kcron - en to ne translation catalogue (65 entries)

en: No password entry found for uid '%1'
ne:  '%1' यूआईडी का लागि पासवर्ड प्रविष्टि फेला परेन

en: An error occurred while updating crontab.
ne: क्रोनट्याब अद्यावधिक गर्दा एउटा त्रुटि उत्पन्न भयो ।

en: every day
ne: प्रत्येक दिन

en: 1st
ne: पहिलो

en: 2nd
ne: दोस्रो

en: 3rd
ne: तेस्रो

en: 4th
ne: चौथो

en: 5th
ne: पाँचौँ

en: 6th
ne: छैटौँ

en: 7th
ne: सातौँ

en: 8th
ne: आठौँ

en: 9th
ne: नवौँ

en: 10th
ne: दशौँ

en: 11th
ne: एघारौँ

en: 12th
ne: बार्हौँ

en: 13th
ne: तेर्हौँ

en: 14th
ne: चौधौँ

en: 15th
ne: पन्ध्रौँ

en: 16th
ne: सोर्हौँ

en: 17th
ne: सत्रौँ

en: 18th
ne: अठारौँ

en: 19th
ne: उन्नाइसौँ

en: 20th
ne: बिसौँ

en: 21st
ne: एक्काइसौँ

en: 22nd
ne: बाइसौँ

en: 23rd
ne: तेइसौँ

en: 24th
ne: चौबिसौँ

en: 25th
ne: पच्चिसौँ

en: 26th
ne: छब्बिसौँ

en: 27th
ne: सत्ताइसौँ

en: 28th
ne: अठ्ठाइसौँ

en: 29th
ne: उन्तिसौँ

en: 30th
ne: तिसौँ

en: 31st
ne: एक्तिसौँ

en: Mon
ne: सोमबार

en: Tue
ne: मङ्गलबार

en: Wed
ne: बुधबार

en: Thu
ne: बिहिबार

en: Fri
ne: शुक्रबार

en: Sat
ne: शनिबार

en: Sun
ne: आइतबार

en: Monday
ne: सोमबार

en: Tuesday
ne: मङ्गलबार

en: Wednesday
ne: बुधबार

en: Thursday
ne: बिहिबार

en: Friday
ne: शुक्रबार

en: Saturday
ne: शनिबार

en: Sunday
ne: आइतबार

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

[ctx: May long]
en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: August
ne: अगस्ट

en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: October
ne: अक्टोबर

en: November
ne: नोभेम्बर

en: December
ne: डिसेम्बर

en: , and
ne: , र

en:  and
ne:  र

en: Override default home folder.
ne: पूर्वनिर्धारित गृह फोल्डर अधिरोहण गर्नुहोस् ।

en: Email output to specified account.
ne: निर्दिष्ट गरिएको खातामा इमेल प्रतिफल ।

en: Override default shell.
ne: पूर्वनिर्धारित शेल अधिरोहण गर्नुहोस् ।

en: Folders to search for program files.
ne: कार्यक्रम फाइल खोज्नका लागि फोल्डर ।
