kcron - en to lv translation catalogue (171 entries)

en: No password entry found for uid '%1'
lv: Neizdevās atrast uid-a '%1' paroles ierakstu

[ctx: Generation Message + current date]
en: File generated by KCron the %1.
lv: Failu ģenerējis KCron %1.

en: <em>No output.</em>
lv: <em>Nav izvada.</em>

en: <em>No error.</em>
lv: <em>Nav kļūdas.</em>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Standard Output :</strong><pre>%2</pre><strong>Error Output :</strong><pre>%3</pre>
lv: <p><strong>Komanda:</strong> %1</p><strong>Parasts izvads :</strong><pre>%2</pre><strong>Kļūdu izvds :</strong><pre>%3</pre>

en: An error occurred while updating crontab.
lv: Gadījās kļūda atjaunojot crontab.

en: Unable to open crontab file for writing
lv: Neizdevās atvērt crontab failu rakstīšanai

en: The file %1 could not be opened.
lv: Nevar atvērt failu %1.

en: every day
lv: katru dienu

en: 1st
lv: 1.

en: 2nd
lv: 2.

en: 3rd
lv: 3.

en: 4th
lv: 4.

en: 5th
lv: 5.

en: 6th
lv: 6.

en: 7th
lv: 7.

en: 8th
lv: 8.

en: 9th
lv: 9.

en: 10th
lv: 10.

en: 11th
lv: 11.

en: 12th
lv: 12.

en: 13th
lv: 13.

en: 14th
lv: 14.

en: 15th
lv: 16.

en: 16th
lv: 17.

en: 17th
lv: 18.

en: 18th
lv: 19.

en: 19th
lv: 20.

en: 20th
lv: 20.

en: 21st
lv: 21.

en: 22nd
lv: 22.

en: 23rd
lv: 23.

en: 24th
lv: 24.

en: 25th
lv: 25.

en: 26th
lv: 26.

en: 27th
lv: 27.

en: 28th
lv: 28.

en: 29th
lv: 29.

en: 30th
lv: 30.

en: 31st
lv: 31.

en: Mon
lv: Pir

en: Tue
lv: Otr

en: Wed
lv: Tre

en: Thu
lv: Cet

en: Fri
lv: Pie

en: Sat
lv: Ses

en: Sun
lv: Svē

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: No comment
lv: Nav komentāra

en: You have been blocked from using KCron	                      by either the /etc/cron.allow file or the /etc/cron.deny file.	                      
    
    Check the crontab man page for further details.
lv: Jums aizliegts lietot  KCron                      tas izdarīts ar vai nu ar /etc/cron.allow failu, vai /etc/cron.deny failu.                      
    
    Vairāk informācijas var atrst crontab man lapā.

en: every month
lv: katru mēnesi

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

[ctx: May long]
en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

[ctx: July long]
en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: At system startup
lv: Sistēmas startēšanas brīdī

[ctx: Every 'days of week']
en: every %1
lv: katru %1

[ctx: 'Days of month' of 'Months']
en: %1 of %2
lv: %1 mēnesī %2

[ctx: 1:Day of month, 2:Day of week]
en: %1 as well as %2
lv: %1 un arī %2

en: , and
lv: , un

en:  and
lv:  un

[ctx: Hour::Minute list]
en: At %1
lv: Pulkst. %1

en: Every minute | Every %1 minutes
lv[0]: Ik %1 minūti
lv[1]: Ik %1 minūtes
lv[2]: Ik %1 minūtes

en: Override default home folder.
lv: Izmainīt noklusēto mājas mapi.

en: Email output to specified account.
lv: Sūtīt e-pastu norādītajam adresātam.

en: Override default shell.
lv: Izmainīt noklusēto čaulu.

en: Folders to search for program files.
lv: Mapes, kurās meklēt programmu failus.

en: Dynamic libraries location.
lv: Dinamisko bibliotēku atrašanās vieta.

en: Local Variable
lv: Lokālais mainīgais

en: Scheduled Tasks
lv: Ieplānotie uzdevumi

en: Scheduling
lv: Plānošana

en: Command
lv: Komanda

en: Description
lv: Apraksts

en: Environment Variables
lv: Vides mainīgie

en: System Crontab
lv: Sistēmas Crontabula

en: All Users Crontabs
lv: Visu lietotāju Crontabulas

[ctx: Crontab of user login]
en: Crontab of user %1
lv: Lietotāja %1 Crontabula

en: Cron Options
lv: Cron opcijas

en: Print cron&tab
lv: Drukāt cro&n tabulu

en: Print &all users
lv: Drukāt &visus lietotājus

en: Show the following Cron:
lv: Rādīt šo Cron:

en: Personal Cron
lv: Personīgais Cron

en: System Cron
lv: Sistēmas Cron

en: Task Scheduler
lv: Uzdevumu plānotājs

en: KDE Task Scheduler
lv: KDE uzdevumu plānotājs

en: The following error occurred while initializing KCron:
    
    %1
    
    KCron will now exit.
lv: Gadījās šāda kļūda, inicializējot KCron:
    
    %1
    
    KCron tagad beigs darbu.

en: You can use this application to schedule programs to run in the background.
    To schedule a new task now, click on the Tasks folder and select Edit/New from the menu.
lv: Jūs varat lietot šo programmu lai konfigurētu programmu palaišanu fonā.
    Lai izveidot jaunu uzdevumu, noklikšķiniet uz mapes Uzdevumi un no izvēlnes izvēlieties Labot/Jauns.

