Қаңтар

en: February
kk: Ақпан

en: March
kk: Наурыз

en: April
kk: Сәуір

[ctx: May long]
en: May
kk: Мамыр

en: June
kk: Маусым

[ctx: July long]
en: July
kk: Шілде

en: August
kk: Тамыз

en: September
kk: Қыркүйек

en: October
kk: Қазан

en: November
kk: Қараша

en: December
kk: Желтоқсан

en: At system startup
kk: Жүйе бастағанда

[ctx: Every 'days of week']
en: every %1
kk: %1 сайын

[ctx: 'Days of month' of 'Months']
en: %1 of %2
kk: %1, %2

[ctx: 1:Day of month, 2:Day of week]
en: %1 as well as %2
kk: %1 және %2 күнінде

en: , and
kk: , және

en:  and
kk:  және

[ctx: Hour::Minute list]
en: At %1
kk: %1

en: Every minute | Every %1 minutes
kk[0]: әр %1 минут сайын

en: Override default home folder.
kk: Әдетті мекен капшықты ауыстыру.

en: Email output to specified account.
kk: Келтірілген тіркелгісіне эл.пошта жіберу.

en: Override default shell.
kk: Әдетті қоршау-ортаны ауыстыру.

en: Folders to search for program files.
kk: Бағдарлама файлдарын іздейтін қапшықтар.

en: Dynamic libraries location.
kk: Динамикалық жиын файлдарының орны

en: Local Variable
kk: Жергілікті айнымалысы

en: Scheduled Tasks
kk: Жоспарланған тапсырмалар

en: Scheduling
kk: Жоспарлау

en: Command
kk: Команда

en: Description
kk: Сипаттама

en: Environment Variables
kk: Орта айнымалылары

en: System Crontab
kk: Жүйелік Crontab кестесі

en: All Users Crontabs
kk: Бүкіл пайдаланушылардың Crontab-тары

[ctx: Crontab of user login]
en: Crontab of user %1
kk: %1 пайдаланушының Crontab-ы

en: Cron Options
kk: Cron параметрлері

en: Print cron&tab
kk: Cron&tab кестесін басып шығару

en: Print &all users
kk: Б&арлық пайдаланушыларды басып шығару

en: Show the following Cron:
kk: Келесі Cron көрсетілсін:

en: Personal Cron
kk: Дербес Cron

en: System Cron
kk: Жүйелік Cron

en: Task Scheduler
kk: Тапсырма жоспарлағышы

en: KDE Task Scheduler
kk: KDE Тапсырма жоспарлағышы

en: The following error occurred while initializing KCron:
    
    %1
    
    KCron will now exit.
kk: KCron инициализациялауда қате пайда болды:
    
    %1
    
    KCron жабылады.

en: You can use this application to schedule programs to run in the background.
    To schedule a new task now, click on the Tasks folder and select Edit/New from the menu.
kk: Бұл қолданба бағдарламаларды ая режімінде орындауын жоспарлауға арналған. Жаңа тапсырманы жоспарлау үшін Таспсырмалар қапшығын түртіп, мәзірден "Өңдеу->Жаңа" дегенді таңдаңыз.

en: Welcome to the Task Scheduler
kk: Тапсырма жоспарлағышына қош келдіңіз

en: Add or modify a scheduled task
kk: Тапсырманы жоспарлау не өзгерту

en: <i>This task will be executed at the specified intervals.</i>
kk: <i>Бұл тапсырма көрсетілген мерзім сайын орындалады.</i>

en: &Command:
kk: &Команда:

en: &Run as:
kk: &Басқаның атынан:

en: Co&mment:
kk: Түсінікте&ме:

en: &Enable this task
kk: Тапсырма рұқсат &етілсін

en: Run at system &bootup
kk: Жүйе жұмысын &бастағанда орындалсын

en: Run &every day
kk: Күнд&е орындалсын

en: Days of Month
kk: Ай күндері

en: Months
kk: Айлары

en: Days of Week
kk: Апта күндері

en: Minutes
kk: Минуттары

en: Preselection:
kk: Алдын ала таңдауы:

