kcron - en to lt translation catalogue (189 entries)

[ctx: @title Note: that is an HTML tag]
en: <b>Tasks</b>
lt: <b>Užduotys</b>

[ctx: @title Note: that is an HTML tag]
en: <b>Environment Variables</b>
lt: <b>Aplinkos kintamieji</b>

[ctx: @title:column]
en: Scheduling
lt: Planavimas

[ctx: @title:column]
en: Command
lt: Komanda

[ctx: @title:column]
en: Description
lt: Aprašas

[ctx: @title:column]
en: Variable
lt: Kintamasis

[ctx: @title:column]
en: Value
lt: Reikšmė

[ctx: @title:column]
en: Comment
lt: Komentaras

[ctx: @title]
en: System Crontab
lt: Sistemos crontab

[ctx: @title]
en: Crontab of user %1
lt: Naudotojo %1 crontab

en: No password entry found for uid '%1'
lt: Nerastas uid „%1“ slaptažodžio įrašas

[ctx: Generation Message + current date]
en: File generated by KCron the %1.
lt: KCron sukurtas failas %1.

en: <em>No output.</em>
lt: <em>Nėra išvesties.</em>

en: <em>No error.</em>
lt: <em>Nėra klaidos.</em>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Command could not be started</strong>
lt: <p><strong>Komanda:</strong> %1</p><strong>Nepavyko paleisti komandos</strong>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Standard Output :</strong><pre>%2</pre><strong>Error Output :</strong><pre>%3</pre>
lt: <p><strong>Komanda:</strong> %1</p><strong>Standartinė išvestis:</strong><pre>%2</pre><strong>Klaidų išvestis:</strong><pre>%3</pre>

en: An error occurred while updating crontab.
lt: Atnaujinant crontab įvyko klaida.

en: Unable to open crontab file for writing
lt: Nepavyko atverti crontab failo rašymui

en: The file %1 could not be opened.
lt: Nepavyko atverti failo %1.

en: KAuth::ExecuteJob Error
lt: KAuth::ExecuteJob klaida

en: every day
lt: kiekvieną dieną

en: 1st
lt: 1-mą

en: 2nd
lt: 2-rą

en: 3rd
lt: 3-čią

en: 4th
lt: 4-tą

en: 5th
lt: 5-tą

en: 6th
lt: 6-tą

en: 7th
lt: 7-tą

en: 8th
lt: 8-tą

en: 9th
lt: 9-tą

en: 10th
lt: 10-tą

en: 11th
lt: 11-tą

en: 12th
lt: 12-tą

en: 13th
lt: 13-tą

en: 14th
lt: 14-tą

en: 15th
lt: 15-tą

en: 16th
lt: 16-tą

en: 17th
lt: 17-tą

en: 18th
lt: 18-tą

en: 19th
lt: 19-tą

en: 20th
lt: 20-tą

en: 21st
lt: 21-mą

en: 22nd
lt: 22-rą

en: 23rd
lt: 23-čią

en: 24th
lt: 24-tą

en: 25th
lt: 25-tą

en: 26th
lt: 26-tą

en: 27th
lt: 27-tą

en: 28th
lt: 28-tą

en: 29th
lt: 29-tą

en: 30th
lt: 30-tą

en: 31st
lt: 31-mą

en: Mon
lt: Pr

en: Tue
lt: An

en: Wed
lt: Tr

en: Thu
lt: Kt

en: Fri
lt: Pt

en: Sat
lt: Št

en: Sun
lt: Sk

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: No comment
lt: Nėra komentaro

en: You have been blocked from using KCron	                      by either the /etc/cron.allow file or the /etc/cron.deny file.	                      
    
    Check the crontab man page for further details.
lt: Jums uždrausta naudotis KCron,	                      nes tai nurodyta arba /etc/cron.allow faile, arba /etc/cron.deny faile.	                      
    