en: Welcome to the Task Scheduler
lv: Laipni lūdzam uzdevumu plānotājā

en: Add or modify a scheduled task
lv: Pievienot vai rediģēt ieplānotu uzdevumu

en: <i>This task will be executed at the specified intervals.</i>
lv: <i>Šis uzdevums tiks palaists ik pēc norādīta intervāla.</i>

en: &Command:
lv: &Komanda:

en: &Run as:
lv: &Darbināt kā:

en: Co&mment:
lv: Ko&mentārs:

en: &Enable this task
lv: &Ieslēgt šo uzdevumu

en: Run at system &bootup
lv: Darbināt sistēmas startēšanas &brīdī

en: Run &every day
lv: Darbināt katru di&enu

en: Days of Month
lv: Mēneša dienas

en: Months
lv: Mēneši

en: Days of Week
lv: Nedēļas dienas

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Preselection:
lv: Priekšdefinēta:

en: Clear selection
lv: Tīrīt izvēli

en: Custom selection
lv: Pielāgota izvēle

en: Each minute
lv: Katru minūti

en: Every 2 minutes
lv: Ik pēc 2 minūtēm

en: Every 5 minutes
lv: Ik pēc 5 minūtēm

en: Every 10 minutes
lv: Ik pēc 10 minūtēm

en: Every 15 minutes
lv: Ik pēc 15 minūtēm

en: Every 20 minutes
lv: Ik pēc 20 minūtēm

en: Every 30 minutes
lv: Ik pēc 30 minūtēm

en: Hours
lv: Stundas

en: <i>Please type a valid command line...</i>
lv: <i>Lūdzu ievadiet derīgu komandu...</i>

en: <i>Please select an executable program...</i>
lv: <i>Lūdzu izvēlieties darbināmo programmu ...</i>

en: <i>Please browse for a program to execute...</i>
lv: <i>Lūdzu norādiet darbināmo programmu ...</i>

en: <i>This task is disabled.</i>
lv: <i>Šis uzdevums ir atslēgts.</i>

en: <i>This task will be run on system bootup.</i>
lv: <i>Šis uzdevums tiks palaists sistēmas startēšanas brīdī.</i>

en: <i>Please select from the 'Months' section...</i>
lv: <i>Lūdzu aizpildiet mēneša sadaļu ...</i>

en: <i>Please select from either the 'Days of Month' or the 'Days of Week' section...</i>
lv: <i>Lūdzu aizpildiet nedēļas dienas sadaļu ...</i>

en: <i>Please select from the 'Hours' section...</i>
lv: <i>Lūdzu aizpildiet stundas sadaļu ...</i>

en: <i>Please select from the 'Minutes' section...</i>
lv: <i>Lūdzu aizpildiet minūtes sadaļu ...</i>

en: Set All
lv: Uzstādīt visus

en: Clear All
lv: Tīrīt visu

en: <b>Scheduled Tasks</b>
lv: <b>Ieplānotie uzdevumi</b>

[ctx: Do not use any quote characters (') in this string]
en: End of script execution. Type Enter or Ctrl+C to exit.
lv: Skripta izpilde beigusies. Nospiediet Ctrl+C, lai izietu.

en: New Task
lv: Jauns uzdevums

en: Modify Task
lv: Rediģēt uzdevumu

en: User
lv: Lietotājs

en: Status
lv: Statuss

en: Scheduling Details
lv: Plānošanas detaļas

[ctx: Adds a new task]
en: New &Task...
lv: Jauns &uzdevums...

en: Create a new task.
lv: Izveidot jaunu uzdevumu.

en: M&odify...
lv: &Rediģēt...

en: Modify the selected task.
lv: Rediģēt izvēlēto uzdevumu.

en: &Delete
lv: &Dzēst

en: Delete the selected task.
lv: Dzēst izvēlēto uzdevumu.

en: &Run Now
lv: Da&rbināt tagad

en: Run the selected task now.
lv: Darbināt iezīmēto uzdevumu tūlīt.

en: Enabled
lv: Ieslēgts

en: Disabled
lv: Atslēgts

en: Add or modify a variable
lv: Pievienot vai rediģēt mainīgo

[ctx: The environmental variable name ie HOME, MAILTO etc]
en: &Variable:
lv: &Mainīgais:

en: Va&lue:
lv: Vē&rtība:

en: &Enable this variable
lv: &Ieslēgt šo mainīgo

en: <i>This variable will be used by scheduled tasks.</i>
lv: <i>Šis mainīgais tiks izmantots ieplānotajos uzdevumos.</i>

en: <i>This variable is disabled.</i>
lv: <i>Šis uzdevums ir atslēgts.</i>

en: <i>Please enter the variable name...</i>
lv: <i>Lūdzu ievadiet mainīgā nosaukumu...</i>

en: <i>Please enter the variable value ...</i>
lv: <i>Lūdzu ievadiet mainīgā vērtību ...</i>

en: <b>Environment Variables</b>
lv: <b>Vides mainīgie</b>

en: Modify Variable
lv: Rediģēt mainīgo

en: New Variable
lv: Jauns mainīgais

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Value
lv: Vērtība

en: Comment
lv: Komentārs

[ctx: Adds a new variable]
en: New &Variable...
lv: Jauns &mainīgais...

en: Create a new variable.
lv: Izveidot jaunu vai mainīgo.

en: Modify the selected variable.
lv: Rediģēt izvēlēto mainīgo.

en: Delete the selected variable.
lv: Dzēst izvēlēto mainīgo.