en: Clear selection
kk: Таңдаудан айну

en: Custom selection
kk: Өзгеше таңдау

en: Each minute
kk: Әр минут сайын

en: Every 2 minutes
kk: Әр 2 минут сайын

en: Every 5 minutes
kk: Әр 5 минут сайын

en: Every 10 minutes
kk: Әр 10 минут сайын

en: Every 15 minutes
kk: Әр 15 минут сайын

en: Every 20 minutes
kk: Әр 20 минут сайын

en: Every 30 minutes
kk: Әр 30 минут сайын

en: Hours
kk: Сағаттары

en: AM:
kk: AM

en: PM:
kk: PM

en: <i>Please type a valid command line...</i>
kk: <i>Дұрыс командасын келтіріңіз...</i>

en: <i>Please select an executable program...</i>
kk: <i>Орындалатын бағдарламаны келтіріңіз ...</i>

en: <i>Please browse for a program to execute...</i>
kk: <i>Орындалатын бағдарламаны тауып көрсетіңіз...</i>

en: <i>This task is disabled.</i>
kk: <i>Бұл бұғатталған тапсырма.</i>

en: <i>This task will be run on system bootup.</i>
kk: <i>Бұл жүйе жұмысын бастағанда орындалатын тапсырма.</i>

en: <i>Please select from the 'Months' section...</i>
kk: <i>'Айлары' бөлімінен таңдап алыңыз...</i>

en: <i>Please select from either the 'Days of Month' or the 'Days of Week' section...</i>
kk: <i>'Ай күндері' не 'Апта күндері' бөлімінен таңдап алыңыз ...</i>

en: <i>Please select from the 'Hours' section...</i>
kk: <i>'Сағаттары' бөлімінен таңдап алыңыз...</i>

en: <i>Please select from the 'Minutes' section...</i>
kk: <i>'Минуттары' бөлімінен таңдап алыңыз...</i>

en: Set All
kk: Бүкілін орнату

en: Clear All
kk: Бүкілінен айну

en: <b>Scheduled Tasks</b>
kk: <b>Жоспарланған тапсырмалар</b>

[ctx: Do not use any quote characters (') in this string]
en: End of script execution. Type Enter or Ctrl+C to exit.
kk: Скрипт орындалуы аяқталды. Шығу үшін Enter не Ctrl+C пернелерді басыңыз.

en: New Task
kk: Жаңа тапсырма

en: Modify Task
kk: Тапсырманы өзгерту

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Status
kk: Күй-жайы

en: Scheduling Details
kk: Жоспарлаудың егжей-тегжейі

[ctx: Adds a new task]
en: New &Task...
kk: Жаңа &тапсырма...

en: Create a new task.
kk: Жаңа тапсырманы құру.

en: M&odify...
kk: Ө&згерту...

en: Modify the selected task.
kk: Таңдалған тапсырманы өзгерту.

en: &Delete
kk: Ө&шіру

en: Delete the selected task.
kk: Таңдалған тапсырма өшіру.

en: &Run Now
kk: Қ&азір орындалсын

en: Run the selected task now.
kk: Таңдалған тапсырманы бірден орындау.

en: Enabled
kk: Рұқсат етілген

en: Disabled
kk: Бұғатталған

en: Add or modify a variable
kk: Айнымалыны қосу не өзгерту

[ctx: The environmental variable name ie HOME, MAILTO etc]
en: &Variable:
kk: &Айнымалы:

en: Va&lue:
kk: Мә&ні:

en: &Enable this variable
kk: &Айнымалыны рұқсат ету

en: <i>This variable will be used by scheduled tasks.</i>
kk: <i>Бұл айнымалыны жоспалаған тапсырмалар қолданады.</i>

en: <i>This variable is disabled.</i>
kk: <i>Бұл бұғаталған айнымалы.</i>

en: <i>Please enter the variable name...</i>
kk: <i>Айнымалының атауын келтіріңіз...</i>

en: <i>Please enter the variable value ...</i>
kk: <i>Айнымалының мәнін келтіріңіз ...</i>

en: <b>Environment Variables</b>
kk: <b>Орта айнымалылары</b>

en: Modify Variable
kk: Айнымалыны өзгерту

en: New Variable
kk: Жаңа айнымалы

en: Variable
kk: Айнымалы

en: Value
kk: Мәні

en: Comment
kk: Түсініктеме

[ctx: Adds a new variable]
en: New &Variable...
kk: Жаңа а&йнымалы...

en: Create a new variable.
kk: Жаңа айнымалыны құру.

en: Modify the selected variable.
kk: Таңдалған айнымалыны өзгерту.

en: Delete the selected variable.
kk: Таңдалған айнымалыны өшіру.