    Daugiau informacijos rasite crontab dokumentacijoje.

en: every month
lt: kiekvieną mėnesį

en: January
lt: Sausio

en: February
lt: Vasario

en: March
lt: Kovo

en: April
lt: Balandžio

[ctx: May long]
en: May
lt: Gegužės

en: June
lt: Birželio

[ctx: July long]
en: July
lt: Liepos

en: August
lt: Rugpjūčio

en: September
lt: Rugsėjo

en: October
lt: Spalio

en: November
lt: Lapkričio

en: December
lt: Gruodžio

en: root
lt: šaknis

en: At system startup
lt: Sistemos paleidimo metu

[ctx: Every 'days of week']
en: every %1
lt: kiekvieną %1

[ctx: 'Days of month' of 'Months']
en: %1 of %2
lt: %2 %1

[ctx: 1:Day of month, 2:Day of week]
en: %1 as well as %2
lt: %1, o taip pat ir %2

en: , and
lt:  ir

en:  and
lt:  ir

[ctx: Hour::Minute list]
en: At %1
lt: Ties %1

en: Every minute | Every %1 minutes
lt[0]: Kas minutę
lt[1]: Kas %1 minutes
lt[2]: Kas %1 minučių
lt[3]: Kas %1 minutę

en: Override default home folder.
lt: Nustelbti numatytąjį namų aplanką.

en: Email output to specified account.
lt: Siųsti išvestį el. paštu į nurodytą paskyrą.

en: Override default shell.
lt: Nustelbti numatytąjį apvalkalą.

en: Folders to search for program files.
lt: Aplankai, kuriuose ieškoti programų failų.

en: Dynamic libraries location.
lt: Dinaminių bibliotekų vieta.

en: Local Variable
lt: Vietinis kintamasis

[ctx: Do not use any quote characters (') in this string]
en: End of script execution. Type Enter or Ctrl+C to exit.
lt: Scenarijaus vykdymo pabaiga. Norėdami išeiti paspauskite Įvedimo mygtuką arba Vald+C.

[ctx: @info]
en: <message>Choose a program to run</message>
lt: <message>Pasirinkite programą, kurią paleisti</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please type a valid command line</message>
lt: <message>Įrašykite tinkamą komandų eilutę</message>

[ctx: @info]
en: <message>File exists but is not executable: <filename>%1</filename></message>
lt: <message>Failas yra, bet jis nėra vykdomasis: <filename>%1</filename></message>

[ctx: @info]
en: <message>File not found: <filename>%1</filename></message>
lt: <message>Failas nerastas: <filename>%1</filename></message>

[ctx: @info]
en: <message>Command not found: <command>%1</command></message>
lt: <message>Komanda nerasta: <command>%1</command></message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Months</b> section</message>
lt: <message>Pasirinkite <b>mėnesių</b> skiltyje</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from either the <b>Days of Month</b> or the <b>Days of Week</b> section</message>
lt: <message>Pasirinkite <b>mėnesio dienų</b> ar <b>savaitės dienų</b> skiltyje</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Hours</b> section</message>
lt: <message>Pasirinkite <b>valandų</b> skiltyje</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Minutes</b> section</message>
lt: <message>Pasirinkite <b>minučių</b> skiltyje</message>

[ctx: @text]
en: Show:
lt: Rodyti:

[ctx: @title:tab]
en: User Schedule
lt: Naudotojo planas

[ctx: @title:tab]
en: System Schedule
lt: Sistemos planas

[ctx: @action:button]
en: Print Summary…
lt: Spaudinti santrauką…

en: Welcome to Task Scheduler!
lt: Sveiki atvykę į užduočių planuoklę!

[ctx: @info]
en: Schedule programs to run in the background. Set tasks to run on a fixed schedule and automate repetitive tasks like downloading files or sending emails. <link url='%1'>Learn more</link>
lt: Suplanuokite fone paleidžiamas programas. Nustatykite paleisti užduotis nustatytu tvarkaraščiu ir automatizuokite pasikartojančias užduotis, tokias kaip failų atsiuntimas ar el. laiškų siuntimas. <link url='%1'>Sužinokite daugiau</link>

[ctx: @action:button]
en: Go to Dashboard
lt: Eiti į skydelį

[ctx: @title]
en: Edit Task
lt: Taisyti užduotį

[ctx: @title]
en: New Task
lt: Nauja užduotis

[ctx: @action:button]
en: Save
lt: Įrašyti

[ctx: @action:button accessible]
en: Save
lt: Įrašyti

[ctx: @action:button]
en: Create
lt: Sukurti

[ctx: @action:button accessible]
en: Create
lt: Sukurti

[ctx: @label:textbox]
en: Command:
lt: Komanda:

[ctx: @action:button]
en: Browse the Program
lt: Naršyti programą

[ctx: @label:checkbox]
en: Enable this task
lt: Įjungti šią užduotį

[ctx: @label:listbox]
en: User:
lt: Naudotojas:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
lt: Komentaras:

[ctx: @label:checkbox]
en: Run:
lt: Paleisti:

[ctx: @label:checkbox]
en: When system starts
lt: Sistemos paleidimo metu

[ctx: @label:checkbox]
en: Every day
lt: Kiekvieną dieną

[ctx: @title:group]
en: Months
lt: Mėnesiai

[ctx: @title:group]
en: Days of Month
lt: Mėnesio dienos

[ctx: @title:group]
en: Days of Week
lt: Savaitės dienos

[ctx: @title:group]
en: Hours
lt: Valandos

[ctx: @title:group]
en: Minutes
lt: Minutės

[ctx: @label:listbox]
en: Selection:
lt: Žymėjimas:

en: Custom selection
lt: Tinkintas žymėjimas

en: Each minute
lt: Kiekvieną minutę

en: Every 2 minutes
lt: Kas 2 minutes

en: Every 5 minutes
lt: Kas 5 minutes

en: Every 10 minutes
lt: Kas 10 minučių

en: Every 15 minutes
lt: Kas 15 minučių

en: Every 20 minutes
lt: Kas 20 minučių

en: Every 30 minutes
lt: Kas 30 minučių

[ctx: @action:button]
en: January
lt: Sausis

[ctx: @action:button]
en: February
lt: Vasaris

[ctx: @action:button]
en: March
lt: Kovas

[ctx: @action:button]
en: April
lt: Balandis

[ctx: @action:button]
en: May
lt: Gegužė

[ctx: @action:button]
en: June
lt: Birželis

[ctx: @action:button]
en: July
lt: Liepa

[ctx: @action:button]
en: August
lt: Rugpjūtis

[ctx: @action:button]
en: September
lt: Rugsėjis

[ctx: @action:button]
en: October
lt: Spalis

[ctx: @action:button]
en: November
lt: Lapkritis

[ctx: @action:button]
en: December
lt: Gruodis

[ctx: @action:button]
en: Monday
lt: Pirmadienis

[ctx: @action:button]
en: Tuesday
lt: Antradienis

[ctx: @action:button]
en: Wednesday
lt: Trečiadienis

[ctx: @action:button]
en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

[ctx: @action:button]
en: Friday
lt: Penktadienis

[ctx: @action:button]
en: Saturday
lt: Šeštadienis

[ctx: @action:button]
en: Sunday
lt: Sekmadienis

[ctx: @title:group]
en: Scheduled Tasks
lt: Suplanuotos užduotys

[ctx: @title:column]
en: User
lt: Naudotojas

[ctx: @title:column]
en: Scheduling Details
lt: Išsamiau apie planavimą

[ctx: @action:button]
en: Add Task…
lt: Pridėti užduotį…

[ctx: @action:button]
en: Edit Task…
lt: Taisyti užduotį…

[ctx: @action:button]
en: Select All
lt: Žymėti viską

[ctx: @action:button]
en: Copy
lt: Kopijuoti

[ctx: @action:button]
en: Cut
lt: Iškirpti

[ctx: @action:button]
en: Paste
lt: Įdėti

[ctx: @action:button]
en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: @action:button]
en: Run task
lt: Paleisti užduotį

[ctx: @action:button]
en: Add…
lt: Pridėti…

[ctx: @action:button]
en: Edit…
lt: Taisyti…

[ctx: @action:button]
en: Run
lt: Paleisti

[ctx: @label:checkbox]
en: Select all
lt: Žymėti viską

[ctx: @title]
en: Edit Variable
lt: Taisyti kintamąjį

[ctx: @title]
en: New Variable
lt: Naujas kintamasis

[ctx: @action:button]
en: Edit Variable
lt: Taisyti kintamąjį

[ctx: @action:button accessible]
en: Edit Variable
lt: Taisyti kintamąjį

[ctx: @action:button]
en: New Variable
lt: Naujas kintamasis

[ctx: @action:button accessible]
en: New Variable
lt: Naujas kintamasis

[ctx: @info]
en: <message>Please enter the variable name</message>
lt: <message>Įveskite kintamojo pavadinimą</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please enter the variable value</message>
lt: <message>Įveskite kintamojo reikšmę</message>

[ctx: @label:listbox]
en: Variable:
lt: Kintamasis:

[ctx: @label:textbox]
en: Value:
lt: Reikšmė:

[ctx: @label:checkbox]
en: Enable this variable
lt: Įjungti šį kintamąjį

[ctx: @title:group]
en: Environment Variables
lt: Aplinkos kintamieji

[ctx: @action:button]
en: Add Variable…
lt: Pridėti kintamąjį…

[ctx: @action:button]
en: Edit Variable…
lt: Taisyti kintamąjį…
